Firecracker , yüksek ve uzun süreli kafalar!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi

Khalifa01

Yeni üye
Hahahha. Afiyet olsun. 10 üzeründen kaç puan kankam?
Kanka inanılmaz güzeldi ama sakın cigara içmeyin 2 kapak aldım 12 de bayılmışım yarın tekrar yapicam 10/10 puanım 30 dk içinde başladı kafası ve kendine kendine çok güldürüyor dışarıda ayikicaklar diye duramadım eve attım kendimi tavsiye ederim şiddetle hemde

Abuç

Yeni üye
Bu 3. Yapışım her birinde tarife birebir uyduğum halde sonuç yine hüsran 3,4 g sigaram **** olduguna mı yanayım o kadar uğraş verdiğime mi

eke2

Yeni üye
kanka fırınında problem olabilir.Benim her yaptığım çalışıyordu 5-6 saat kafa yaşatıyordu.Geçen fırını çalıştırdığımda fan sesi gelmedi ama ısıtıyordu yine.Yaptım bisküviyi yedim.normalde 1 saat sonra kafam çok güzel olurdu, bunda sadece 2 saat sonra ağırlık oldu doğru düzgün kafa yaşamadım.Yani fırının fanı çalışmadığı için böyle oldu

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bu 3. Yapışım her birinde tarife birebir uyduğum halde sonuç yine hüsran 3,4 g sigaram **** olduguna mı yanayım o kadar uğraş verdiğime mi
Bende tutturana kadar 2 kere bayıldım, ama oluyor tüm şartlara dikkat etmekte fayda var.

Otu grinderla
Folyo arasına sar
120C ısıtılmış fırında 15 dk pişir
Fıstık ezmesini püsküvütün arasına sür
Otu koy ezme ile karıştır
Üzerine diğer püsküvütü kapat
bu mudur kankalar çeviriden bişey anlamadım ben ingilizce de zayıf

Otu grinderla
Folyo arasına sar
sonra tekrar pişir kanka 15 dk 150 derecede

Tamam kanka sen denedin mi iş yapıyor mu merak ettim ben
kanka bana çok çok yüksek yaşatmadı ama1.5 saatten sonra bi 4saat yüksek 2 saat falan da tatlı şekilde yaşattı. fıstık ezmesiyle birleşince yanma ihtimali pek kalmadığını düşünüyorum o yüzden 15dk güzel çıtırlaştırıyor. yanına da meyve suyu süt falan tavsiye ederim.

kanka bana çok çok yüksek yaşatmadı ama1.5 saatten sonra bi 4saat yüksek 2 saat falan da tatlı şekilde yaşattı. fıstık ezmesiyle birleşince yanma ihtimali pek kalmadığını düşünüyorum o yüzden 15dk güzel çıtırlaştırıyor. yanına da meyve suyu süt falan tavsiye ederim.
Canım çekti be kanka.
Normal içmeye göre pek sarmasada sarıp içemeyeceğimiz yerlere giderken yanımızda götürülebilir gözüyle bakıyorum kanka iş görür zor zamanda

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Otu grinderla
Folyo arasına sar
Üzerine diğer püsküvütü kapat.
folyoya sar
150 derecede 20 dk pişir afiyet olsun.

halil1q

Yeni üye
kankalar ben denedim ama hiç kafa olmadı gitti 2 gr sigara boşa, fırında beklemesi gerekiyor ya işlemin adı vardı unuttum 120 derecede 5dk beklettim sigarayı grendırlayıp siyah oldu yandı sanırım daha yüksek sıcaklıklarda bekletiyolar benimki niye yandı galiba yandığı için olmadı kafası thcyi aktifleştirmek için fırında bekletmeden yapsam olur mu cigarayı çiğ çiğ yesem kafası olur mu bu arada

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahaha ******
  • A ax-b:
    **
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    ****** ***** hahahaha *** **********
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
  • Carl Jung Carl Jung:
    ***** ***** ***** ****** **
  • A ax-b:
    ******** ********** **** ***** * *** ******* *** * ****** ***** ******* hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    *** ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    *** ****** ***** ******* ********* *** ***** *** hahahaha**
  • A ax-b:
    ***** ****** *** ********** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ** ********* ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • Carl Jung Carl Jung:
    ***** *** ***** ********* ***** * *** hahahaha ********** ***** ********* *** ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • A ax-b:
    ********* ********** * ***** ********** ****** ********** ***** ********** hahahaha*
  • A ax-b:
    *** hahahaha ********* *****
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ****** *** ** **** hahahaha ******** **** ***** ******* ***** ********** ********** ***** ****** *** ********** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ** ******
  • A ax-b:
    ******** ***** ***** ********* ******* hahahaha hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    * **** hahahaha ******** ******** hahahaha** *** ***** ********* ***** * *** hahahaha ********** ***** *********
    Bomberx Bomberx: * **** hahahaha ******** ******** hahahaha** *** ***** ********* ***** * *** hahahaha...