KAHVELİKLER ne anlama geliyor? BUDAMA ne zaman yapmalıyım?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet alttan istedigini yapragi al, üstller cok iyi. Bitkinin gücü yukari sömeklere gitsin. Alttan kabettiginin üstten cok daha fazlasi gelecek. Kirmizi isiga yüklen dostum.

Evet alttan istedigini yapragi al, üstller cok iyi. Bitkinin gücü yukari sömeklere gitsin. Alttan kabettiginin üstten cok daha fazlasi gelecek. Kirmizi isiga yüklen dostum.
Knk file üstüne çıkan fan yapraklarını almak istiyorum ki file altından gelen ufak sömekler de şişsin. Olur mu öyle? Knk bide UV-IR anahtarı açık şu an yeterli olur mu yoksa ekstradan kırmızı ışık ekleyeyim mi?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
UV ve IR kalsin dostum, UV thc icin IR sömekler icin gerekli. Bundan sonra sömekleri sisirmen lazim, sana yazdim istedigin yapragi al ama kizlarida soyulmus tavuga cevirme :) Direk kirmizi isik sömeklerin sismesi icin su anda en gerekli isik. Ama takviye olarak yani sadece kirmizi isik degil.

UV ve IR kalsin dostum, UV thc icin IR sömekler icin gerekli. Bundan sonra sömekleri sisirmen lazim, sana yazdim istedigin yapragi al ama kizlarida soyulmus tavuga cevirme :) Direk kirmizi isik sömeklerin sismesi icin su anda en gerekli isik. Ama takviye olarak yani sadece kirmizi isik degil.
Knk hızlı pratik hemen iş görecek tavsiyen linkin yada uyarın var mı

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka bitkilerini gördüm ona göre sana tavsiyede bulundum, abartirsan fayda yerine zarar gelir. Zaten 1 adet 100 watt demedim 2 adet 50 watt dedim isigi daha iyi yaymak icin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha********
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420: