Hasata Kaç Kala?

FlyingZlatan

Yeni üye
Babalar cümleten iyi forumlar. 4 adet autoflower jack herer kızımın artık son evrelerine giriyorum.13 haziranda tohum patlatmıştım. pistiller kahverengiye döndü ama bazı tepelerde yeni beyaz pistiller görüyorum. Sizce hasata ne kadar kaldı? Bundan sonrasında ne yapmalıyım? @supermario @TC Nargile @OttoMan47 @Kanka reisler yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorumWhatsApp Image 2021-09-08 at 09.02.07.jpegWhatsApp Image 2021-09-08 at 09.02.08 (1).jpegWhatsApp Image 2021-09-08 at 09.02.08.jpegWhatsApp Image 2021-09-08 at 09.02.09.jpegWhatsApp Image 2021-09-08 at 09.02.10 (1).jpegWhatsApp Image 2021-09-08 at 09.02.10.jpegWhatsApp Image 2021-09-08 at 09.02.11.jpeg

FlyingZlatan

Yeni üye
yeterli olacak bir mikroskop linki sallar mısın üstad bilmediğim bir şey almayım. bir de o mikroskopla gördüğüm şeyin fotoğrafını buraya atmam mümkün olacak mı

FlyingZlatan

Yeni üye
@ahmetdemir hayır reis flush atmak için banyoya getirdim sadece. orada da beyaz ışık varken fotoğrafını çekeyim dedim. yoksa kabin-cob led vanilatör falan ortalama bir sistemim var.

Fotoğraflar çok net değil kanka ama gördüğüm kadarıyla şeffaf tricomlar. Bence daha zamanı var sativa genetik uzun sürebiliyor

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka kusura bakma ama bişey diyecem yanlış anlama. Benim büyüklerimin bi lafı vardı.
Her skm hıyar diyene tuz alıp koşarsan başın bitten kurtulmaz derdi.
Sözüm meclisten dışarı ama hiç iyi etmemişsin kankacım. @zeyn kanka o mikroskopu kullandığına emin değilim kullansan tavsiye etmezdin. Tecrübe edinmediğiniz şeyleri tavsiye etmeyin lütfen.
Bu ne biçim mikroskop lan :D

FlyingZlatan

Yeni üye
reis o sırada baktım pistillerin hepsi kırmızı. foruma yazdım @zeyn kanka sağolsun hızlı cevap verdi ben de belki geç kalıyorumdur sıkıntı yaşamayım diye fiyatı da uygun görünce yapıştırdım. senin tecrübe ettiğin bir mikroskop varsa link at reis iade ederiz seninkini söyleriz sıkıntı yok :D. belki ben tam kullanamamışımdır bu arada. ama öyle değilse bile 60 liraya bu kadar oluyordur ne yapalım :D

OttoMan347

√SEFİR√
reis o sırada baktım pistillerin hepsi kırmızı. foruma yazdım @zeyn kanka sağolsun hızlı cevap verdi ben de belki geç kalıyorumdur sıkıntı yaşamayım diye fiyatı da uygun görünce yapıştırdım. senin tecrübe ettiğin bir mikroskop varsa link at reis iade ederiz seninkini söyleriz sıkıntı yok :D. belki ben tam kullanamamışımdır bu arada. ama öyle değilse bile 60 liraya bu kadar oluyordur ne yapalım :D
Kanka bende bir mercek var pilli. Camın çerçevesinde ışıklar dizili böyle ben senelerdir onunla bakarım. Alışkın olduğum için de çözerim olayı. Sen bi 100× mikroskop bulacaksın hem devamlı kullanırsın al bişey olmaz. Yada sana fotolar atarım hasat zamanını anlaman için telefonla çekmezsin kendin bakarsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********