Küflenmiş Sömekler Kurtarılabilir mi ? Yardım

iyzico11

Yeni üye
Herkese merhaba arkadaşlar,
Kabin içerisinde giriş ve çıkış fanı çok kuvvetli ancak bitkiye vuran vantilatör sayısı yetersiz kaldığı için bitkilerimin sömeklenme evresinin son safhalarında küflendiğini düşünüyorum.
Bu küfü temizleme veya yok etme yöntemi var mı yardımlarınızı bekliyorum..

WDT

Üye
Öncelikle canını sıkacak bir durum yok dostum. Bitki zaten sona yaklaşmış. Ben sömeklerin içinden yeşil tırtıl çıkartmıştım. Aynen böyle yuva yapmışlardı. Burada tecrübeli inşanlar sana ilaç tavsiye edebilir . Temizle o ağları aynen devam et kanka. Hasadın bol olsun

iyzico11

Yeni üye
Öncelikle canını sıkacak bir durum yok dostum. Bitki zaten sona yaklaşmış. Ben sömeklerin içinden yeşil tırtıl çıkartmıştım. Aynen böyle yuva yapmışlardı. Burada tecrübeli inşanlar sana ilaç tavsiye edebilir . Temizle o ağları aynen devam et kanka. Hasadın bol olsun
Teşekkürler dostum ustalardan teşhis koymasını bekleyim o zaman örümcek olabileceği hiç aklıma gelmemişti.. @OttoMan47 @TC Nargile @Kanka

iyzico11

Yeni üye
Küf bu hava sirkülasyonu iyi olmalı daha çok ilerlememesi için. Temizleyebildiğin kadar temizle ortamı rahatlat hava yönünden
Kanka peki nasıl temizleyebilirim? Çubuk sokup kurcalıyom hiç temizlenecek gibi durmuyor gittikçede çoğalıyor son 1-2 haftası kalmıstı diye umarken böyle bi durumla karşılaştım

püskütvarmı

Ordinaryüs
Ömmmcekkk korktun mu yılannnn korktunmuuuuu. Kanka indoorda Kurt oraya nasıl girecek küflenmiş baksana çamura çalmış artık aslında bir çay kaşığı ile alıp tadına bakmak lazım :)

RaVeN67

Yeni üye
başkan bence bekleme direk vur makası ne kurtara bilirsen ortada var üstte yok mesala yarı yarıya kurtarırsın thc düzeyinide iyi kötü yakalamış gözüküyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********