First White Haze Auto Grow Günlüğü [İSTR]

_Ghan_

Üye
Ayıp be kardeşim ayıp batsın menfattnz adam kitap gibi uğraşmış genetiğe bak ayıp be ayıp çakma telegram sayfalarına çevrildi artık iş bu ne rezilliktir be bu tohum kalitesi nedir 3 kalite tohum resmen ayıp ya o kadar emekler veriliyor yazıklar olsun böyle sponsorluğa bu resmen kandırmaca sorsan bilindik bankalarla aynı brdeer den alınıyor tohumlar hepsi hikaye böyle bir rezillik yok 4 sene önceki kaliteyi mumla arıyoruz resmen herhangi bir İspanya bankasının ortalama tohumu bin basar whıte haze dediğin whıte label ve böyle bir bitki değil kaliteyi düşürdüköe düşürdünüz o kadar para alıyorsunz yazık lan
Kanka biraz geç gördüm ama bende bi serzenişte bulunayım sayısız kez grow yapmış biri olarak önceden sponsorun tohumları çok kaliteliydi şimdi parayı vurdular sanırım sallamıyolar en son aldığım tohumlardan 5 tanesi p.ç oldu bardakta oksijenli suya koydugum halde yazık günah dünyanın parasını veriyoruz bir daha ne tohum alırım ne de kimseye öneririm bu sponsoru bitmiştir benim için
Eskiden forumun bş adı referansı vardı forumdan diyince gerçekten güzel tohum geliyordu sonradan sonraya işler değişti forum diyince ne kadar rezil bilinmeyen x torba tohumu yollar gibi yollandı yok yanlış yollandı auto deniliyor fem geliyor şu çıkıyor bu çıkıyor bu ne abi herşey yapılıyor ama adam gibi insanlar bir şeyler içsin değilde böyle böyle kalite düşürülğjce üzülüyorum arkadaş gizli saklı imkanı kısıtlı uğraşsın neyin için ne için düşünmek gerek eyvallah

Night owl

Müptezel
Kanka biraz geç gördüm ama bende bi serzenişte bulunayım sayısız kez grow yapmış biri olarak önceden sponsorun tohumları çok kaliteliydi şimdi parayı vurdular sanırım sallamıyolar en son aldığım tohumlardan 5 tanesi p.ç oldu bardakta oksijenli suya koydugum halde yazık günah dünyanın parasını veriyoruz bir daha ne tohum alırım ne de kimseye öneririm bu sponsoru bitmiştir benim için
Üzgünüm ama katlıyorum kmks eskiden kaliteydi şimdi bitti o iş pişmanlıktır

istr

Ordinaryüs
Kankalar aynı genetiğin bodur olmayan growunu incelemek isterseniz buraya göz atabilirsiniz :

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mest Mest:
    ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha
  • Mest Mest:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ** ***** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ***** ***** **** ********* **** **** ********* **** **** **** **** ******** *** ** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ****** ** ******* ****** ** **** **** **** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** *** *** ******* ***** **** * ***** ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    +1
  • jackherermi jackherermi:
  • Sleepless Sleepless:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha***