hasata ne kadar var sizce %100 organik

varmibisey

Kıdemli Üye
Dostlar merhaba ilk hasatıma yaklaşmak üzereyim tamamen organik takılıyorum köfteci tohumundan
Toprak normal toprak
Su genelde yağmur suyu kullandım
Işık 3 haftadır 120 watt quantum board kullanıyorum 37cm mesafede kullanıyorum kabine aldım balkondaydı
Güvercin gübresi kullandım veg döneminde daha sonra da solucan gübresi ve yarasa gübresi kullanıyorum arada da muz kabuğundan şerbet veriyorum gidişat nasil sizce öneriniz varmı
Ne zaman hasat alırım sizce

Son düzenleme:

Shepard

Müptezel
Bende en tepe ihtimali yazdım bro umarım beklediğin sürede alırsın hasatını bol şans

Demo5798

Yeni üye
Kanksss 40 tl ye gübretaş da sıvı potasyum al sömekleri şişirsin hemen başla pişman olmassın

Vedoo

Kıdemli Üye
Dostlar merhaba ilk hasatıma yaklaşmak üzereyim tamamen organik takılıyorum köfteci tohumundan
Toprak normal toprak
Su genelde yağmur suyu kullandım
Işık 3 haftadır 120 watt quantum board kullanıyorum 37cm mesafede kullanıyorum kabine aldım balkondaydı
Güvercin gübresi kullandım veg döneminde daha sonra da solucan gübresi ve yarasa gübresi kullanıyorum arada da muz kabuğundan şerbet veriyorum gidişat nasil sizce öneriniz varmı
Ne zaman hasat alırım sizce

sen 25 gun bir ay daha bekle amca erken daha

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ***** hahahaha** ****** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
  • G Grkm3000:
    ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
    G Grkm3000: ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **