Fikrinizi alabilir miyim?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sen genede neem yagi bulmaya calis, elinin altida olsun. Tamam dostum sikintinin hakkindan gelde nasil gelirsen gel.

OttoMan347

√SEFİR√
@OttoMan47 usta benim bitkide mantar ilerlemeye başladı. Dediğin tarifi uyguladım fakat sonuç alamadım başka bir tavsiyen var mı? Hazır bir ürün tavsiyesi vs
Buyur kanka. Bi aksi giden şey olmuştur bitkin elimde olsa çözerdim de sen bunu kullan kesn çözüm kanka. Normalde çözmesi gerek o tarifin

birdumansız

Yeni üye
Buyur kanka. Bi aksi giden şey olmuştur bitkin elimde olsa çözerdim de sen bunu kullan kesn çözüm kanka. Normalde çözmesi gerek o tarifin
Kanka belkide ben yanlış yorumluyorum farklı bir sorunu var gibi bitkimin. Bana kimyasal doğal vs gübre tarifi verebilir misin buna ek olarak

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum bitkin de mantar degil böcek var, yapraklari yiyiyor, Hemen yarin git aktardan neem yagi al,(25 ml 30 tl civarinda) 1 lt suya 1 corba kasigi neem yagi,1 cay kasigi sivi sabun iyice karitir ve bikinin her tarafana püskürt. Bu isi 3 gün ara ile 3 kere tekrarla.

birdumansız

Yeni üye
Dostum bitkin de mantar degil böcek var, yapraklari yiyiyor, Hemen yarin git aktardan neem yagi al,(25 ml 30 tl civarinda) 1 lt suya 1 corba kasigi neem yagi,1 cay kasigi sivi sabun iyice karitir ve bikinin her tarafana püskürt. Bu isi 3 gün ara ile 3 kere tekrarla.
Sağol dostum bide bana gübre tavsiyesi verebilir misin?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Nasil hazir sivi gübre mi yoksa organik gübre mi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum neem yagini sana daha önce önermisim, bitkinde böcek oldugu sana yazilim, reaksiyon göstermedigin icin böcekler mahvetmis bitkini. Bak sana fazla masraf yapmadan bir gübre seti, 1 set al ve kullan dostum,ama internetten kendi adina siparis verme.

birdumansız

Yeni üye
Dostum neem yagini sana daha önce önermisim, bitkinde böcek oldugu sana yazilim, reaksiyon göstermedigin icin böcekler mahvetmis bitkini. Bak sana fazla masraf yapmadan bir gübre seti, 1 set al ve kullan dostum,ama internetten kendi adina siparis verme.
Dostum neem yağını tavsiye etmeden önce ottoman usta da bi tavsiyede bulunmuştu tarçın karbonat vs onu denemiştim bunu sipariş veriyorm sağolasın

Ü

Üye silindi 25603

Guest
O mantar icin iyi bir karisim dostum, senin bitkine trips denen bir böcek var, o karisim böcekleri öldürmez, benim sana yazdigim neem yagi karisimi böcekleri öldürür.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****