Güneş görmeyen cigaranın kafası?

Bassjackers

Yeni üye
Arkadaşlar dış mekanda yetişen esrar çok güneş ışığı görmediğinde thc den yada gelişim açısından zayıf olur mu? Var mı bu tarz esrar yetiştiren.kafa raporu olsun hasat bakımından olsun etkileri neler.

pogi

Üye
Peki reis tamam bu konuya netlik getirdik eyvallah.yağmurları nasıl yapıcaz ben karadenizde yaşıyorum ve buraya 15 gündür yağıyor cigarının en güzel döneminde bu kadar yağmur olumsuz etkilemez mi dalgayı? Sen yetkili bir abiye benziyorsun
Etkiliyor reis benim bitkim 75 günün 25 günü yağmura rast geldi daha içmedim kafasinı bilmiyorum ama hasat miktarını azalttı. Işıga alamiyorsan yapabilcegin bisey yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** ** *** hahahaha**** ******** ***** ********* ****** ********** *** ******** ********
  • 420x 420x:
    *** **
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** ***** ****** **
  • S sefilzenci:
    **** ******* ****** hahahaha**
    ****** ****** ***** **
    **** ****** ** ******* ********** ***** ****** **
    ***** ******* **** hahahaha* ***** *****
  • 420x 420x:
    ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
  • 420x 420x:
    ******* hahahaha* *****
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ** ******** ********* ***** ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
    +2
  • 420x 420x:
    ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **
    +1
  • S sefilzenci:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** **
    ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    **** *** ***** **** ***** *** **** hahahaha* ** ********* ********* *** * *** ********** ******* **
  • 420x 420x:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******** **** *** ******* ****** ******* ****** **** hahahaha*** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ********* hahahaha ***** ******** hahahaha* hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha***
    +1
  • 420x 420x:
    ********* ***** ***** **
    +1
    420x 420x: ********* ***** ***** ** +1