Küçük kızımın başı belada lütfen yardım

Blend995

Yeni üye
MErhaba arkadaşlar ben ilk kez yetiştirmeyi deniyorum. Bugün Monica’nın başına şöyle bi dert geldi. Bu sabah biraz nemi yükseltmek için bir mutfak kabının içine koydum ve üstünü şeffaf poşetle kapatdim poşete nemi dışarı atabilmesi için üç tane kesik atdim 6 sm uzunluğunda 0.5 sm genişliğinde. 10 saat sonra 3 kızın en küçüğü olan Monica’nın yaprak ucunda hafif sararti görünce hemen cikartdim. 2 saat sonra sararti yaoraklarin neredeyse yarisina ulaştı.
Lütfen ne yapmam gerektiği konusunda yardım edin
Topraktan boy göstereli 8'inci günündeler. Pheebe ve Rachel'in sağlığı nasil sizce ?

Genetik White widow auto olarak aldim

Son düzenleme:

Havze

Üye
Knk fotolar olmamış açılmıyor. Bi de sanırım İsmin gözüküyor silmeni tavsiye ederim.

cannabis16

Ordinaryüs
o sararan beslenemiyor.. diğerleri iyi durumda
hepsine çeyrek doz gübreli su ver.pH 6,3-7 arasına ayarlayıp öyle ver..hem kızını doyurmuş hem de diğerleri 2 gün sonra bu hale gelmeden onlara da önlem almış olursun..

Blend995

Yeni üye
o sararan beslenemiyor.. diğerleri iyi durumda
hepsine çeyrek doz gübreli su ver.pH 6,3-7 arasına ayarlayıp öyle ver..hem kızını doyurmuş hem de diğerleri 2 gün sonra bu hale gelmeden onlara da önlem almış olursun..
Çok teşekkür ederim. Ph metrem yok da 1 litre dinlendirilmiş suya 20cc sirke katsam olurmu acaba.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Nem durumuna da dikkat et kanka su anda %70-80 neme ihtiyaclari var bitkilerin.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Kanka ph ayarli su ver ve bekle başka yapa bilicegin bi şey yok gibi

Blend995

Yeni üye
ph ölçer al .. sirkeyle kaça düşürdüğünü nereden bileceksin ?
bitkilerinin kökten beslendiğini,ne verdiysen aldığını başka türlü garantileyemezsin.
Ph ölçer siparişi verdim kargom gelene kadar zamanım vadır umarım. Gerilla yapicam 2 üç güne mikoriza mantar geldiğinde hazirda bekletdiğim çukura ekmek için yeterli kadar büyümüş olurlarmı sizce ?

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Ph ölçer siparişi verdim kargom gelene kadar zamanım vadır umarım. Gerilla yapicam 2 üç güne mikoriza mantar geldiğinde hazirda bekletdiğim çukura ekmek için yeterli kadar büyümüş olurlarmı sizce ?
Olur inşallah kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ** ******* *** **** ******* ******** ******** ******* hahahaha* ********
    +1
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ** hahahaha
  • D despotdes:
    ****** **** ***** *** ***** ** ******* *** **** ******* ******** ******** ******* hahahaha* ********
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    hahahaha**** ** hahahaha
  • G Chat bot:
  • G Chat bot:
  • D despotdes:
    ****** ********** **
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes: