Gorilla Glue Auto Sorun Ne

wpgg555

Yeni üye
merhaba dostlar 25. gununde bitkilerim genetik gg auto isik marshydro fc4800 kabin 120*120*200 toprak kurudukca 6.5 ph ayarlayip suluyorum simdiye kadar 2 kez voodoo juice iki kez de sensi bloom a ve b verdim besine bogmamak icin..isi ve nemi surekli kontrol altinda tuttum ancak bir tane bitkimin alt yapraklarinda kuruma kivrilma ve sararma basladi sebebi ve cozumu ne olabilir acaba??

wpgg555

Yeni üye
suya en az sekilde basladim su an 250 ml veriyorum bitki basina..dedigim gibi topragi kontrol edip kurudukca veriyorum..topragim lightmix plagron..nem 57-65 arasi sicaklik da en yuksek 27 en az 22 oluyo

wpgg555

Yeni üye
gercekten 2 seferdir bunaldim.toplam 1 ml besin bile vermedim bitkilere suyu resmen damla damla veriyorum kupkuru oldugu zaman hala besin kitlenmesi sık sulama sorunu olmasi beni yipratti resmen..dogada taşin arasindan cikip kendi kendine yetisen bitki butun nazini bana yapiyor sanirim :)

sativasever

Müptezel
Bitki ilk filizlendiğinde %90 oranında nem ister. Şu an senin bitkin en az 70 80 arası olması lazım. Veg dönem boyunca 60 a indirme. Çiçeklenme döneminde 50-55 olması lazım.

wpgg555

Yeni üye
cadirda bir de 7. haftasinda bitki var onun kuflenmesinden cekindigim icin arada bisey yapmaya calistim nemi

Grow Muhabbetleri
Help Users
    O oziozi: ***** ***** ******** ***** ******* *******