KAHVELİKLER ne anlama geliyor? BUDAMA ne zaman yapmalıyım?

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar gününüz hayırlı olsun.

50C72120-BF3D-4298-88BF-D11F2B7DB0C7.jpegB9C9CD99-F2FA-4D44-B151-8F4D07B6BDE1.jpeg214640E9-358C-4008-83A2-BEAD0DC0B62C.jpegBebiklerim de kahvelikler gözlemliyorum bitkim bana söylemek istiyor? Genetik olarak en hızlı hasat olan genetiği seçtim.Genetiğin özelliklerin de çiçeklenme süresi 4 hafta diyor. Şu an bebiklerim çiçeklenmesinin 2. Haftasındayız. Buna göre eğer fan yapraklarını ne zaman budamalıyım? Ayrıca big-bud ve overdriver kullanımına başlayayım mı?

Herkese çok teşekkür ederim. Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Kanka ısıdan olabilir bende çiçeğin 4. Haftasındayım 22. Gün girdi çiçeğe bendeki 1 saksı böyle kahverengi başladı diğeri beyaz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum ben pistillerdeki kahverengi haric kahverengi görmedim, biraz daha yazarmisin kafana takilani, Bilale :)anlatir gibi.

qwaszxqwaszx

Yeni üye
big-bud ve overdriver 3. haftada başlasan daha sağlıklı olur şuan da yarım dozaj girersin gibi geliyor.... Kahvelikler konusunda için rahat olsun sağlıklı bir bitkide 2. haftada gözlemlenen pistiller zaten el büyüteciyle süreci takip etmeni öneririm...

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanak sömekler olgunlasiyor ondan dolayi pistiller ambere dönüyor yani hasata dogru gidiyorsun.

big-bud ve overdriver 3. haftada başlasan daha sağlıklı olur şuan da yarım dozaj girersin gibi geliyor.... Kahvelikler konusunda için rahat olsun sağlıklı bir bitkide 2. haftada gözlemlenen pistiller zaten el büyüteciyle süreci takip etmeni öneririm...
Sipariş ettim gelmesini bekliyorum cevabın İçin tşk ederim kanka

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sömeksiz catalin alttan cikan fan yapraklarini budayabilirsin 3-5 abartma bitki stresse girmesin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kesme sömek olan dallari yapraklari saga sola bagliyarak isik almasini sagla. Tabiki sömekli dalda kesersin ama sömeklere yazik edersin.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sömek gider, dostum bir foto yüklede bakali, görmeden yorum yapmak olmuyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha *** ********* hahahaha** ******** ****** ********** ********* **** **** ******* ******** *** **** ****** *** **** ** ********* *** ****** ******* ***** *** ** ******* ****
  • A active661:
    ***** ******** hahahaha** ******* * **** **** ********* **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** hahahaha*** ** ********** *** **** ****** ********** ******* *** ******** ******** ***** ******** ****** ***** ******** hahahaha** ******* * **** **** ********* **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
    ***** ***** ********** ****** hahahaha** ******* **** hahahaha **** ****** hahahaha********* ******** hahahaha*** ** ********** *** **** ****** ********** ******* *** ******** ******** ***** ******** ******
  • A active661:
    ********* ***** ***** ******* hahahaha ******** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** **** ******* *** ********* ******* ***** ******* ** *** hahahaha *** ***** hahahaha**** **** ***** ** hahahaha* ********* ****** **** ********** **** ****** * ******* *** ** ******* ***** **** ********** hahahaha ***** ******** hahahaha*** ****** hahahaha* ******
  • A active661:
    ***** *** hahahaha hahahaha* **
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* hahahaha ***** hahahaha** ** ** **** **** ******** ********* *********
  • A active661:
    ***** ** ***** hahahaha ***** ******** ***** *** ****** *******
  • A active661:
  • A active661:
    *** ******* ***** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **
  • A active661:
    ****** hahahaha hahahaha* hahahaha** ******* ******* *** *****
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha ***** ** *** ****** ******** ********* hahahaha* **** ********** ******* **** *********
    A active661: hahahaha ***** ** *** ****** ******** ********* hahahaha* **** ********** ******* ****...