halüsinatif bal(daha once hic duymadım)

BosCo

Kıdemli Üye
Beyler bu deli baldan buldum . Yalnız denemeye korkuom .kg 1500 TL istediler . 1 veya 2 yemek kaşığı yerseniz olur dediler . Fakat zehirleme öldürme de yapıyormuş dozas aşiminda . İsteyene 200 Gr şeklinde de verebilir iz dediler
Kanka neyin pesindesin farkinda degilsin, yapma.
Bak ben ölüyordum, diyorum.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
oluyordum dıyordun anlatsana bilader ne oldu kafası nasıldı halusılojen etkıler varmıydı yoksa ne yanı ?

BosCo

Kıdemli Üye
Kendime geldigimde hastane servisinde yatiyodumdiyorum, kafa soruyosun.
Anlasildi Tecrube etmeden anlamicaksin olayin vehametini, dene o zaman. Dene de, cok cok az ye. Eger orjinalse kalp ritminin bozulmasiyla basliyor sonrasini sen yasa bana anlatirsin.
(dostum, gercekten cik bu kafadan. Kafa yasicam diye canindan olma. Bu oyle kimyasal halusilasyon gibi bisey degil.)

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Kendime geldigimde hastane servisinde yatiyodumdiyorum, kafa soruyosun.
Anlasildi Tecrube etmeden anlamicaksin olayin vehametini, dene o zaman. Dene de, cok cok az ye. Eger orjinalse kalp ritminin bozulmasiyla basliyor sonrasini sen yasa bana anlatirsin.
(dostum, gercekten cik bu kafadan. Kafa yasicam diye canindan olma. Bu oyle kimyasal halusilasyon gibi bisey degil.)
Bir abi getirdi bal aldığımiz ona sordum
Zonguldak'tan yedim dedi bir yemek kaşığı Bas ağrısı yaptı dedi mide bulantısı oldu dedi ee abi dedim.takilan biriside değil sigara dahi başka bişey olmamış . Tedavi amaçlı yiyyormussun bir çay kaşığı aldım yemek kaşığı 2.5 hatta . Ama deneyeceğim.az az bakalım .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********