Kankalar konuya göz atın

Blackwhite1

Yeni üye
Selam kankalar bu 4 bitkim diğerleri gibi çok fazla büyümedi küçük te olsa sömeğe girdiler boyunun uzamasını beklemiyorum ama bu bitkilerimin verimini biraz daha arttırmak için neler yapabilirim?

OttoMan347

√SEFİR√
Aleyküm selam kanka. Öncelikle çok verim den önce hayatta tutalım derim. Onun için yapraklardaki gördüğüm ışık vurunca beyaz görünen benekler yakından çekeni isteyeceğim, mantar mı değil mi anlamak için ona göre müdahale etmen gerekebilir. İkincisi besin olarak ne variyor nasıl veriyorsun biraz bakımını anlatırsan uzmanlar yardımcı olacaktır

Blackwhite1

Yeni üye
Kanka yeterince fazla bitkim var sadece bu 4ü böyle oldular bana ya tohumdan kaynaklı yada hasta gibi geldi dışardan baktığımda sağlıklı gibi görünüyodu hep ama böyle ufak kaldılar fotoları daha yakından çekerim kanka bir daha ki sefere gittiğimde besin olarak grow dayken grow micro verdim çiçeklenme de sensi bloom A-B, overdrive, carboload veriyorum 3 4 sulamada bir gidişata göre call mag veriyorum. Sağlıklı bi bitkimin fotosunuda alta bırakıyorum diğer bitkilerim genelde böyle

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka zaten mantar yoksa sağlıklı görünüyorlar. Diğerleri sadece erken çiçeğe girmiş. Senin yapman gereken bişey kalmamış beslemekten başka. Yapacağın bitkin küçük kaldığı için yakmaya ak ölçüde çiçeğe odaklanıp fazlalık belirtisi gösterene kadar gübreni arttırmak. Şişirebildiğin kadar şişir sömekleri. Benim görüşüm böyle. Hazır gübrelerden anlamadığım için isimle anlatamam sadece fosfor ve potasyuma ağırlık verip gerektikçe yan besinleri de daya gitsin

Blackwhite1

Yeni üye
Kanka bundan sonra bende organik yapacam Outdoor yaptığım için çiçeklenme de yarasa veya koyun gübresi grow dada kuş gübresi şerbeti kullanmayı düşünüyorum sen nasıl yapıyosun organikte ?

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bundan sonra bende organik yapacam Outdoor yaptığım için çiçeklenme de yarasa veya koyun gübresi grow dada kuş gübresi şerbeti kullanmayı düşünüyorum sen nasıl yapıyosun organikte ?
Kanka ben çok karmaşık bakıyorum hangi besinin hangi ürünlerde olduğunu az çok çözdüğüm için farklı ve taze besinlerle aromatik sigara oluyor sigaralarım basit yöntemler var elbet belli başlı besinlerin yapılışı kolay. Sana organik yapacağın zaman kullanacağım gübreleri anlatırım tabi hangisini istersen kullanırsın. Zaten @IcBlue kankam gibi ben de tariflerimi organik forumunda paylaşacağım bir ara. O da sana yardım eder takibe al ben de seve seve yardım ederim

OttoMan347

√SEFİR√
Bı ıcblue kankamın konusu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ******* ******* *** ****** *** ****** ******** hahahaha ******** *** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • X Xgon:
    +1
  • T Turco:
    ***** **** **** ******** ******* **** ***** ******* **** **** *** ****** **** ********** ********** ********* **** **** ****** ***** hahahaha ****** ******** ****** ******** ***** **** **** ******* ***** ******** ********** **** **** ******* ***** hahahaha* ***** ******** ****
  • T Turco:
  • T Turco:
    **** ******** ****** ********* ** * * ****** hahahaha***** ********** *** ******** ***** *** *** ** ****** ******
    +1
  • X Xgon:
    ****** **** *** ***** ***** ****** hahahaha*
  • T Turco:
    *** *** **** **** ****** ***** ********* *** ***** *** hahahaha ** ******* **** hahahaha hahahaha *** **** ***** ******** **** ******* ********* *** ********* *** *** hahahaha* **** ********** hahahaha**** ***** **** **** ******** ******* **** ***** ******* **** **** *** ****** **** ********** ********** ********* **** **** ****** ***** hahahaha ****** ******** ****** ******** ***** **** **** ******* ***** ******** ********** **** **** ******* ***** *********
  • T Turco:
    ***** ****** *** *** *** ******** ********** **** *** ***** ***** ****** hahahaha*
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    *** hahahaha* ******
  • T Turco:
    hahahaha** ***** ********* **** ****** ***** ******* * ***** *** *** **** **** ****** ***** ********* *** ***** *** hahahaha ** ******* **** hahahaha hahahaha *** **** ***** ******** **** ******* ********* *** ********* *** *** hahahaha* **** ********** hahahaha****
  • T Turco:
    ****** ********* ******* hahahaha*
  • T Turco:
    hahahaha hahahaha*** ***** *
  • T Turco:
    ********* hahahaha* *******
    T Turco: ********* hahahaha* *******