Havaalanı hakkında fikir istiyorum

otu vakumladığın an sorun çözülür köpek koku alamaz ancak o kadar otu nerene zulalarsın bilemem, şahsi fikrim radyo gibi bir elektronik alet içine folyoya sarıp düz şekilde vakumla, elektronik aksan gibi görünür sıkıntı olmaz ama her zaman şans bu işler.

otu vakumladığın an sorun çözülür köpek koku alamaz ancak o kadar otu nerene zulalarsın bilemem, şahsi fikrim radyo gibi bir elektronik alet içine folyoya sarıp düz şekilde vakumla, elektronik aksan gibi görünür sıkıntı olmaz ama her zaman şans bu işler.
OT Degil reis Hash + bide hazir paketli üstüne bide ben iyice naylon folyo çekerim koku çıkmaz bence

Tropikal

Yeni üye
Kanka ne yaparsan yap köpek onun kokusunu alır unutma bunu sağlıcakla kal

Bigbut

Müptezel
Merhaba dostum,

Şehirler arası uçuşlarda çok sorun olmaz ama uluslar arası uçuşlarda sorun yaşayabilirsin.
Getirecegin OT ise öncelikle ogutmeni tavsiye ederim ogutulen dalgayı strece saraman lazım iki kat strece sarıp diğer kata taza çekilmiş karabiber sonra bir kat daha strec taze kara biber köpekleri uzak tutar.
Esrara dokunduktan sonra ellerini muhakkak yıka esrarlı ellerinle valizine filan asla dokunma.
Hazırladığın malzemeyi kadın pedinin içini açarak yerleştir malum yere yerleştir 20 gr getirebilirsin.
Not: çok tehlikeli bir iş tavsiye etmem.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Askere giderken spor çanta vardı büyük iki kayışı bitleştiren cırtlı zamazingonun içine koymuştum öylecene geçtiydi. Hem hava alanlarından hem de ktm xrayden muhtemelen hayattaki tüm şansımı o gün kullanmışım

Pacho

Üye
100 gr la yakalanırsan uluslararası kaçakçılığa felan girer zor kurtarırsın onun yerine 5-10 gr içimlik sigaranı al riske değmez

Jönköping ten kopenhaga gidişimde cph airportta iner inmez polisler köpekle yanıma gelip üstümü koklattirdi köpeğin tepki vermesiyle odaya aldılar eğer köpek görürsen direk havalimanini terket
Gidişimde şansa köpek falan yoktu dönüşte taşımıyordum ustumde bisey arlandada 7,8 polis köpekle kapı önünde şüphelendiğini kontrol ediyordu sansa yine ordada ellemediler yinede bilemezsin riskli iş

Elturko35

Yeni üye
ihbarı kesin biliyorum. ama onun haricinde muhtemelen görevli komserin keyfine kalmış. atıyorum komser yurtdışı yolcu gelişte 13:00 14:00 önlem için ve denetim için köpekli arama yapılacaktır diye görevlendirme çıkarsa yandın. onun haricinde ayakkabının tabanlığına zulala rahat rahat gez yani
Bro bende kıbrısda çalışıyorum korkuyorum vakumla yapsam köpek alırmı vakumuzda süperlerle yapcam iki poşet iki tur bilemiyorum

Kanka ne yaparsan yap köpek onun kokusunu alır unutma bunu sağlıcakla kal
köpeğin kokusunu alma sebebi çok basit, ilk önce esrara elleyip daha sonra esrarı vakumlayacağın pakede yine aynı elinle dokunup vakumlarsan bir anlamı kalmaz köpek onun kokusunu alır. ilk önce vakumla daha sonra dışını çamaşır suyuyla steril et ardından duş al artık koku diye bir şey kalmadı ortalıkda, sen esrarı masaya koy daha sonra esrarı masadan başka odaya götür köpeği masanın olduğu yere sal köpek masayı işaret eder. bilmiyorsan öğren baride milleti yanlış bilgilendirme.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** **** ****** ***** ******* hahahaha*
  • B bouuw:
    ********** ***** ****** hahahaha
  • B bouuw:
  • B bouuw:
    ****** ****** * **** * ******** hahahaha*** ***** *** ******** **** *******
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* ******* ******** ********* ********* * ** ****** ***** ****** hahahaha******* **
  • B bouuw:
    *** ***** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** hahahaha** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** hahahaha* hahahaha***** ** *** * * ******* ** ****** hahahaha*** ******** ***** ********* ** * ******* ***** ** ******** * * *** *********
    ****** *** ****** **** ******* hahahaha** ********** *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ** ******** ********* hahahaha**** **
  • M muharremince:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ***** ** hahahaha* hahahaha* ***** ****** ********** **** *** ********* ******* ****** ***** *** *** **** ****** ****** ** hahahaha
    M muharremince: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ***** **...