[HASAT 15.03.2019] 2. Hasat Günlükleri

hakan01

Yeni üye
Cvp: [Güncel 06.02.2019] 2. Hasat Günlükleri

emre2111' Alıntı:
Coban' Alıntı:
Hocam açıkçası ucuz olduğu için skunk tohumu aldım. Ama hasat edip içtikten sonra elimi yüzümü yıkamaya yuvalete gittiğimde aynada kendime bakıp dedim ki “olum çoban harbiden güzel iş yapmışsın” :)  denettiğim arkadaşlarım da içtikleri en iyi sigaraların arasında olduğunu söylediler. Neticede o kadar emek verdim çocuklarım gibi baktım onlara :)

S.a dostum.galiba hps ampulun var. Isi sorunu olmadi mi ? Kac watlik? Eger olduysa sorunu nasil cozdun? Olmadiysa sistemin nasil bahsedermisin? Tesekkurler. ( 1 metre kare kabinimin kapisini hic kapatamiyorum 600 wat hps var. Isi 28 29 dan asagi inmiyor. Kabin acikken 32 derecelere kadar ciktigi oluyor. Nem makinen benimkiyle ayni. Kabin kapisi acik oldugu icin nem makinesini acik olsada ise yaramiyor diye dusunuyorum. Yardimmm)

Kanka 600w hps kullanıyor isen yüksek miktarda co2 takviyesi yaparak ısı ve ışık sitresini baya bi azaltabilirsin yabancı sitelerde co2 kullanımının tam verim vermesi için ısıyı 30 dereceye kadar yükselttiklerini ve bunun verime baya faydası olduğunu bir kaç gün önce okumuştum alınan hasattan resimlerle desteklemişlerdi gerçekten muazzam bi iş çıkartmışlardı umarım senin sorununa da faydası olur

kaplantemasi

Yeni üye
RE: [Güncel 06.02.2019] 2. Hasat Günlükleri

Dostum hastin bol olsun ugrasin sonunda umarim emegin karsiligini alirsin.
Konuda yararli ve bilgili olmus ustalarda yazsin fikrini dusuncesini bizde   okuyalim gorelim ogrenelim :)

glow

Yeni üye
RE: [Güncel 24.02.2019] 2. Hasat Günlükleri

Kutlarım seni Çoban dostum. Gayet başarılı bi growun sonuna gelmişin. 
Kurutma işleminden sonra hasadı belirtir misin, ışık kuvveti-bitki adedi-süre-hasat oranı kurup kıyaslama yapmak istedim.(autoya göre)
Dumanın bol, kafan yüksek olsun.

Coban

Üye
Cvp: [Güncel 24.02.2019] 2. Hasat Günlükleri

glow' Alıntı:
Kutlarım seni Çoban dostum. Gayet başarılı bi growun sonuna gelmişin. 
Kurutma işleminden sonra hasadı belirtir misin, ışık kuvveti-bitki adedi-süre-hasat oranı kurup kıyaslama yapmak istedim.(autoya göre)
Dumanın bol, kafan yüksek olsun.

18 Martta detaylı olarak tüm sonuçları yazacağım. Teşekkürler.

Coban

Üye
RE: [Güncel 26.02.2019] 2. Hasat Günlükleri

Konu güncel. Tohumdan son güne kadar time laps bir video ekledim.

t1q3rs

Yeni üye
RE: [Güncel 26.02.2019] 2. Hasat Günlükleri

Bu kadar titiz bir calismadan nekadar hasat alcan merak icindeyim Çoban kardes ::) iyi hasatlar

Coban

Üye
RE: [Güncel 03.03.2019] 2. Hasat Günlükleri

Konu güncel. Kesim işlemini yaptım ve kurutmaya bıraktım.

trinity

Yeni üye
Cvp: [Güncel 03.03.2019] 2. Hasat Günlükleri

Evet çoban kardeş bir growun daha sonuna geldik,duman ve hasatın bol olsun,içince kafa raporunuda yazmayıda unutma

Coban

Üye
Cvp: [HASAT 15.03.2019] 2. Hasat Günlükleri

Konu Son Kez Güncel
  • 231 gram hasat yapıldı
  • (1. Saksı) 78.52 gr
  • (2. Saksı) 77.95 gr
  • (3. Saksı) 75.00 gr
          Dip not: Bu hasatta kanaat getirdim ki geçen sene aynı gübre ve tohumlara ilave olarak kullandığım Big Bud ve Bud Candy gübrelerinin faydalarını gördüm. Geçen sezon saksı başına 50 gr alırken bu sezon saksı başına ortalama 77 gr hasat aldım.​

karbonat

Yeni üye
Cvp: [HASAT 15.03.2019] 2. Hasat Günlükleri

trinity' Alıntı:
Evet çoban kardeş bir growun daha sonuna geldik,duman ve hasatın bol olsun,içince kafa raporunuda yazmayıda unutma

bro kürleme konusunda birkaç şey sormak istiyorum. kürlemeyi nasıl bir kavanozda yaptın?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • I ıssızmüptezel:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* **** ******* ********