hasat vakti geldi toprak kurumadı

Ü

Üye silindi 27349

Guest
Sponsor da varmi knk ordanmi aldin bende almayi duşunuyom o genetikten

drsmoke

Üye
Dostum şeker yapraklarındakı trikomlar 1 hafta önceden gider haberin olsun. Şekerdeki amber seni yanıltmasın. calyx lere bakıcan. Zaten bitkin olmuş artık vur makası hasatın bol olsun.
eyvallah abi evet biliyorum şekerlerde tektük amber vardı tam karanlığa alma zamanı ama geçen growumda da ıslakken karanlığa aldım hasattan sonra kurumadı bir türlü yaş içtim hep ziyan oldu sigara bu sefer aynı hatayı yapmamam lazım zaten karanlıkta kurutacak yerim yok ne yapıcam bilmiyorum

higthead

Jolly Green
Dostum bıtkıne gore karton kutu al. bıtkının uzerıne tam ters cevır ve karanlıga al. hatta ufak 100m3 aksıyel fanın varsa kartonun urune delık ac ordan aksıyel fan cekıs yapsın. veya pc fanı var ıse 2 adet ekle ustten ceksın havayı. kartonun altınada ufaktan 2-3 adet kıbrıt kutusu bıraz buyuyu gıbı delık ac hava gırsın. aksıyel fan veya pc fanlarıda yukarıdan ceksın.

trawler

Üye
toprak kurumadan bitki hasat edilmez. bunun sebebide kurutma esnasında küflenme riski çok yüksektir.
karanlığa almaktaki amaç bitkiyi öldürmek. sulama gününde karanlığa alırsın. bir önceki yaşadığın growdan bunu deneyimlemişsin zaten biliyor olman lazım kanka. bu havada 1 ayda kurutamazsın yine ziyan olmasın. 2-3 gün erken veya geç çok farkettirmez kanka.
karanlığa almalık yerin yoksa. sulama gününden 1 gün sonra karanlığa almadan direk kesebilirsin. afiyet olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********