Hasada ne kadar var ?

Horoznuri007

Yeni üye
Arkadaşlar 77. gün jack herer auto sponsor siteden ortalama bi süre verebilirmisiniz benmi tribe giriyorum yoksa büyük olan bitki daha çokmu sürecek ? Bende isterim daha beklemek en iyi şekilde almak fakat bir sorun var ki ev kiram geliyor ve evden çıkmam gerek ayın 20 sinde :D 1000 lik olmak istemiyorum.Küçük bitkimi 1 hafta sonra kessem bi sorun olmayacak gibi fakat büyük olanı ayıkamıyorum yorumlarınız için teşekkürler şimdiden. 20 saat 400w hps altındalar. stres yok

LucaChangretta

Kıdemli Üye
kanka imkanın varsa 1 ay bekle yoksa 10 gün daha bekle kes gitsin benimde 4 tane jackim var şuan daha sömeklenmeye yeni giricek

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Arkadaşlar 77. gün jack herer auto sponsor siteden ortalama bi süre verebilirmisiniz benmi tribe giriyorum yoksa büyük olan bitki daha çokmu sürecek ? Bende isterim daha beklemek en iyi şekilde almak fakat bir sorun var ki ev kiram geliyor ve evden çıkmam gerek ayın 20 sinde :D 1000 lik olmak istemiyorum.Küçük bitkimi 1 hafta sonra kessem bi sorun olmayacak gibi fakat büyük olanı ayıkamıyorum yorumlarınız için teşekkürler şimdiden. 20 saat 400w hps altındalar. stres yok

bu arada kızlar fena dikkat et bayılma jack sağlam genetik

Aguş

Doktor
Daha var kanka 20 gün kadar tahmini mikroskop la bakman daha iyi olacaktır kesin sonuç verir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    ***** ****** ********* *** ** ******** ********* ******** ********* ****** ***** ***** ***** ***** ****** hahahaha*
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha** ***** ****** **** *** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • A aleksey:
  • Coke Coke:
    *** *** hahahaha***
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** ******** **** hahahaha* ***** ** **** **** ********* hahahaha****
  • A aleksey:
    ****** hahahaha* hahahaha* *******
  • A aleksey:
    ****** *** ****** *** **
  • A aleksey:
    ****** ****** hahahaha**
  • Coke Coke:
    ******** ******** hahahaha* ***** *** **** *** *** **** ****** ******* hahahaha*
  • A aleksey:
  • A aleksey:
    ******* **** ***** **
  • Coke Coke:
    ********** ********** ** ******** ******* hahahaha*** *** ********* **** hahahaha***** hahahaha* ******* **
  • Coke Coke:
    ******* **** ***** ********* ***** ***** hahahaha ********** **** ***** hahahaha
  • A aleksey:
    ********* ********* **** ***** **** hahahaha* ********** ***** hahahaha****
  • A aleksey:
    hahahaha
  • Coke Coke:
    ********** ********** ** ********* ******** hahahaha*
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    ** ****** *** *** ** hahahaha *** ******** *****
  • A aleksey:
    ********* ******* **** **
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** hahahaha**
    +1
  • Coke Coke:
    ****** ***** hahahaha**** ****** *** *** ****** hahahaha** ****** ********
  • A aleksey:
  • Coke Coke:
    ******** ******* hahahaha hahahaha ****** hahahaha* *** *** hahahaha**** hahahaha**
    Coke Coke: ******** ******* hahahaha hahahaha ****** hahahaha* *** *** hahahaha**** hahahaha**