Kankalar ucube yarattım

merci

Yeni üye
B

burak35

Guest
Sponsordan söylediğim amnesia photo tohumlardan biri bu. Tövbe estağfurullah bişey oldu bu. Diğerleri normal de bu tersten bakınca micheal jackson thriller dansı yapan Ben10 karakterine benzedi ****. Niye böyle bu?

hastalıklı bir genetic çek at onu dostum geçmiş olsun

Kankalar bi sıkıntı yaşadım tecrübesi olan varsa bi cvb yazsin simdi ben tohum siparişi verdim bana takip numarasını attılar 4 gun oldu siparis gelmedi sabah sorgulattim takip numarasından teslim edildi yaziyodu bende kıllandım kargo şubesine gittim sorgulattim dedilerki kargonun içeriği neydi bende bilmiyoum dedim ondan sonra dediki kargonuza polisler el koymuş deyince ben kolaygelsin deyip çıktım gittim ne dersiniz bu olaya bi sıkıntı yasarmiyim??

SercanOg

Yeni üye
Kanka kendi adres ve ismin varsa eve kağıt gelicek sıkıntı olcak bişey değil çünkü cezası yok eleme kadar korkulacak bişey yok olan Parana oldu kanka birde sponsordanmi vermiştin siparişi

dizzolife

Yeni üye
Kankalar bi sıkıntı yaşadım tecrübesi olan varsa bi cvb yazsin simdi ben tohum siparişi verdim bana takip numarasını attılar 4 gun oldu siparis gelmedi sabah sorgulattim takip numarasından teslim edildi yaziyodu bende kıllandım kargo şubesine gittim sorgulattim dedilerki kargonun içeriği neydi bende bilmiyoum dedim ondan sonra dediki kargonuza polisler el koymuş deyince ben kolaygelsin deyip çıktım gittim ne dersiniz bu olaya bi sıkıntı yasarmiyim??
nerden sipariş ettin kanka ?

Kanka kendi adres ve ismin varsa eve kağıt gelicek sıkıntı olcak bişey değil çünkü cezası yok eleme kadar korkulacak bişey yok olan Parana oldu kanka birde sponsordanmi vermiştin siparişi
Knk iki yerden verdim siparişi biri sponsor biri degil sanırım kush dan verdiğim sipariş daha gelmedi ama extrem den verdiğim sipariş hızlı oldu ama patladı polisler el koymuş benim tek korkum sicilim temiz knk hiç kirlenmesin istiyorum acaba ifadeye falan çağrılarmı yemin ediyorum hevesim kursağımda kaldı knk

GoodMax

Yeni üye
Extrem de patladiysa eyvah artık. Normalde sıkıntı çıkmazdı kalemin içinde yolluyorlardi yazdığın iyi olmuş haberimiz oldu kanka

Extrem de patladiysa eyvah artık. Normalde sıkıntı çıkmazdı kalemin içinde yolluyorlardi yazdığın iyi olmuş haberimiz oldu kanka
Knk ilk growum olacakti düzeneği kurdum hersey hazır ama kargo patlayınca hevesim kursağımda kaldı sponsor dan verdiğim siparişim de benim adıma eger oda patlarsa hapi yuttuk valla memurlar eve gelir diye düzeneğide kaldirdim ne yapacağımı düşünüyorum knk

GoodMax

Yeni üye
Knk ilk growum olacakti düzeneği kurdum hersey hazır ama kargo patlayınca hevesim kursağımda kaldı sponsor dan verdiğim siparişim de benim adıma eger oda patlarsa hapi yuttuk valla memurlar eve gelir diye düzeneğide kaldirdim ne yapacağımı düşünüyorum knk

Aynen tedbirli ol l, polisler genelde bekliyor biraz yetiştirmeni sonra basıyorlar. Bi rahat yok mk, coğrafya kaderdir.

SercanOg

Yeni üye
Kanka yılbaşı öncesi çok yüklendi millet geçen hafta siteden bende sipariş vericektimki salı persembe yetişemedim üç kuruş ucuz diye iyi ki vermemişm sponsora devam

delelet

Üye
Sponsordan söylediğim amnesia photo tohumlardan biri bu. Tövbe estağfurullah bişey oldu bu. Diğerleri normal de bu tersten bakınca micheal jackson thriller dansı yapan Ben10 karakterine benzedi ****. Niye böyle bu?

bu bitki çok güçlüdür, daha kötülerini de gördük, hele daha işin başında bence sökme bir şans ver, bakabilecek durumdaysan hemen kesip atma, diğer tüm etmenler etkili olmakla birlikte ilk günleri olduğu için suyun ph kontrol et, gübre vs verme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********