Kankalar sizlere bir sorum var

Tohumsuzsero

Yeni üye
Kankalar öncelikle dumanınız bol olsun
Sizin gibi bir ailenin içinde olmak bana mutluluk verici
Sorum şu Abant su kullanıyorum hazır su 6.9 pH var sorun Yaşar mıyım ?

higthead

Jolly Green
Dostum hazır suların hiç biri üzerinde yazdığı ph lar çıkmaz. Ben bütün growlarımda hazır su kullanırım hiç ph yazanı çıkanı görmedim.Ph ayarlamadan sakın sulama bitkini bide gübre ekliceksin net ph oynar.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Kankalar öncelikle dumanınız bol olsun
Sizin gibi bir ailenin içinde olmak bana mutluluk verici
Sorum şu Abant su kullanıyorum hazır su 6.9 pH var sorun Yaşar mıyım ?
Kanka gubre katinca ph oynar sularin uzerinde ph yazdigi gibi cikmaz sana ph metre olmazsa olmazlar arasinda

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum PH ayarlamasini suyun icene karistirdigin gübrelerden sonra yapmalisin, en sagliksi gübreli suyu 24 saat beklettikten sonra PH yi ayarlamkatir. Ama cogumuz bende dahil bunu yapmiyoruz.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka sorun olmaz demi hazır su hep arkadaşlarım yapıyor bir sorun yaşamadılar
Kanka ph ayarlamak demek bitkinin daha rahat ve doğru beslenebilmesi demek. Ben de çok baktım hazır suyla arkadaşım da biz kendimiz gübre yapıyoruz hazır gübrelerden nekadar ph yükseltir bilmiyorum. En doğrusu tabiki ph ayarlayıp vermek. Ben baktım hazır suyla ayarlamak istemiyorsan en düşüh ph olan suyu alıp ver kanka

Tohumsuzsero

Yeni üye
Kanka ph ayarlamak demek bitkinin daha rahat ve doğru beslenebilmesi demek. Ben de çok baktım hazır suyla arkadaşım da biz kendimiz gübre yapıyoruz hazır gübrelerden nekadar ph yükseltir bilmiyorum. En doğrusu tabiki ph ayarlayıp vermek. Ben baktım hazır suyla ayarlamak istemiyorsan en düşüh ph olan suyu alıp ver kanka
TMmdr kanka teşekkür ettim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** *** *** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** hahahaha* ****** ***** ***** **** hahahaha***** ****** ** ******* ** ***** ***** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ** *** ****** ******* ******* *** **** ** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
    ********* **** *** ******** ********* hahahaha****
    ******* hahahaha
    ***** **** *** ** ********** ********* ** ** ***** ***** ****** *** ***** **** ***** ** ******** ** *** ***** ***** ****** ****** ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ********* ******** ***** ** ******* ***** **** *** hahahaha** ********** hahahaha** **** ********* ****** ******** *** hahahaha* *** ***** ****** **** *** **** ******** ****** *** hahahaha***** ** *** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** ******** ****** ** ********** ***** ** ***** ** **** ****** * * ********* ** ** ******** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha ** * ***** ******** ******** ** ** *** *********
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • H happyworld:
    ****** ***** hahahaha** hahahaha** ***** **** ** ***** ********* **** ******* ***** hahahaha **** hahahaha***** ** ********* **** ****** hahahaha* ***** ***** *** ******** *** hahahaha****
  • H happyworld:
    H happyworld: ******** ********** *** **** ** ******* **** ******** ******