First Grow Of CahilKush {Blue Dream Auto}

CahilKush

Doktor
Selam kankalar zaten hali hazirda bi günlüğüm vardı ama çok kalabalıklaştı ve düzenden çıktı bugün B.D.A genetiğim büyük olan 21. Günü bitirdi size önce 3 gün önceden 4 adet fotoğraf bırakayım.

11.03.2021

15.03.2021 de çekildi ama daha 3. Günü oluyor...

Durum böyle kankalar 3. Nodle da topping yaptım 3 gün stres yaptı sonra kendim bir formül üretip kafamda stresten kurtulması için gübre yaptım işede yaradı bu arada kankalar Güvercin şerbeti veriyorum sadace her sulamda kullanıyorum.
Toprak solucan gübreli ve toz yarasa gübresi ile karışık sekilde toprak hazırladım.

Fikirlerinizi bekliyorum kankalar
Şimdiden okuyan ve yorum yapacak herkese teşekkür ederim...
@Aguş @Kanka @Aemili31

Selam kankalar 30. Günden fotoğraf bırakıyorum bitkim 27. Günde çiçeğe girdi şuan ön çiçeklenme aşamasında .

diğer 20 günlük bitkimde çiçeğe girdi sebebi ortamdaki nem ve sıcaklığı büyük bitkiye göre ayarlandığından dolayı diye düşünüyorum.

Selam kankalar...

Kankalar artık tam kaçıncı gündeler bilmiyorum ama biri 2 ay biride 40 günlük malasef ki küçük bitkim erken çiçeğe girdi ama sağlıklılar bitkilerim daha en ufak sorun yaşamadı büyük olan artık ön çiçekten erken orta çiçek döneminde 1 ay gibi bir sürede hasatı almış olacağım...

@Aguş @Kanka @Aemili31

Son durum bu kankalar

@Kanka @Aguş

Son düzenleme:

CahilKush

Doktor
Sağ olun kankalar aslında benim genetik suan bundan daha uzun olmalıydı ama ben kasıtlı olarak bodur tutuyorum yoksa alanıma yetmeyecek birde alt somek dallarını kuvvetlendirmeye yöneldim epey de işe yaradı

CahilKush

Doktor
knk topping den sonra 3 günde stresini attırdıysan cok başarılı olmuş. benim main lining 5 günde tekrar büyümeye geçti.
aklımdayken soriyim şimdi 4 ana dal cıkıcak ya onlara da lst yapmalımıyım yoksa akışına mı bıraksam?
Kanka çıkan 4 kafaya bağlı eger uzarlar ve alt somekleri kapatıyorlarsa yap kapatmiyorlarsa çok engel değillerse yapma gereksiz stres olur gerce lst nin stresi bitki sağlıklıysa aynı günde geçer. Kanka ben bitki streste olduğundan elimdeki gübrelerle bitkiye normalde uygulandığımdan daha fazla vererek kendine getirtim ama bi parantezde şunu söyleyim benim verdiğim gübreler full organim güvercin yarasa ve yumurta kabuğu solucan gübresi bunlarla bi formül ile uyguladım daha doğrusu risk aldım yanabilirdide ama aksine işime yaradı...

essek

Üye
Kanka çıkan 4 kafaya bağlı eger uzarlar ve alt somekleri kapatıyorlarsa yap kapatmiyorlarsa çok engel değillerse yapma gereksiz stres olur gerce lst nin stresi bitki sağlıklıysa aynı günde geçer. Kanka ben bitki streste olduğundan elimdeki gübrelerle bitkiye normalde uygulandığımdan daha fazla vererek kendine getirtim ama bi parantezde şunu söyleyim benim verdiğim gübreler full organim güvercin yarasa ve yumurta kabuğu solucan gübresi bunlarla bi formül ile uyguladım daha doğrusu risk aldım yanabilirdide ama aksine işime yaradı...
valla ben risk alacak konumda değilim knk :)

Aguş

Doktor
Selamlar güzel gidiyorlar ışığı biraz kaldır yoksa boydan biraz bodur kalacaklar gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
    N nobetcikeyifci: **** ****** *** ***** ******** **** *** *****