Hemen hemen 2m outdoorum cinsleri ne?

2 metrelik sativa gibi kısa olansa alt yapraklar biraz kalın indika gibi ama üst yapraklar sativayı andırıyor melez olabilir tabii her iki tohum farklıysa. Eğitim vermiş olsaydın daha iyi olurdu sanki kanka

Ü

Üye silindi 19785

Guest
İlki sativa ikinci indica
Keşke bitkilerine eğitim verseydin kankam. Bitkilerin 2 m değil 1.40 olurdu ama üzerleri güzel dolardı.

İlk bitkin süper greyfurt heyz.

İkinci afkan kuş :D

Şakası bir yana yerli tohumların büyük bir çoğunluğu kırma sokak köpekleri gibi her genden var biraz . Hoş genetik tohum da alsanız dışarıdan bakıldığında türü tutturacak kişinin sayısı forumda 2 elin parmaklarını geçmez.

İlki sativa ikinci indica
Keşke bitkilerine eğitim verseydin kankam. Bitkilerin 2 m değil 1.40 olurdu ama üzerleri güzel dolardı.

İlk bitkin süper greyfurt heyz.

İkinci afkan kuş :D

Şakası bir yana yerli tohumların büyük bir çoğunluğu kırma sokak köpekleri gibi her genden var biraz . Hoş genetik tohum da alsanız dışarıdan bakıldığında türü tutturacak kişinin sayısı forumda 2 elin parmaklarını geçmez.
İlk growlarım eğitim veremedim bir tanesi erkek çıktı imha ettim onu ama mariuana olma olasılığı yüksek ilki sativa ikincisi diğerinden daha kokulu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    2 2008Grower: * ******** ***** *** *** ********