kankalar yardım

Tohumsuzsero

Yeni üye

kankalar auto photo aynı kabinde 18/6 led calısıyor
all mıx toprak kullanıyorum 20 gün gübre yapmıyacagım
bu şekilde sonuna kadar gitsem hasat güzel alırmıyım
max ve min gramlar ne kadar olur
görüşlerinize açığım
nem 60-65 arası sıcaklık 23-28 arası

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Nemi 80 cikar, hasati düsünmen icin biraz erken degil mi? Tecrüben yoksa veya az tecrüben varsa takil buradaki ustalara, onlar sana hasat aldirrlar.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum su anda 80 neme ihtiyaci var bebeklerin. Ne hasat alirsin ,o sana bagli, nasil bakacagina bagli kizlara. sakiya 15 gr da alirsin 150 gr da kuru

Tohumsuzsero

Yeni üye
Dostum su anda 80 neme ihtiyaci var bebeklerin. Ne hasat alirsin ,o sana bagli, nasil bakacagina bagli kizlara. sakiya 15 gr da alirsin 150 gr da kuru
tamamdır kanka nemi yükseltirim biobizz ürünlerin hepsini kullanıcam led ısık kullanıyorum inş güzel birşeyler alırız birde auto ve photo aynı yerde sonuna kadar 18/6 gitsem ısıkta ikisinden hasat alırmıyım yoksa photo icin 12/12 mi yapmam lazım

Tohumsuzsero

Yeni üye
Nemi 70 yap auto çiçeğe girecek hadi photo da girer de autonun hasatını alamazsan problem yaşarsın gibi geliyor iç mekan uzmanları daha iyi bilir
peki nemde sürekli oynamalar olursa sorun olur mu sabit mi tutmak lazım sürekli makinayı tam ayarlıyamıyorum zaman saatli priz koydum aç kapa yaptırıyorum ona ne dersin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
tamamdır kanka nemi yükseltirim biobizz ürünlerin hepsini kullanıcam led ısık kullanıyorum inş güzel birşeyler alırız birde auto ve photo aynı yerde sonuna kadar 18/6 gitsem ısıkta ikisinden hasat alırmıyım yoksa photo icin 12/12 mi yapmam lazım
Auto hasata gelene kadar 18/6 devam et photo veg te kalir, forumlara gir isik sistemlerinin altida isi bilgilendirme 1. isik bigilendirme 2 devami actigim konularda bu isik isini cok iyi acikldim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********