Küçük bir paranoya

JimMorrison

Yeni üye
İyi akşamlar abiler ve dostlar,
Bu işe emek vermek isteyen biriyim fakat küçük bir korkum var hatta bir belirsizlik korkusu da olabilir. Forumda bolca okuma yaptım fakat aklımdaki şu soruna dair bir cevap bulamadım. Bu mereti çok seviyoruz ne yapalım. Trafikten aldığımız ürünün ne kalitesiyle ne de ücretiyle şu an memnun ediyor. 2-3 saksıyla Indoor kendime kadar düşünüyorum. Daha fazla büyütme gibi de bir derdim olacağını sanmıyorum. Fazlaca uzatmadan soruma gelecek olursak; evimde yetiştirdiğim 2-3 saksıyla ihbarla veya oyla buyla şuyla başıma en fazla ne gelebilir? Satıcı konumuna düşme riskim var mı? Türkiyenin sayılı üniversitelerinin birinde okuyorum. Geleceğimi sigara için büyük riske bulamak da istemiyorum elbette. Başıma gelebilecek durumlar arasında en fazla denetimli yemek varsa bunun riskini kabul edebilirim ama devamı ihtimal dahilindeyse korkacağım :3

Umarım anlatabilmişimdir kendimi. İyi forumlar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Gec bunlari anam babam gec bulanlari diye bir sarki var, youtube bulrsun, Dinle o sarkiyi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Atlamayin her yeme, Yaw biraz okuyun ve anlayin lütfen yazdiklarini, o yazdiklari dogru ise onun cepinde anca corba parasi vardir. nedre 1 gr ota 100-150 tl verecek para

JimMorrison

Yeni üye
Ticari manada bir delil olmadığı sürece problem olmaz dostum. Ekipmanın gider o sıkıntı
Eyvallah abi içime su serptin

Atlamayin her yeme, Yaw biraz okuyun ve anlayin lütfen yazdiklarini, o yazdiklari dogru ise onun cepinde anca corba parasi vardir. nedre 1 gr ota 100-150 tl verecek para
Abi öğrenciyim elbet maaşlı bir çalışan kadar gelirim yok ama açken de gram kovalayacak halde değilim. Para bir şekilde hallolur çalışınır edilir diye düşünüyorum :D

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum az para ile kabinsiz nem makinasiz, yani hic ekipmansiz, al 3-5 torsch led ile yap bir saksi,ucuz organik gübreler kullanirsin, solucan yarasa gübresi filan. Tohum haric 250-300 tl bir saksi yaparsin

JimMorrison

Yeni üye
Dostum az para ile kabinsiz nem makinasiz, yani hic ekipmansiz, al 3-5 torsch led ile yap bir saksi,ucuz organik gübreler kullanirsin, solucan yarasa gübresi filan. Tohum haric 250-300 tl bir saksi yaparsin
eyvallah abi dediğin gibi yapılabilir. Sen ne düşünüyorsun bu korkuhakkında başıma ne gelebilir?

Satış delili olmadığı sürece seni satıcı olarak değerlendiremezler bu miktarlık bir durum değil 1 tane yapıp da satabilirsin mesele satışa dair delil olmamasında

Ü

Üye silindi 25603

Guest
eyvallah abi dediğin gibi yapılabilir. Sen ne düşünüyorsun bu korkuhakkında başıma ne gelebilir?
Dostum 1 saksinin kokusunu bir sekilde önlersin ,örnegin limon kes icine karanfil sok 4-5 adet saksinin dibine koy, saksinin dibine kücük bir kapta sirke. Yada tütsü, yakarsin. Saga sola biraz lavanta yagi.

Light6

Yeni üye
Dostum 1 saksinin kokusunu bir sekilde önlersin ,örnegin limon kes icine karanfil sok 4-5 adet saksinin dibine koy, saksinin dibine kücük bir kapta sirke. Yada tütsü, yakarsin. Saga sola biraz lavanta yagi.
Nargile hocam auto indoor bitkim 1 aylık
5. Kata çıkmak üzere
Gübreli Torf içinde büyüttüm boyu 20cm civarı
Ekstra gübre kullanmadım 18/6 da büyüyo
Yapraklar sağlıklı
Şuandan itibaren ne yapmalıyım
Teşekkürler hocam şimdiden

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum solucan ve yarasa gübresine hemen basla, @OttoMan47 sana bu konuda yardimci olur. Bu mesaj onunda posta kutusuna gitti.Görünce cevap yazar sana, bu önerdigim gübreler pahali degil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********