kanka çiçeğe mi girdi? pineapple auto

kankalar bitkinin 45.günü bi baksanıza gayet iyi görünüyordu son 2 gündür böyle boynunu büktü falan bi de çiçeğe giriyor galiba ne diyosunuz yorumlarınız nedir ?

ısı 24 gündüz 19 gece , nem 55-60 sabit, ışık 35-40cm 70k lux

an sensi master tablodan ilerliyorum.

bugünden fotolar ;

dünden fotolar ;

cannabis16

Ordinaryüs
çiçeklenmeye girmiş, çiçeklenmede 2. haftanın sonları gibi..

bundan sonraki sulamanda grow değil Fosforu ve Potasyumu yüksek bloom gübresini daya.. yaprak renkleri zaten Azot fazla geldiği için çok koyu yeşil..Azot fazla geliyor diyor bitki.. çiçeklenmeye geçeli 12-15 gün arası oldu gibi farzet..besin takvimini ona göre ayarlarsın olur biter..
hasadın bol olsun

çiçeklenmeye girmiş, çiçeklenmede 2. haftanın sonları gibi..

bundan sonraki sulamanda grow değil Fosforu ve Potasyumu yüksek bloom gübresini daya.. yaprak renkleri zaten Azot fazla geldiği için çok koyu yeşil..Azot fazla geliyor diyor bitki.. çiçeklenmeye geçeli 12-15 gün arası oldu gibi farzet..besin takvimini ona göre ayarlarsın olur biter..
hasadın bol olsun
sağol kanka

berkk10

Üye
Bence bitkilerinde ısı ve ışık stresi var hocam. Yapraklar uçlarından yukarı doğru kıvrılmış bu ısı stresi sonucu. Sıcaklığın dediğin gibi sabit 24 olduğundan emin misin ? Sömek kısımlarının fazla açık yeşil oluşu ya potasyum eksikliği ya da ışık stresi gibi geldi bana. Işık neydi ? Dim kaç kullanıyorsun ?

Bence bitkilerinde ısı ve ışık stresi var hocam. Yapraklar uçlarından yukarı doğru kıvrılmış bu ısı stresi sonucu. Sıcaklığın dediğin gibi sabit 24 olduğundan emin misin ? Sömek kısımlarının fazla açık yeşil oluşu ya potasyum eksikliği ya da ışık stresi gibi geldi bana. Işık neydi ? Dim kaç kullanıyorsun ?
lm301h led var kanka, biraz fazla veriyorum yukarda yazdım 75k lux veriyodum dim fullde, şimdi 45-50 cme yükselttim mesafeyi bi böyle bakayım

berkk10

Üye
Bence şu aşamada dim 60ı geçme kral. Bende fc8000 var aynı aşamada 75yaptım dimi hemen olumsuz tepki gösterdi bitkiler. 50ye çektim toparladılar tekrar. Yavaş yavaş yükseltmek gerek dimi elindeki ışığın gücüne ve bitkinin içinde bulunduğu döneme göre.

Bence şu aşamada dim 60ı geçme kral. Bende fc8000 var aynı aşamada 75yaptım dimi hemen olumsuz tepki gösterdi bitkiler. 50ye çektim toparladılar tekrar. Yavaş yavaş yükseltmek gerek dimi elindeki ışığın gücüne ve bitkinin içinde bulunduğu döneme göre.
kanka yanında 5 tane photo bitki var onlara iyi geliyor yüksek ışık o yüzden düşürmek istemiyorum pek ama bi deneyesim geldi bilemedim. 2 tane co2 torbası var bugün baktım daha iyiydi oto bitki bloom gübresi vermeyi bekliyorum şimdilik.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha* ****** ****** ***** ** ******** ******* *** ********** ***** ** **
  • G gardastohumlazim:
  • funny1joint funny1joint:
    hahahahahahahaha
    +1
  • W WindySideTR:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha* ******** ********** ******* ******** ******* *** ***** ***** ********* hahahaha** ***** ******* hahahaha ***** ******* ***** **** ******* ***** hahahaha hahahaha* ******* ****** ********* ***** hahahaha
    hahahahahahahaha
  • W WindySideTR:
    ******* ******** ***** ********* hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ****** ***** ** ********** *** ****** hahahaha** ****** ****** ******* ** hahahaha* ****** ****** ***** ** ******** ******* *** ********** ***** ** **
  • O OptimisticPrime:
    ****** **** ****** ******* ****** *** **** **** ****** ********* ******** hahahaha* ****** ***** ***** *** ** ******** ********** **** ******* ********** **** ** ****** ***** *** ***** ******** ****** ******
    ***** ****** ********* *** hahahaha* *** ********* hahahaha*****
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ******** ****** hahahahahahahaha*****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ********* ****** ***** **** hahahaha*** ****** ********* *** hahahaha* *** ********* hahahaha*****
    ***** ********* ******** ****** ***** hahahaha ** ****** ***** **** ********* ****** ***** **** *********
    ** hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha *******
    hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • G gardastohumlazim:
    ********* **** hahahaha ****** ******
  • G gardastohumlazim:
    ** hahahaha ******** hahahaha* ** ********* ** ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ******* **** ***** ***** **
    ***** ***** * ** ***** hahahaha hahahaha ****** * ***** ** ***** ***** hahahaha* ***** ********** **** ***** ********* **** ****
    ***** *** ******** ********** ****** ********** ****** ** **** ********* **** hahahaha ****** ******
  • G gardastohumlazim:
    G gardastohumlazim: *** ********** ********* ***** ***