Firecracker , yüksek ve uzun süreli kafalar!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi

Mhmt1212

Üye
kankalar ben denedim ama hiç kafa olmadı gitti 2 gr sigara boşa, fırında beklemesi gerekiyor ya işlemin adı vardı unuttum 120 derecede 5dk beklettim sigarayı grendırlayıp siyah oldu yandı sanırım daha yüksek sıcaklıklarda bekletiyolar benimki niye yandı galiba yandığı için olmadı kafası thcyi aktifleştirmek için fırında bekletmeden yapsam olur mu cigarayı çiğ çiğ yesem kafası olur mu bu arada
dekarb. işlemi olması lazım kafa yapması için yanlış yapmışsın heralde kanka

Elimde erken hasat amnesia var.Sarıp içtim yok,pipe ile denedim yok,bong ile denedim yok.Delirtti beni.
Sonra edible yapmaya karar verdim. Aklıma bu başlık geldi anında :D
120 dereceye 15 dk dekarb yaptım,fansız. 20 dk da püskevitlerimizi pişirdim folyolayıp otlayıp.
Dün gece 00:35'te her şey hallolmuştu.5 dakika da soğuttuk,00:40'ta birer kraker yedik.
Neyle denersem deneyeyim kafama girmeyen sigara edible olunca bombok da olsa beni abartısız sabah 04:25'e kadar tuttu.
Öyle dağılmadım,ama aşırı chill bir haldeydim.
Daha düzgün bir sigara ile mükemmel olacağına şüphe yok.Ki ben bu haliyle bile bayıldım.

Space cake ile uğraşmaktansa inanılmaz basit ve hızlı bir tarif.
Yapın,yaptırın.
Yarasın.

Tunç

Kıdemli Üye
kanka yaptım 115 derece sıcaklıkta 40 dakka beklettim. çiğ çiğ yedim hatta decabdan sonra. hiç bişi olmadı sarıp içiyorum kafası var ama yiyince bişey olmuyor çözemedim bir türlü
Kanka kafa yapması için yağlı yiyeceklerle tüketmen gerekir misal fıstık ezmesi

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Elimde erken hasat amnesia var.Sarıp içtim yok,pipe ile denedim yok,bong ile denedim yok.Delirtti beni.
Sonra edible yapmaya karar verdim. Aklıma bu başlık geldi anında :D
120 dereceye 15 dk dekarb yaptım,fansız. 20 dk da püskevitlerimizi pişirdim folyolayıp otlayıp.
Dün gece 00:35'te her şey hallolmuştu.5 dakika da soğuttuk,00:40'ta birer kraker yedik.
Neyle denersem deneyeyim kafama girmeyen sigara edible olunca bombok da olsa beni abartısız sabah 04:25'e kadar tuttu.
Öyle dağılmadım,ama aşırı chill bir haldeydim.
Daha düzgün bir sigara ile mükemmel olacağına şüphe yok.Ki ben bu haliyle bile bayıldım.

Space cake ile uğraşmaktansa inanılmaz basit ve hızlı bir tarif.
Yapın,yaptırın.
Yarasın.
Afiyet olsun kanka.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Tarife uyulduğunda tutmama gibi bir şansı yok. Afiyet olsun

benim genetiğin indica tarafı daha ağır basıyor miktarıda fazla koyunca bayılmışım gece erkenden bugün tekrar deneyeceğim gün için de ama kafam hala inceden güzel :D

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Hahaha genelde öyle olur 1 sigaraya koyacağın malzemeden fazlasını koymamanı tavsiye ederim.

Zembilli

Yeni üye
iki cigaralık ot ile deneme 20 dk felan olduğunda küçük küçük torpiller patlamaya başladı S400 e kadar yolu var sanki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha ********** ***** ********* hahahahahahahaha******* **** ****** ******** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** **** ***** ********* *** ****** ****** **** ********** ***** ***** ******* *** ** ***** ******* ********* ********** ***** ******* ******* ****** ** ****** ********* ***** ** ********* hahahaha* hahahaha* ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha* ***** hahahaha *** ********* ********** *** **********
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha* *****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** ***** **** ********* ******* ****** ****** ********* ***** hahahaha** **** ********* ********** *********
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha***
    * ******* ***** ***** ******* ******** ******** *** hahahaha******* ****** ********** *** ***** ******** **********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha***
    ********** ****** ***** hahahaha***
    +1
    ******* * ***** ****** ** ***** hahahaha**** * ***** **** ****** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ** ********* ***** *** ******** ********* **** ** ** *
    ** **** ***** hahahaha**** **********
    ******* ** ****** ******** * ** hahahaha**
    NewGardener NewGardener: ******* ** ****** ******** * ** hahahaha**