Fem bitkiye auto muamelesi yaptım 40 gündür HELP bu dakikadan sonra ne yapmalıyım ?

alas_kaa

Üye
90 ıncı günde çiçeğe girmeyen autom oldu sora, photo olduğuna karar verip 12 ye döndüm 30 gün daha çiçeğe girmedi :D 16/8 de biraz beklesek mi, gerçekten hiç belirti bile yok bu arada :D

Yesil888

Ordinaryüs
90 ıncı günde çiçeğe girmeyen autom oldu sora, photo olduğuna karar verip 12 ye döndüm 30 gün daha çiçeğe girmedi :D 16/8 de biraz beklesek mi, gerçekten hiç belirti bile yok bu arada :D
Resim yükle bakalim, sakin 18/6 ya dönme, bitkinin ebesini bellersin, 30 gün cok uzun bir zaman cicege girmesi icin.

alas_kaa

Üye
Bu dediğim şey 2 sene filan önceydi, 12den 16ya dönülmez canım, ben mertali için dedim bi hafta filan16 ya çekse

Yesil888

Ordinaryüs
Günaydın kanka inceliyorum sarı alanları kesince Topping yapmış oluruz yanlış mı biliyorum ? Kırmızı çizginin alt tarafını kes diyorsun ya yapraklarinimi kesiyim
Evet kanka sarilari kesince topping yapmis oluyorsun, kelle sayisi 2 misline cikacak.Bütün yan dallari, yapraklar ve sömek dallari.Sadece ciplak gövde kalsin.Bu islemleri yaptiktan sonra bitkiye bir daha dokunma.

Mertali54

Doktor
Evet kanka sarilari kesince topping yapmis oluyorsun, kelle sayisi 2 misline cikacak.Bütün yan dallari, yapraklar ve sömek dallari.Sadece ciplak gövde kalsin.Bu islemleri yaptiktan sonra bitkiye bir daha dokunm

Evet kanka sarilari kesince topping yapmis oluyorsun, kelle sayisi 2 misline cikacak.Bütün yan dallari, yapraklar ve sömek dallari.Sadece ciplak gövde kalsin.Bu islemleri yaptiktan sonra bitkiye bir daha dokunma.
Takip ediyorum seni bulursan örnek resim atabilir misin bana yanlış bişey yapmiyim ben şimdi form dan da araştıragim bi dal kırılmıştı ya o dal bir hafta icinde kanar heralde o alt dalları çıplak birakicam bu teknikler Topping ve diğeri neydi araştırmak için soruyorum video falan izliycem öğrenmek için

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bu egitimleri verirsen en az 1 hafta bekle, bitki kendine gelsin, yeni sürgünler ciksin, stresten kurtulsun. Ama egitim vermez isen hemen cicege alabilirsin. Photo bitkiler cicege girdikten sonra 8 hafta civarinda hasata gelir. 12/12 ye aldiginda 4 gün ila 10 gün arasinda ilk pistilleri görürsün. 12/12 aldiginda yaklasik 4 hafta daha bitkin büyüyecek, gelisecek. Sonra enerjisini sömeklere verir. Cicegin en önemli zamani son iki hafta, sömekler son iki haftada %30 kadar daha gelisir.

Mertali54

Doktor
Kanka bu egitimleri verirsen en az 1 hafta bekle, bitki kendine gelsin, yeni sürgünler ciksin, stresten kurtulsun. Ama egitim vermez isen hemen cicege alabilirsin. Photo bitkiler cicege girdikten sonra 8 hafta civarinda hasata gelir. 12/12 ye aldiginda 4 gün ila 10 gün arasinda ilk pistilleri görürsün. 12/12 aldiginda yaklasik 4 hafta daha bitkin büyüyecek, gelisecek. Sonra enerjisini sömeklere verir. Cicegin en önemli zamani son iki hafta, sömekler son iki haftada %30 kadar daha gelisir.
Agabey teşekkür ederim böyle güzel insanlar olduğu zaman gururlanıyorum hoşuma gidiyor yani zaman ayırıyorsun vakit ayırıyorsun bilgilendiriyorsun cevap veriyorsun hakkını helal et sağ ol var ol ama bu akşam bir şeyler yapacağım resim atacağım sana

Yesil888

Ordinaryüs
Agabey teşekkür ederim böyle güzel insanlar olduğu zaman gururlanıyorum hoşuma gidiyor yani zaman ayırıyorsun vakit ayırıyorsun bilgilendiriyorsun cevap veriyorsun hakkını helal et sağ ol var ol ama bu akşam bir şeyler yapacağım resim atacağım sana
Esrarii yeni bir konu acmis, yesil deniz yaptim diye, bak oradaki resimlerin 3. sune, aynen öyle yap, alt temizlemeyi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********