Hasat zamanı geldi mi ? Trikomlar sizce ne diyor ?

kushspirit

Moderator
Maşallah eline sağlık hocam. Çiçeğin kaçıncı gününde ? Bir de şunu sormak istiyorum bu kadar boy olarak kısa bitki nasıl böyle sömek basıyor ? Benim bu kadar şişmiyor overdrive veriyorum eğitimi nispeten güzel verdiğimi düşünüyorum. Ama böyle şişik sömekler olmuyor ph ısı sıcaklık her şeye dikkat ediyorum. 25 derece ,%50 nem, 6,50 ph ile suluyorum. Işık bu : https://www.growkent.com/Harvest-Master-Quantum-Board-240W-Pro,PR-3951.html

Acaba havalandırma mı eksik geliyor odanın camını gün içinde çok açamıyorum soğuk diye. Önerebileceğin bir tavsiyen var mıdır ?
Ah güzel kardeşim bir bilsen ne imkansızlıklarla grow yaptığımı :D , bez dolaptan ve ilk yardım battaniyesinden kabin yaptım ne havalandırma var ne de karbon filtrem, bir tane usb fanım vardı o da bozuldu, auto bitkim çiçeğin 23. Gününde totalde 57. gününde, topping, main-lining ve süper cropping eğitimleri verdim, 3 bitki bakıyorum 3'ününde tepesinde 100 110 110 watt torch led yanıyor toplamda 320 watt ışık var kabinde, eğitimi iyi verdiğimi düşünüyorum ama diğer ikisi bunun gibi şişmedi, onlar da yolda ama cüsseleri buna göre daha büyük, geliyorlar gümbür gümbür.

Sonne

Kıdemli Üye
Konu 'Yeni başlayan arkadaşlara auto photo bilgilendirme' https://www.tohumsuz.com/threads/yeni-başlayan-arkadaşlara-auto-photo-bilgilendirme.22430/
Auto ben tercih etmem ama tabi senin tercihin.
Güblerine agrotime humik asit de ekle kanka besin düzenleyici olur gerçekten çok etkili.
Burada Bi arkadaş vardı çiçekteki bitkileri ölmek üzeriydi 1 sefer fluşh önerdim sonrasında da sadece humik asit ve yarasa gübresi önerdim. 2 hafta içinde fişek gibi olmuştu bitkileri. Yarasa gübresini şiddetle öneririm.
Veg de en çok ihtiyaç duyduğu besin potasyum. Bu ihtiyacı için de güvercin gübresi biçilmiş kaftan. 2. Haftadan itibaren kendi yaptığın güvercin gübresi ile Bloom dönemine kadar müthiş Bi verim alırsın hem stresten de korur.
Hocam hatali bilgi olmus. Veg de en cok azot ihtiyac duyar ve dedigin gibi guv. gub vardir.

Sonne

Kıdemli Üye
Maşallah eline sağlık hocam. Çiçeğin kaçıncı gününde ? Bir de şunu sormak istiyorum bu kadar boy olarak kısa bitki nasıl böyle sömek basıyor ? Benim bu kadar şişmiyor overdrive veriyorum eğitimi nispeten güzel verdiğimi düşünüyorum. Ama böyle şişik sömekler olmuyor ph ısı sıcaklık her şeye dikkat ediyorum. 25 derece ,%50 nem, 6,50 ph ile suluyorum. Işık bu : https://www.growkent.com/Harvest-Master-Quantum-Board-240W-Pro,PR-3951.html

Acaba havalandırma mı eksik geliyor odanın camını gün içinde çok açamıyorum soğuk diye. Önerebileceğin bir tavsiyen var mıdır ?
Cilgin olmasi lazim. Gubre ne veriyosun

Arkadaşlar, ustalar selamlar herkese. Bu konuyu açmamdan itibaren 16. gündeyiz. Sizler 1.5 - 2 hafta var minimum demiştiniz. Şuan trikomlar sizce ne durumda ? iki bitkiye de dolu sulama yaptım. Sizce artık kurumasıyla flush islemine geçmeli miyim ? Resimler biraz fazla her iki bitki için karışık. Çok iyi çekemediğim için daha rahat gözlemlemeniz için fazla resim attım. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Cilgin olmasi lazim. Gubre ne veriyosun
Hocam gübre bloom boster, call mag, top max, bio bloom, bio grow, biobizz seti yani anlayacağın. Yanında keçi boynuzu pekmezi ilave olarak. Anlamıyorum bir sömek şişikliği olmuyor vegi 1,5 ay tutuyorum kısa mı acaba bilemedim. Son görsellere bakarsan bir kafa şişikliği nasıl sence ? Ortalama 16-17 kafa var bu şekilde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: ****** *** hahahaha*******