Growkent baskın

Thornado

Kıdemli Üye
Merhaba 4 gün önce evime baskın düzenledirler hiç kimse bilmemesine rağmen ve doğada uzakta yaşamama rağmen. kesinlikle grow kent muhbir.birdaha asla grow kentten alışveriş yapmam sizde dikkat edin lütfen
daha önceden vukuattın var mıydı yoksa tek makul şüphe olarak alışverişi mi gösterdiler

seyduna16

Yeni üye
Ne sipariş ettiniz hocam, baskına growkent yüzünden geldilirse kanuna uygun olarak belirtirtmeliler ne sebep verdi memur beyler aydınlatır mısınız hocam
Bolca toprak besin lambalar sistemi komple aldım.1 aylık yetistirdigim ürünleri kökünden söküp aldılar.sordum ama söylemediler.kimse ile iletişimim yok telefonda da konuşmadım.baskasinin da şikayet etme ihtimali yok.

seyduna16

Yeni üye
daha önceden vukuattın var mıydı yoksa tek makul şüphe olarak alışverişi mi gösterdiler
Evet vardı ama 6 sene önce.sordum nereden kaynak ama söylemediler başka ne kimsenin haberi var ne elektrik faturası yüksek zaten tarladayım fatura gelebilir normal sulama için falan.tohumu degenetikadan aldım bolca aldım parça parça ya direk grow kentten yada eşleştirme yaptılar baskın düzenlediler.daha önce çok aldım grow kentten ilk defa evime baskın geldi

seyduna16

Yeni üye
Kardeşim ben 2:30 senedir growkentten kredi kartıyla alışveriş yapıyorum şerefim namusum üzerine yemin ederim en ufak bir şey yaşamadım, Bunuda burada anlatmamın sebebi herhalde birileri birilerini kötüleyerek

menfaat sağlıyorlar bilginiz olsun
bende uzun zamandır grow kentten alıyorum ama ilk defa evime baskın oldu.ama grow kent daha önceki baskınlardan mimli.ya tohum aldığım kişi ile growu eslestirdiler yada direk growdan fazla toprak ve sistem alınca şüphelendiler.baska kimse bilmiyordu.

bende uzun zamandır grow kentten alıyorum ama ilk defa evime baskın oldu.ama grow kent daha önceki baskınlardan mimli.ya tohum aldığım kişi ile growu eslestirdiler yada direk growdan fazla toprak ve sistem alınca şüphelendiler.baska kimse bilmiyordu.
Merhaba diğer insanlara da yardımcı olması açısında birkaç soru soracağım,
1-Satın alımı neyle yaptın growkentten? kredi kartı,havale?
2-Eşyaları direk grow yaptığın yere mi söyledin?
3-Satın alımı yaptıktan ne kadar sonra geldiler?
4-İkamet adresine mi geldiler?
5-Kaç saksı yapmıştın?
6-Savcı dosyayı içicilikten mi açtı?
7-Nasıl ifade verdin ?
8-Gelen ekiplerin tavrı nasıldı?

seyduna16

Yeni üye
Merhaba diğer insanlara da yardımcı olması açısında birkaç soru soracağım,
1-Satın alımı neyle yaptın growkentten? kredi kartı,havale?
2-Eşyaları direk grow yaptığın yere mi söyledin?
3-Satın alımı yaptıktan ne kadar sonra geldiler?
4-İkamet adresine mi geldiler?
5-Kaç saksı yapmıştın?
6-Savcı dosyayı içicilikten mi açtı?
7-Nasıl ifade verdin ?
8-Gelen ekiplerin tavrı nasıldı?
Merhaba kredi kartı ile yaptım hayır adrese gelmedi gidip kargodan kendim aldım adresim bile yazılı değildi muhtardan bulmuşlar.zira oturdugum yerde ikametim olmamasına ragmen bu yüzden muhtardan yardim almışlar.icicilikten ışlem yaptılar evde bir delil yoktu.toplam 13 saksı çeşit çeşit bebeklerimdi hepsi.gelen polislere alkolü sevmiyorum ilaç olarak kullanıyorum dedim hak verenler oldu ama saçma yasalar işte.gelen ekiplerin tavrı çok iyiydi teşekkür ettim hatta

Merhaba kredi kartı ile yaptım hayır adrese gelmedi gidip kargodan kendim aldım adresim bile yazılı değildi muhtardan bulmuşlar.zira oturdugum yerde ikametim olmamasına ragmen bu yüzden muhtardan yardim almışlar.icicilikten ışlem yaptılar evde bir delil yoktu.toplam 13 saksı çeşit çeşit bebeklerimdi hepsi.gelen polislere alkolü sevmiyorum ilaç olarak kullanıyorum dedim hak verenler oldu ama saçma yasalar işte.gelen ekiplerin tavrı çok iyiydi teşekkür ettim hatta
Satın aldıktan ne kadar sonra geldiler. Muhtardan aldıklarını nerden öğrendin ? Saksılar kaç günlüktü?

seyduna16

Yeni üye
Satın aldıktan ne kadar sonra geldiler. Muhtardan aldıklarını nerden öğrendin ? Saksılar kaç günlüktü?
Satin aldıktan 1 ay sonra geldiler.muhtar da geldi kendisi evi göstermesi için ev şehirden uzakta.ben kaçtıkça doğaya onlar geliyorlar.saksilar 1 aylıktı.saldilar ama denetimli serbestlik olucak idrar falan saçma sapan işler.tayland haklina 1 milyon kenevir fidanı dagitirken yasadiklarimiza gel.

Avare

Doktor
Satin aldıktan 1 ay sonra geldiler.muhtar da geldi kendisi evi göstermesi için ev şehirden uzakta.ben kaçtıkça doğaya onlar geliyorlar.saksilar 1 aylıktı.saldilar ama denetimli serbestlik olucak idrar falan saçma sapan işler.tayland haklina 1 milyon kenevir fidanı dagitirken yasadiklarimiza gel.
Kankam burası Türkiye ve ne yazık ki yasak...

Thornado

Kıdemli Üye
Kanka o kadar yüklü alışverişi ne diye internetten yaparsın. Direkt gelin beni alın demişsin
valla dostum benimde durumum farklı değil, yarısı kredi kartı yarısı havale bütün seti sıfırdan aldım o kadar ki Growkent de Ocb olsa onuda sepete eklerdim :) satışı yasal olan ürünlerin peşlerine düşebilecekleri, kanun uygulayıcılarının bu kadar kanunsuz davranabileceği hiç aklıma gelmemişti.

Avare

Doktor
Kankam daha önce birçok kez konusu açıldı. Başına hiç bir şey gelmeyen de gördüm baskın yiyen de gördüm. Türkiye genelinde operasyon oldu 500 küsür kişi baskın yedi sadece 14 kişi tutuklandı. Bizden birşey çıkmayacağının onlar da farkında ama işte arada ticari olanlar olunca bizde namlunun ucuna geliyoruz.

Thornado

Kıdemli Üye
Kankam daha önce birçok kez konusu açıldı. Başına hiç bir şey gelmeyen de gördüm baskın yiyen de gördüm. Türkiye genelinde operasyon oldu 500 küsür kişi baskın yedi sadece 14 kişi tutuklandı. Bizden birşey çıkmayacağının onlar da farkında ama işte arada ticari olanlar olunca bizde namlunun ucuna geliyoruz.
Dostum ticari yapanda o kadar yatırımı internetten faturalı yapmaz, fatura takibinden anca bizim gibileri bulurlar. Bunların derdi başka... Basın karşısında tiyatro çevirip milletin gözünü boyamak gazını almak. Tonlarda sentetik girip çıkıyo.... bunlar iki kök yakalyıp aha çalışıyosuz diyolar.

Ü

Üye silindi 26084

Guest
Yıllar önce ilk baskın gerçekleştiğinde kadının birisi şikayetvar.com’a magicplant’i şikayet edip “ “evime sitelerinden bir adet toprak siparişi verdim bugün polisler kapıma geldi.” diyerek şikayet açmıştı. Aklıma iki şey geliyor birincisi siteyi kötülemeye çalışan tipler. İkincisi ise tamamen random seçmeleri. Daha sonra o şikayet kaldırıldı bulamadım.

Avare

Doktor
Dostum ticari yapanda o kadar yatırımı internetten faturalı yapmaz, fatura takibinden anca bizim gibileri bulurlar. Bunların derdi başka... Basın karşısında tiyatro çevirip milletin gözünü boyamak gazını almak. Tonlarda sentetik girip çıkıyo.... bunlar iki kök yakalyıp aha çalışıyosuz diyolar.
Kankam işin o konusuna zaten hiç girmek istemiyorum komple işimizin başındayız havaları... Ama bahsi geçen sitelerde benim salonundan daha büyük kabinler satılıyor eskiden yüklü sipariş yahut sicilde daha önce işlemi olanları alıyorlardı.
Yıllar önce ilk baskın gerçekleştiğinde kadının birisi şikayetvar.com’a magicplant’i şikayet edip “ “evime sitelerinden bir adet toprak siparişi verdim bugün polisler kapıma geldi.” diyerek şikayet açmıştı. Aklıma iki şey geliyor birincisi siteyi kötülemeye çalışan tipler. İkincisi ise tamamen random seçmeleri. Daha sonra o şikayet kaldırıldı bulamadım.
Kankama da katılıyorum randoma dönmüş de olabilir. Bu bir süreç kanka bir evrim bizler yeni methodlar geliştirmek onlarda bunları keşfetmekle mükellef.

Nemesis4

Kıdemli Üye
Kardeşim ben 2:30 senedir growkentten kredi kartıyla alışveriş yapıyorum şerefim namusum üzerine yemin ederim en ufak bir şey yaşamadım, Bunuda burada anlatmamın sebebi herhalde birileri birilerini kötüleyerek

menfaat sağlıyorlar bilginiz olsun
Anlam veremedım kımı baskın yıyor kimi yemiyor enteresan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
    C Cetegrian: ********** ******