Kök güçlendirci ( Öneri lazım )

CahilKush

Doktor
Kankalar başlıktaki gibi denediğiniz ve ya takip ettığiniz growurlarin önerisi iyi bir şey önerir misiniz Teşekkürler...

Woppy

Ordinaryüs
Knk bende humik fulvik asit kullanıyorum toprağı düzenlediği ve kökgelişimine yardımcı oldugunu arastrdımm önceki grpwlarımda kök gelişimi iyi olmadıgını düşünüyorum kökler 15 lt saksıyı dolduramamıstı bakalım bu grpwdan sonra görecegim faydası varmı yokmu kök gelişimini

oracle

Yeni üye
Mikoriza kesinlikle tavsiye ederim. Bitkiyle simbioz bir ilişki kurarak yetiştirdiğin medyumda bulunan mineralleri özümseyerek bitkiye verir. Transplantasyon sırasında köklere yedirebilir veya medyumunu hazırlarken karışıma ilave edebilirsin. Çay yaparken içine ilave edebilirsin. Top dress yapabilirsin. En verimli yöntem köklere yedirmek.

CahilKush

Doktor
Knk bende humik fulvik asit kullanıyorum toprağı düzenlediği ve kökgelişimine yardımcı oldugunu arastrdımm önceki grpwlarımda kök gelişimi iyi olmadıgını düşünüyorum kökler 15 lt saksıyı dolduramamıstı bakalım bu grpwdan sonra görecegim faydası varmı yokmu kök gelişimini
Kankam sonuçları paylaşırsan çok memnun olurum ona göre bizde bi seneryo yaparız

CahilKush

Doktor
Mikoriza kesinlikle tavsiye ederim. Bitkiyle simbioz bir ilişki kurarak yetiştirdiğin medyumda bulunan mineralleri özümseyerek bitkiye verir. Transplantasyon sırasında köklere yedirebilir veya medyumunu hazırlarken karışıma ilave edebilirsin. Çay yaparken içine ilave edebilirsin. Top dress yapabilirsin. En verimli yöntem köklere yedirmek.
Merak ettim kanka bakımayım , zaten saksı değişimi yapicam

A

ALTINPİPO

Guest
Vodoo tarantula orca bunları kullan daha kökler alttan meraba der guclu formuldür kendi kullanacağım kök için ve her birini arastırıp bak çok iyi yorumlar ve kulanıcı memnunluğu çok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • New Rookie New Rookie:
  • Mest Mest:
  • New Rookie New Rookie:
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
    ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ******* ***** ******** hahahaha
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
    ***** hahahaha** *********
  • Mest Mest:
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ***** ***** hahahaha** ***** *** ****** hahahaha ** **** **** **** ********** ***
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
    ** ****** ****** hahahaha**** ** hahahaha ** ***** ****** ******
  • zero00 zero00:
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
  • O Ogkushh07:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • Mest Mest:
    ** ****** ******* **** **** **
    Mest Mest: ** ****** ******* **** **** **