halüsinatif bal(daha once hic duymadım)

frozel35

Yeni üye
youtubeun derinliklerinde gezerken söyle bir videoya denk geldim video 2013 yılına ait ve baslıkta goruldugu gibi hallucinogen honey hunters diye bir kac koylunun bal avlama belgeseli gibi bir sey arkadaslar.
açıkcası merak uyandırdı nedir bu halüsinatif bal daha önce duyan var mı? ilk defa böyle bir şey görüyorum kafası da baya sağlam duruyor internette ne diye aratıp bulabiliriz?
Hallucinogen Honey Hunters - Hunting Mad Honey - Full Documentary - YouTube
edit: ingiliççe bilmeyen kankalarım için türkçe altyazı varmıs ben de suan gordum

denemeyi çok isterdim , bu konuyla ilgilenen şu videoyu da izlemeli

adamlar ne güzel yaşıyorlar , kimsenin karıştığı yok. biz burda bir tane bitkiyi ekmek için kırk takla atıyoruz , hapislere düşüyoruz.

Bu Nepaldeki mad honey ile bizim Karadenizdeki delibal birebir aynı. Bölgedeki zehirli bir bitkiden toplanan polenlerle arının ürettiği bal da kafa yapıyor. Zamanında Roma ordusu Perslerle savaştan dönüşte Trabzonda bu baldan yiyip kafaları taşşak gibi olmuş. Bunu farkeden Pers ordusu geri dönüp binlercesini biçmiş tarihte böyle de bir ünü vardır. Bilinçsiz tüketmemek lazım fazlası öldürüyor :D

frozel35

Yeni üye
Bu Nepaldeki mad honey ile bizim Karadenizdeki delibal birebir aynı. Bölgedeki zehirli bir bitkiden toplanan polenlerle arının ürettiği bal da kafa yapıyor. Zamanında Roma ordusu Perslerle savaştan dönüşte Trabzonda bu baldan yiyip kafaları taşşak gibi olmuş. Bunu farkeden Pers ordusu geri dönüp binlercesini biçmiş tarihte böyle de bir ünü vardır. Bilinçsiz tüketmemek lazım fazlası öldürüyor :D
videoda da türklerle ilgili bir şey diyodu kanka ama tam hatırlamıyorum vay **** sayın seyirciler diyorum :D

frozel35

Yeni üye
denemeyi çok isterdim , bu konuyla ilgilenen şu videoyu da izlemeli

adamlar ne güzel yaşıyorlar , kimsenin karıştığı yok. biz burda bir tane bitkiyi ekmek için kırk takla atıyoruz , hapislere düşüyoruz.
kanka hemen izliyoruz böyle belgesellere bayılırım daha varsa fırlat aklına geldikçe :D
galiba iki videoda aynı şeyleri konu alıyor benimkisi sadece daha eski

BosCo

Kıdemli Üye
karadenizde deli bal diye bişey var onunda yüksek dozlarında hlisülasyon gösterdiği söyleniyor ama dikkat etmek laazım pek bilgim yok
18 yasindayken o bahsettigin delibal dan yemistim. Bilmeden kasikladim. Limandaydik acayip seyler oldu, bayilmisim. Devlet hastanesinde uyandim. Paket olma yoluna girmisken cekip almislar servis bolumune yatirmislar. 1 hafta asiri enerjik haller yasadim. Hayatimda nokta koydugum zamanlardan biriydi. Unutmam imkansiz :D

frozel35

Yeni üye
18 yasindayken o bahsettigin delibal dan yemistim. Bilmeden kasikladim. Limandaydik acayip seyler oldu, bayilmisim. Devlet hastanesinde uyandim. Paket olma yoluna girmisken cekip almislar servis bolumune yatirmislar. 1 hafta asiri enerjik haller yasadim. Hayatimda nokta koydugum zamanlardan biriydi. Unutmam imkansiz :D
türkiyede yasak mı bu delibal dediğiniz dalga kanka? düz bal değil mi ne paketi :D

ayteach

Müptezel
Kankalar kuveytte yasayan bi arkadaşım orda yasayan araplarin bal yiyerek kafalarının guzel olduğunu felan anlatti. Türkiye de deli. Bal isminde bi bal olduğunu balin bu tarz etkileri oldugunu öğrenmiş . Benden bali bulup kendisine yollamami istedi.bulduk yolladik. 500 gr 250 tl ye aldik bu arada neyse sonra dedi ki bu ney **** 250 tl ye bal mi olur bunda kesin bi bokluk var bu kadar ucuz olamaz felan anzer balini öğrenmiş bu kez de tutturdu illa anzer bali istiyor. Neyse onu da bulduk Anzer balinin kilosu 1250 tl ye aldık yolladik. Velasir ballar ise yaramamış.

cypher

Üye
kankalar deli bal diye bişi var ancak bulması zor ve kafa yapması için yüksek miktarda yemeniz lazım

H

herbal_point

Guest
rizeli trabzonlu arkadaşınız varsa ona sorun piyasadakilerin çoğu çakmaymış

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Beyler bu deli baldan buldum . Yalnız denemeye korkuom .kg 1500 TL istediler . 1 veya 2 yemek kaşığı yerseniz olur dediler . Fakat zehirleme öldürme de yapıyormuş dozas aşiminda . İsteyene 200 Gr şeklinde de verebilir iz dediler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** ******* ******* hahahaha
  • A ax-b:
    ******* ******* ******* hahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    *** ****** ******** ********* **** **** ** ****** hahahaha ********* **** ****** **** ** ****** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ***** hahahaha* ***** *********
  • kkush kkush:
    ****** ******** ******** hahahaha* **** ****** *** ********* ******* **** ********** ***** ******** hahahaha* ********* ****
  • kkush kkush:
    hahahaha **
  • kkush kkush:
    ******* ********* ******* ***** ********** **
    ******* **** ******* *** ***** ***** **** hahahaha** *** ***** hahahaha ********* ******** **
  • kkush kkush:
    ******* **** hahahaha*** **** ******* *** ***** ***** **** hahahaha** *** ***** hahahaha ********* ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******** ********* **** **** ** ****** hahahaha ********* **** ****** **** ** ****** ** ***** ***** ****** ***** ****** ** ***** ***** ****
    ***** **** ********** ****** ****** *** ********* * ****** ****** hahahaha*** ********* **** **** ******* hahahaha* ****** ********** hahahaha** **** *******
  • A ax-b:
    ****** ********** ** ***** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** *** ***** *** ****** *** **
  • Sleepless Sleepless:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** ****** ******** *** * ******** ** ******* ****** **

• A ax-b:
    **** ***** ******** *** * ********* **** ****** ***** ****** ** ** **** *** ****** ******* ********
  • A ax-b:
    *** **** ****** ********* ********* ** **** ***** *** ******** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ****** ****** **
  • M Mr. Unknown:
    ******* hahahaha ********
  • M Mr. Unknown:
    ******* ******** ***** ***** ****** ****** ******** * ********* ********** **** *** ******** *******
  • M Mr. Unknown:
  • Ç Çağatay.:
    hahahaha ******* ***** ****** ** *** ***** ***** ****** ****** *** * **** ****** ***** ***** **
    Ç Çağatay.: hahahaha ******* ***** ****** ** *** ***** ***** ****** ****** *** * **** ****** ***** ***** **