Havaalanı hakkında fikir istiyorum

Merhaba beyler benim 2 ay önce arkadaşım Türkiye’ye tatile gitti(İsveç’te yaşıyorum) kendiyle 100gr hash götürdü.. ve bana Sabiha Gökçe havalimanından resim atmıştı(Malum yere koyarak götürmüş)
Bende bu ay gidicem ve bende düşünüyorum kendimle götürmeyi birazını içip geri kalanını ordaki arkadaşlarıma dagiticam malum oralarda hem zor buluyorlar hem zor alıyorlar maddi sorunlar falan..) sizce iyice sıkıp poşetleyip koysam sorun olur mu çoğu arkadaşım bakmıyorlar oraya diyorlar yaşayan falan oldu mu? Yada ne fikir önerirsiniz. Teşekkürler

hi_axi

Yeni üye
kanka biraz şans işi, ben havaalanlarından çok geçirdim dalganın altına koyup ama hepsi yurtiçi uçuştu yurtdışı nasıl olur bilemiyorum, görevli şüphelenirse arayabilir üstünü ya da köpek varsa alır kokuyu, riskli ama imkansız değil

Moothy

Yeni üye
100 gr cok tabi ama bence en garantisi aluminuyum folyo ile sarip agiza koymak sakiz gibi :) seneye tatile giderken bu yontemle goturmeyi planliyorum

kanka biraz şans işi, ben havaalanlarından çok geçirdim dalganın altına koyup ama hepsi yurtiçi uçuştu yurtdışı nasıl olur bilemiyorum, görevli şüphelenirse arayabilir üstünü ya da köpek varsa alır kokuyu, riskli ama imkansız değil
kanka risk güzeldir de baya tanıdıklarım var. hepsi her sene böyle geçiriyor tabi hepsinde bu miktarda götürmüyor ama ben götürmüşken saglam götürmek istiyorum.. denicem bakalım geçirince buraya yine yazicam Sabiha Gökçe’den varınca

100 gr cok tabi ama bence en garantisi aluminuyum folyo ile sarip agiza koymak sakiz gibi :) seneye tatile giderken bu yontemle goturmeyi planliyorum
Sacmalama. Aluminyum folyo ile agza kac gr koyabilcen? Koydun diyelim. X ray var folyo nasil öter biliyonmu .d adami yakacan .d sen kendini yakarsin benden soylemesi .d strece sarıp kasığa koycan. Köpek yoksa geçersin. Varsa geçirirler .d

Moothy

Yeni üye
Sacmalama. Aluminyum folyo ile agza kac gr koyabilcen? Koydun diyelim. X ray var folyo nasil öter biliyonmu .d adami yakacan .d sen kendini yakarsin benden soylemesi .d strece sarıp kasığa koycan. Köpek yoksa geçersin. Varsa geçirirler .d

Eyvallah dusunemedim ben onu iyi oldu ogrendigim,peki grinderdan iyice gecirip normal sigaralarin icini bosaltip icine dokup ustlerine biraz normal tutun koymak nasil fikir ? Cepte sigara paketiyle gecilir xrayden

Eyvallah dusunemedim ben onu iyi oldu ogrendigim,peki grinderdan iyice gecirip normal sigaralarin icini bosaltip icine dokup ustlerine biraz normal tutun koymak nasil fikir ? Cepte sigara paketiyle gecilir xrayden
Kanka ben ( Ankara İstanbul isvec )gecen sene aktarmalı gittim hiç güvenlikle falan karşılaşmadım yada o kadar detaylara inmedi kimse, üstümüde aramadı bence sen t**saklara at zaten az diyon hiç bisey olmaz arasalarda oraya el atmıyorlar

ihbarı kesin biliyorum. ama onun haricinde muhtemelen görevli komserin keyfine kalmış. atıyorum komser yurtdışı yolcu gelişte 13:00 14:00 önlem için ve denetim için köpekli arama yapılacaktır diye görevlendirme çıkarsa yandın. onun haricinde ayakkabının tabanlığına zulala rahat rahat gez yani

ihbarı kesin biliyorum. ama onun haricinde muhtemelen görevli komserin keyfine kalmış. atıyorum komser yurtdışı yolcu gelişte 13:00 14:00 önlem için ve denetim için köpekli arama yapılacaktır diye görevlendirme çıkarsa yandın. onun haricinde ayakkabının tabanlığına zulala rahat rahat gez yani
Aynen insallah öyle bi sorun çıkmaz.. çıkarsada umursamam artık olacakları göze alarak yapıyoruz sonuçta ayakabi tabanıda güzel bence daha rahat sagol reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******** ****** ******* **** ******* *** ******* *********** ********* **** *********** **********
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    +1
    *** ******* **** ****** * **** ** ** ******** ***** ****** *** ******* dreadydready
    dready *** **** ******* ********** ***** *** ****
  • G GaribanMüptezel:
  • M Merciless:
    dready********** ** ***** **********
    **** ***** ** ******** * **** ***** ******** ***** ********* **** ********* ******
  • G GaribanMüptezel:
    ******** ****** dready* *********** ****** ** ********** ******* ****
  • M Merciless:
  • G GaribanMüptezel:
    **** ***** * ***** **** ** ***** ******* ****** **** ******* ******** ****** dready* *********** ****** ** ********** ******* ****
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    +1
    ***** ******* **** ** *** ****** *** ******* *** **** ***** *********** ***** ****** ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
    ***** *** ***** ***** **** ****** ****** ** ** ***** ** ********* *********** ******
  • G GaribanMüptezel:
    ***** *** ****** *********** ****** ********* ******* ** ******* ********* ****** *******
    +1
    *** *** ***** ***** ***** *** ****** *********** ****** ********* ******* ** ******* ********* ****** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ***** **** *** ******** *********** ** ***** ******* *********** *** ***** ***** **** ****** ****** ** **
    Mordecai Mordecai: **