First White Haze Auto Grow Günlüğü [İSTR]

istr

Ordinaryüs
Kanka güncel çektim
Pistiller kızıla dönmeye başladı, alt yapraklarda potasyum eksikliği var, hasat yaklaştı diye oldugunu var sayıyorum bloom gübreleri falan kıvamında çünkü.

resimler konuda

Çiçek 5. hafta, hasat ne zaman olur onun tahmini ve overdrive ne zaman başlamalıyım konusunda yardım lazım, sizce ne kadar daha var overdrive için? @Avare @Uranyum Kamil @Sleepless @ax-b

Son düzenleme:
Kanka az kaldi az :) tahmini 2 3 haftan daha var, ben an kullanirken tam bu dönemde bigbud kesip overe basliyodum. Vaktidir bence. Trikom takibine devam .

Avare

Doktor
Kanka güncel çektim
Pistiller kızıla dönmeye başladı, alt yapraklarda potasyum eksikliği var, hasat yaklaştı diye oldugunu var sayıyorum bloom gübreleri falan kıvamında çünkü.
Tricomlar
Bitki

Çiçek 5. hafta, hasat ne zaman olur onun tahmini ve overdrive ne zaman başlamalıyım konusunda yardım lazım, sizce ne kadar daha var overdrive için? @Avare @Uranyum Kamil @Sleepless @ax-b
Maşallah kankam çok güzel olmuşlar. Az daha boylanaydı daha iyidi de neyse nasipse bu varmış. Ben hiç anlamıyorum overdrive mevzusundan bloomda sadece keçi boynuzu özü ile grotek in monster bloom ürününü kullanıyorum npk 0-50-30 o mübarek de nasıl bir konsantre gübreyse 19 lt suya 6 Gr şeklinde kullanımı var. Sadece 6 hafta vereceğim için 5lt suya 1.3 civarı hazırlayıp ilk iki sefer 250 ml sonrasında 500 er ml şeklinde veriyorum pistillerin tek tük kızardığını gördüm dün.
Hazırladığımız gübre bitince bi boş bi keçili devam edicem hasada kadar artık ne olursa.

Yani ortalama 35 günde çiçeğe girdiler, çok erken bir süre değil aslında, iklim ve yetiştirme şartlarında da pek bir aksaklık yoktu, bitkiler bodur kalmayı tercih etti. En azından artık bodur bir bitki nasıl gelişiyor biliyorum, tekrar denk gelirse başlamadan bitiririm
takipteyim. bende de bluedream auto var bugün 33. gün ama henüz pistil yok ve senin bitki gibi bodur. fotolara bakınca kendi bitkim sandım :) umarım hasadın bol olur

Senin de tohumu nereden aldığını tahmin etmek pek zor değil knk :D Senin de hasatın bol olur umarım, bodur bitkinin kafası zehir olur
tabi tabi zor değil :) :) bodur ama blooma girince boy atar diye ümit ediyordum. seninkini görünce ümidim kalmadı. dediğin gibi kafası zehir olursa onla avuturuz kendimizi :)
bu arada bu kullandığım 3. tohum. önce ki ikisi tam tersine boya gidiyordu. ne kadar eğitim versem de deli gibi uzuyordu. aynı paketteki tohumların tezatlığına bakar mısın :rolleyes:

Müptezel06

Yeni üye
tabi tabi zor değil :) :) bodur ama blooma girince boy atar diye ümit ediyordum. seninkini görünce ümidim kalmadı. dediğin gibi kafası zehir olursa onla avuturuz kendimizi :)
bu arada bu kullandığım 3. tohum. önce ki ikisi tam tersine boya gidiyordu. ne kadar eğitim versem de deli gibi uzuyordu. aynı paketteki tohumların tezatlığına bakar mısın :rolleyes:
Nerden almalıyız peki

Bu noktaya kadar gübreler hakkındaki yorumun nedir ,verilecek paraya değermi?
Senin gübreler i copy past yaptım.eklemem gereken var mı sence.
Gunlugun harika bu arada teşekkürler.

istr

Ordinaryüs
Bu noktaya kadar gübreler hakkındaki yorumun nedir ,verilecek paraya değermi?
Senin gübreler i copy past yaptım.eklemem gereken var mı sence.
Gunlugun harika bu arada teşekkürler.
Bro gübreler dozu kaçırılmadığı sürece gayet verimli, kendini kanıtlamış bir gübre zaten o yüzden parasını hak ediyor, ama kullanmayı biraz bilmek gerekiyor, tabloyu aşmadığın ve bitkinin ihtiyaçlarını takip edebildiğin sürece mükkemmel bir gübre, grow bud candy, tarantula, pirana, rhino skin vs vs daha bu gübrelerle çalışan ve a.n serisinde bulunan diğer gübreleri de edinebilirsin, bud cady'e öncelik verebilirsin. Hiç ciddi bir sıkıntı yaşamadı bitkiler, problemsiz bir grow geçti. ( tohumların kalitesizliği dışında)

Bro gübreler dozu kaçırılmadığı sürece gayet verimli, kendini kanıtlamış bir gübre zaten o yüzden parasını hak ediyor, ama kullanmayı biraz bilmek gerekiyor, tabloyu aşmadığın ve bitkinin ihtiyaçlarını takip edebildiğin sürece mükkemmel bir gübre, grow bud candy, tarantula, pirana, rhino skin vs vs daha bu gübrelerle çalışan ve a.n serisinde bulunan diğer gübreleri de edinebilirsin, bud cady'e öncelik verebilirsin. Hiç ciddi bir sıkıntı yaşamadı bitkiler, problemsiz bir grow geçti. ( tohumların kalitesizliği dışında)
Bro Tohumları bulurken biraz uğraştım, başlangıca az kaldı,nem makinasi gelsin diye bekliyorum,gübreleri kendi tablona göre kullandığını var sayıyorum,başlangıçla beraber bir günlük açmaya çalışacağım.yardimlarinizi bekliyor olacağım.
Bol bol su için bro.

istr

Ordinaryüs
Bro Tohumları bulurken biraz uğraştım, başlangıca az kaldı,nem makinasi gelsin diye bekliyorum,gübreleri kendi tablona göre kullandığını var sayıyorum,başlangıçla beraber bir günlük açmaya çalışacağım.yardimlarinizi bekliyor olacağım.
Bol bol su için bro.
Veg döneminde genel olarak tablodan az verdiğim de oldu, bitkinin isteklerine göre değişiklik gösterdi, ama bloomda full tabloyu verdim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********