Kankalar ucube yarattım

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka polislerin alma olayı biraz saçma geldi bana kanunen yasak değil tohum ticareti yasal bir sıkıntı olsa emin ol o kargoya geldiğin an seni salmazlardı tahminimce ya kargocu eleman grower ve biliyor kargonun içeriğini çökmüştür direk başka bir açıklaması olamaz.Polis el koyarsa bir şeye her türlü sana ulaşırlar çünki geçmiş olsun.

Kanka polislerin alma olayı biraz saçma geldi bana kanunen yasak değil tohum ticareti yasal bir sıkıntı olsa emin ol o kargoya geldiğin an seni salmazlardı tahminimce ya kargocu eleman grower ve biliyor kargonun içeriğini çökmüştür direk başka bir açıklaması olamaz.Polis el koyarsa bir şeye her türlü sana ulaşırlar çünki geçmiş olsun.
Knk polis el koydu deyince ben bi geri vites yaptım ne yapsam acaba aynı kargo şirketine ait herhangi bi şubeden yinemi sorgulatsam??

merci

Yeni üye
P
Kankalar bi sıkıntı yaşadım tecrübesi olan varsa bi cvb yazsin simdi ben tohum siparişi verdim bana takip numarasını attılar 4 gun oldu siparis gelmedi sabah sorgulattim takip numarasından teslim edildi yaziyodu bende kıllandım kargo şubesine gittim sorgulattim dedilerki kargonun içeriği neydi bende bilmiyoum dedim ondan sonra dediki kargonuza polisler el koymuş deyince ben kolaygelsin deyip çıktım gittim ne dersiniz bu olaya bi sıkıntı yasarmiyim??
Knk polis el koydu deyince ben bi geri vites yaptım ne yapsam acaba aynı kargo şirketine ait herhangi bi şubeden yinemi sorgulatsam??

Kargo şirketinin merkezini arar kanka. Çalışan grower teorisi benim de içime kurt düşürdü.

merci

Yeni üye
bu bitki çok güçlüdür, daha kötülerini de gördük, hele daha işin başında bence sökme bir şans ver, bakabilecek durumdaysan hemen kesip atma, diğer tüm etmenler etkili olmakla birlikte ilk günleri olduğu için suyun ph kontrol et, gübre vs verme

İşten eve geldiğimde söküp atacaktım kanka madem öyle sökmüyorum. Büyüsün bakalım güzel bişey çıkarsa beraber içeriz bi gün söz

P

Kargo şirketinin merkezini arar kanka. Çalışan grower teorisi benim de içime kurt düşürdü.
Dogru diyosun knkam eger bu işin içinde polis olmuş olsaydı şimdiye dek beni almışlardı veya bir şekilde ulaşmislardj ben kargoyu netten sorgulattigimda başarılı bir şekilde baş harfi M. Olan şahsa teslim edilmiştir yaziyo yani kısacası bu isin içinde başka bi dümen var hadi hayırlısı

merci

Yeni üye
Dogru diyosun knkam eger bu işin içinde polis olmuş olsaydı şimdiye dek beni almışlardı veya bir şekilde ulaşmislardj ben kargoyu netten sorgulattigimda başarılı bir şekilde baş harfi M. Olan şahsa teslim edilmiştir yaziyo yani kısacası bu isin içinde başka bi dümen var hadi hayırlısı
Haberdar et kankam meraktayız

hacı ilk defa duyuyorum eğer polisin el koyma gibi bir durumu varsa bundan 5-6 ay sonra evine kadar geleceklerdir haberin olsun dikkatli ol bir de şu kargoyu ara kime teslim edilmiş sor öğren bakalım
Tedbirli olmakta fayda var knk bide ben artık polisin isin içinde olmadığını düşünüyorum çünkü sponsordan verdiğim siparişim de benim adıma o sorunsuz bir şekilde az önce elime ulaştı aynı teslimat adresine geldi isin içinde başka bi is var pazartesi çıkacak kokusu bakalım

Kankalar evet sponsordan 5 adet pink kush Hediye olarakta purple kush siparis vermiştim sorunsuz bir şekilde elime ulaştı tek sorun iki genetiği ayrı değilde aynı yere koymuslar karma olmuş

BaşPapaz

Yeni üye
bende spo
Sponsordan söylediğim amnesia photo tohumlardan biri bu. Tövbe estağfurullah bişey oldu bu. Diğerleri normal de bu tersten bakınca micheal jackson thriller dansı yapan Ben10 karakterine benzedi ****. Niye böyle bu?

bende sponsordan verdim 5 e 2 hediye,2 tohum böyle çıktı biri büyüdü büzeldi gibi duruyor diğeri daha 20 günlük sökmedim bakalım ne olacak:)

Dreamcatcherr

Yeni üye
Hepde beni bulur anasini sGökten para yağsa bana sened düşer knkaa

Tmm knk gelisme oldukça yazicam
Kanka o kadar para vermişsin düş peşine kargocular bilir detayını bence kargocu dızlamış.polis bile aldıysa ki almaz kanka sana sucustü yapmak ister yani.tohumu farkettiyse almanı sağlar şahitlerle ve görsel kayda alır savcılığa verir savcılık alın der alırlar seni kafasına göre evine giremez polis savcılığın izni olmalı.oda 5 tohum icin uğraşmazlar 200 100 tohum olsa evet bu olabilir ama hiç mantıklı gelmedi bana

Kanka o kadar para vermişsin düş peşine kargocular bilir detayını bence kargocu dızlamış.polis bile aldıysa ki almaz kanka sana sucustü yapmak ister yani.tohumu farkettiyse almanı sağlar şahitlerle ve görsel kayda alır savcılığa verir savcılık alın der alırlar seni kafasına göre evine giremez polis savcılığın izni olmalı.oda 5 tohum icin uğraşmazlar 200 100 tohum olsa evet bu olabilir ama hiç mantıklı gelmedi bana
Siteyle bağlantıya geçtim knk dediği şu: Biz gerekli araştırmaları yapicaz size pazartesi günü dönüş yapicaz merak etmeyin bizde paranız kalmaz tohumlar için endişelenmeyin biz bir şekilde size ulaştıracaz dedi.

Dreamcatcherr

Yeni üye
Siteyle bağlantıya geçtim knk dediği şu: Biz gerekli araştırmaları yapicaz size pazartesi günü dönüş yapicaz merak etmeyin bizde paranız kalmaz tohumlar için endişelenmeyin biz bir şekilde size ulaştıracaz dedi.
Kanka patlamayan tohumları bilw tekrar gönderdiklerini yazanlar var.tohumun oatlamaması cok olası bişi degil bence ama.neyseki cozmusler işini ama kim dızlamış onu öğrenirler falan en azındna

durum raporu var mi kanka :D
En son siteyle bağlantıya geçmiştim knk pazartesi yani dün bana dönüş yaptılar yaşadığım mağduriyet için özürdilediler ayrıca 2 tohum bonus gondereceklerinj söylediler inşallah haftaya elimde olur knk bu süraat kargoyu da çok aradım açan olmadı bende biraktim neyseki paramız yabana gitmedi ya knk gerisini boşver

Dreamcatcherr

Yeni üye
En son siteyle bağlantıya geçmiştim knk pazartesi yani dün bana dönüş yaptılar yaşadığım mağduriyet için özürdilediler ayrıca 2 tohum bonus gondereceklerinj söylediler inşallah haftaya elimde olur knk bu süraat kargoyu da çok aradım açan olmadı bende biraktim neyseki paramız yabana gitmedi ya knk gerisini boşver
Kanka dızladı kargocu bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********