Growkent baskın

Nemesis4

Kıdemli Üye
Arkadaşlar daha önce buradan alışverıs yapanları basmışlardı şuan ki güncel durum nedir siparıs versek sorun olur mu? Yakın zaman da sıparıs veren var mı

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Sipariş veren çok ancak kimse kendi kartıyla evine sipariş gecmiyor.tedbirini al ya elden gidip al yada başkasinin kartıyla başka adrese sipariş geç

Avare

Doktor
İnşaallah sorun yaşamazsın kanka. Ben sistem kurucaktım komple gidip elden almayı bile riskli buldum belkide çok fazla evham yaptım onun yerine sahibinden de buldum komple set onu da gidip elden aldım şimdi kafam rahat

Nemesis4

Kıdemli Üye
İnşaallah sorun yaşamazsın kanka. Ben sistem kurucaktım komple gidip elden almayı bile riskli buldum belkide çok fazla evham yaptım onun yerine sahibinden de buldum komple set onu da gidip elden aldım şimdi kafam rahat
En saglıklısını yapmıssın knka 2 2 bucuk ay artık diken ustunde olucaz

Almora

Kıdemli Üye
Sağ olun kankalar siparıs gectım ama ibana havele yaptım adres olarak kendı adresımı değil şubeyı verdım umarım sorun olmaz
kanka kendi banka hesabından vermıssın yani e devletinde ikametgahın neresiyse oraya baskına giderler eve versende birşey değişmiycekti :D

Nemesis4

Kıdemli Üye
kanka kendi banka hesabından vermıssın yani e devletinde ikametgahın neresiyse oraya baskına giderler eve versende birşey değişmiycekti :D
Knka şuanda durdugum ev ıle ıkahmetgah adresım aynı adres degıl sıparıslerı zaten ikahmetgah adresı olan yere verdım suan farklı bı yerde kiradayım

istr

Ordinaryüs
Arkadaşlar slm, benim bu konuda çok çok eskiden öğrendiğim (bana da ziraatçi olan bir arkadaşım tarafından gelen info) ve hala yararlı olarak sizlerle paylaşabileceğim bir bilgi;

Ziraat ürünlerini kırmızı liste gibi düşünebiliz. Birtek kenevir olarak bakmayın, topraktan neler neler çıkıyor, bir insanı öldürebilecek zehir bile.
O yüzden Legit marketlerde satılan legit süs bitkisi gübreleri dışında alınan bol gübreli ve malum işlerde yetiştirmek üzere kullanılan itemlerin takip edildiğini düşünüyorum.

Yani bu konu net olmayabilir ama ziraat ürünleri eskiden elde edilmesi daha zor ve izin gerektiren ürünlerdi özellikle bol potasyum içerenler vs. Hala daha özellikle gübreleri ve bu iş için özel toprakları alırken dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum

istr

Ordinaryüs
Yukarıda yazdığım yazının ne bir kesinliği ne de bir doğruluğu var, yine de babanız bile satıyo olsa güvenmeyin. Arkada ne döndüğünü hiç birimiz bilmiyoruz. Sessiz sessiz takılın, kendi çapınızda malzeme tedariği konusunda alabileceğiniz her önlemi sakınmadan alın.

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Yukarıda yazdığım yazının ne bir kesinliği ne de bir doğruluğu var, yine de babanız bile satıyo olsa güvenmeyin. Arkada ne döndüğünü hiç birimiz bilmiyoruz. Sessiz sessiz takılın, kendi çapınızda malzeme tedariği konusunda alabileceğiniz her önlemi sakınmadan alın.
Evet Ziraat ürünlerinde ozellikle tc kimlik no istiyorlar internet siparişlerinde

seyduna16

Yeni üye
Merhaba 4 gün önce evime baskın düzenledirler hiç kimse bilmemesine rağmen ve doğada uzakta yaşamama rağmen. kesinlikle grow kent muhbir.birdaha asla grow kentten alışveriş yapmam sizde dikkat edin lütfen

istr

Ordinaryüs
Merhaba 4 gün önce evime baskın düzenledirler hiç kimse bilmemesine rağmen ve doğada uzakta yaşamama rağmen. kesinlikle grow kent muhbir.birdaha asla grow kentten alışveriş yapmam sizde dikkat edin lütfen
Ne sipariş ettiniz hocam, baskına growkent yüzünden geldilirse kanuna uygun olarak belirtirtmeliler ne sebep verdi memur beyler aydınlatır mısınız hocam

LanternGarden

Yeni üye
Kardeşim ben 2:30 senedir growkentten kredi kartıyla alışveriş yapıyorum şerefim namusum üzerine yemin ederim en ufak bir şey yaşamadım, Bunuda burada anlatmamın sebebi herhalde birileri birilerini kötüleyerek

menfaat sağlıyorlar bilginiz olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ** **** **** ******** ********* ***** ** ** **** ******* **** **** ***** ******* ***** ******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
    B bongalov: ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********