Flush atmak

sef

Üye
Büyüteç var mı? Pistillerin kahverengiye dönmesi ölmeye yakın olduğunu gösteriyor, dikkatli takip et, bence büyüteç ile bakmak lazım

sef

Üye
Yakindan baktım hepsi kahverengiye dönmüş flaş gelmismi
Genelde %60-70 kahverengi olunca hahsat gelmiştir ama yinede büyüteç ile THC şeffaf mı değil mi bakmak lazım. Sadece pistil ile karar verilmez ama dediğin gibiyse flush 'ı geçtim en erken dönemde hasat edilmesi lazım yoksa trikomlar da kahverengi olur ise THC CBD 'ye dönüşür (kahverengi olmuş ise dönüşmüştür) ve koltuğa yapıştırır.
Büyüteç imkanın var ise büyüteç ile bak trikomlarada amberleşme olmadan hasat etmen lazım.

Aguş

Doktor
@sef in dediklerinin çoğu doğru bazıları yanlış
Ben özellikle %15 amber i bekliyorum keserken tabiki istediğin kafaya göre hareket etmelisin daha enerjik istiyorsan 1-2 amber görünce kesmelisin daha couchlock bir kafa istiyorsan amberi %15 20 ye kadar bekleyebilirsin ama en güzel sonucu burada mikroskop verir

@sef in dediklerinin çoğu doğru bazıları yanlış
Ben özellikle %15 amber i bekliyorum keserken tabiki istediğin kafaya göre hareket etmelisin daha enerjik istiyorsan 1-2 amber görünce kesmelisin daha couchlock bir kafa istiyorsan amberi %15 20 ye kadar bekleyebilirsin ama en güzel sonucu burada mikroskop verir
Mikroskop yok ne yapcanm usta iki arada bir derede kaldım bir bütün yaprakları kurudu zaten gübre vereyimmi bir sulamada

Aguş

Doktor
Couchlock Türkçesi koltuğa yapıştıran başkan :) adı üstünde zaten yani bende bilemiyorum jack ne desem bilemedim @Kanka başkan bir yorum atsın

Kanka

Administrator
Yönetici
kankalar şımdı benım kendı yontemımde @Aguş a yakın ama calyx ler şeker yapraklarından daha geç gelişiyor , yanı buda şu demek oluyor amberler artık şeker yapraklarında tek tük torulmeye başlayınca , calyx ler olmaya yaklaşmıştır demek. boyle bı yol ızlıyorum

kankalar şımdı benım kendı yontemımde @Aguş a yakın ama calyx ler şeker yapraklarından daha geç gelişiyor , yanı buda şu demek oluyor amberler artık şeker yapraklarında tek tük torulmeye başlayınca , calyx ler olmaya yaklaşmıştır demek. boyle bı yol ızlıyorum
Usta agus ustama gösterdim.benim.ilk growum flaşı ne zaman atayım fikrini söylersen mutlu olurum

Grow Muhabbetleri
Help Users
    GlockGen5 GlockGen5: hahahahahahahaha