Fem bitkiye auto muamelesi yaptım 40 gündür HELP bu dakikadan sonra ne yapmalıyım ?

Mertali54

Doktor
Fen bitkiyi auto sanıp , 40 gündür 20 / 4 ışık verdim

Nasil bir yol izlemeliyim ???????????

Not : bütün fromdaki FEM ile ilgili soruları cevapları okudum ama 40 gündür auto muamelesi yaptım çiçeğe girmeyince ve formu okuyunca uyandım isi bitki resminide paylasiyorum

Mertali54

Doktor
Auto değil bu bitki tohum çorbacı mı
Yok sponsordan değil başka bir tohum bankası'ndan aldım tabii o zaman cahil dönemimizde acemilik dönemiydi bakmadım fem mi yoksa auto mu diye bunun hasatının çok olduğunu gördüm Bir heyecanla bunu aldım o zaman Bir buçuk sene önce almıştım 40 gün oldu 40 gündür auto muamelesi yapıyorum benim nasıl bir yol izlemem lazım çok değerli bir kankamla da konuştum sabahtan beri yardımcı oluyor bana başka konular da sordu bana ama benim şu anda ne yapmam lazım

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Çiçeğe almak istersen 12/12 ye geçebilirsin indoor yapıyorsun sanırım yada vegte daha tutmak istersen vegte biraz daha büyütebilirsin herşey senin elinde isteğin herşeyi yapabilirsin ne mutlu sana mertali :)

esrarii

Müptezel
geçmişe takılma , bu bitkiye topping atıp , eğitimi ve hasatı çoğalt , eğitimde komondo eğitimine geç , gerekirse bi file tak buna / diğer bitkinin ışığını 12 ye al çiçeğe girsin bence

pilaki

Kıdemli Üye
Cannabis16 abi ne diyecek bende merak ediyorum. Fakat madem photo ki maximum 45 günde auto olsa belli olur deniliyor, bu bitki bende olsa ve zamanım da varsa 2, 3 gün daha bekleyip emin olup toping, lollipopping manyağı yapardım.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bitkin cok güzel gelismis, bundan sonra fem gibi bak bitkine,altlari tamamen temizle, sömek dallari dahil.Topping,LST yap. Ac bitkini, isigi 18/6 yap egitimleri verdikten sonra bence 4-5 hafta daha veg yap, sonra al 12/12 ye ver cicece.Muhtesem bitki olacak bu. Bu arada bitkin calmag istiyor kanka.

Mertali54

Doktor
Kanka bitkin cok güzel gelismis, bundan sonra fem gibi bak bitkine,altlari tamamen temizle, sömek dallari dahil.Topping,LST yap. Ac bitkini, isigi 18/6 yap egitimleri verdikten sonra bence 4-5 hafta daha veg yap, sonra al 12/12 ye ver cicece.Muhtesem bitki olacak bu. Bu arada bitkin calmag istiyor kanka.
Önümüzdeki ayın 5'ine kadar bu şekilde devam edeceğim sonra çiçeği alacağım sağ olsun kankalarımız yardımcı oldular ben daha önce hiç fem bakmadığım için bilmiyordum ama bir sıkıntı olmayacağını söylediler işçiye alacağımız zaman 12 karanlık 12 aydınlık tabii 24 saat karanlıktan sonra bakalım cenabı Allah'tan hayırlısı olsun ben zaten böyle ya bir tane bitki yapıyorum ya da iki tane bitki yapıyorum Kendi içimdiğim çıksın diyorum işime dostuma da ikram ediyorum kesinlikle para karşılığı vermiyorum hatır karşılığı veriyorum zaten böyle de olması lazım torbacılara para vermekten bıkmıştım usanmıştım bir dönem ya maaş yarısı buraya gidiyordu o yüzden böyle elimden geldiğince en iyi şekilde bakmaya çalışıyorum ama gerçekten çok değerli kankalar var bu formda

Mertali54

Doktor
Çiçeğe almak istersen 12/12 ye geçebilirsin indoor yapıyorsun sanırım yada vegte daha tutmak istersen vegte biraz daha büyütebilirsin herşey senin elinde isteğin herşeyi yapabilirsin ne mutlu sana mertali :)
Kanka teşekkür ederim birkaç yıldır seni görüyorum formda lakin ben bir seneden fazla da girmiyorum ama ara ara böyle baktığım zamanlar oldu can sıkıntısından Çünkü o dönem sigaram vardı sigaram varken bu forma çok girmedim yani ben bir buçuk senedir sigara yapmıyorum ama bugün uzun dönem bitki olduğunu anladık bunun daha doğrusu aldığım tohum bankası'na baktığımda feminizet yazıyordu o zaman anladım uzun dönem bitki olduğunu 40 gündür bu şekilde auto muamelesi yaparak baktık ama ben ayın 5'ine kadar aynı şekilde yine devam edip ondan sonra çiçeği almayı düşünüyorum bana cevap yazdığın için teşekkür ederim

Mertali54

Doktor
Cannabis16 abi ne diyecek bende merak ediyorum. Fakat madem photo ki maximum 45 günde auto olsa belli olur deniliyor, bu bitki bende olsa ve zamanım da varsa 2, 3 gün daha bekleyip emin olup toping, lollipopping manyağı yapardım.
Canabis16 bana yazdı kendisi değerli bir insan olduğunu bana hissettirdi gerekli bilgileri verdi ama bu sayfada değil diğer sorduğum sorularda yazdı cevabı şöyle söyledi ben seni aydınlatayım sen yapılacak her şeyi yapmışsın hiç üzülme dedi sadece çiçeği alacağın zaman 12 saat aydınlık 12 saat karanlığa geçeceksin dedi özeti buydu yani

Mertali54

Doktor
geçmişe takılma , bu bitkiye topping atıp , eğitimi ve hasatı çoğalt , eğitimde komondo eğitimine geç , gerekirse bi file tak buna / diğer bitkinin ışığını 12 ye al çiçeğe girsin bence
Bu bitkiye doping atılır mı bilmiyorum benim bildiğim 3 kattan atılıyordu topping biz bitkiye kısa dönem yani auto zannederken bitki FEM çıktı ama hiçbir şey kaybetmemişim işi bilen arkadaşlar bana çok güzel cevaplar verdiler her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum sana da teşekkür ederim

pilaki

Kıdemli Üye
Canabis16 bana yazdı kendisi değerli bir insan olduğunu bana hissettirdi gerekli bilgileri verdi ama bu sayfada değil diğer sorduğum sorularda yazdı cevabı şöyle söyledi ben seni aydınlatayım sen yapılacak her şeyi yapmışsın hiç üzülme dedi sadece çiçeği alacağın zaman 12 saat aydınlık 12 saat karanlığa geçeceksin dedi özeti buydu yani
Cannabis16 abi kral adam. Hesapta benimki photoydu seninki auto, benimki auto olma ihtimali belirdi şimdi, 42. gün ve pistil başlangıcı gibi bir oluşum gözlemledim yarın daha net belli olur. Yalnız eğer auto ise 2 kere topping ve mainlining yaptım:) Sende aksine photo ya el sürmedin hatta 2 hafta önce sormuştum sana, bitkine topping yapmayacak mısın diye hatırlıyorum. Sağlık olsun sonuçta sende bende iyi gidiyoruz gününe göre. Diğer bitkinden de bundan da kol gibi sömekler alırsın inşallah.

Mertali54

Doktor
Cannabis16 abi kral adam. Hesapta benimki photoydu seninki auto, benimki auto olma ihtimali belirdi şimdi, 42. gün ve pistil başlangıcı gibi bir oluşum gözlemledim yarın daha net belli olur. Yalnız eğer auto ise 2 kere topping ve mainlining yaptım:) Sende aksine photo ya el sürmedin hatta 2 hafta önce sormuştum sana, bitkine topping yapmayacak mısın diye hatırlıyorum. Sağlık olsun sonuçta sende bende iyi gidiyoruz gününe göre. Diğer bitkinden de bundan da kol gibi sömekler alırsın inşallah.
Allah hayırlısını nasip etsin kardeşim ben 40 yaşındayım işin de gücümde bir adamım öyle akşamları maç izlerken veya dizi izlerken yakarım Bir cigara keyifli keyifli içerim eşim dostum benden faydalanır güzelliklerimi yaparım dediğin gibi seninki foto benimki auto ama tam tersi oldu nasip kısmet Allah gönlünüze göre versin Allah kötü günlerde göstermesin Çünkü buradaki insanların birçoğu kendi içimde yeni çıkarmak için uğraşıyor burada amaç zaten birbirimize yardımcı olmak ama Allah gönlüne göre versin amin inşallah kol gibi sömeklerimiz olur

Yesil888

Ordinaryüs
Önümüzdeki ayın 5'ine kadar bu şekilde devam edeceğim sonra çiçeği alacağım sağ olsun kankalarımız yardımcı oldular ben daha önce hiç fem bakmadığım için bilmiyordum ama bir sıkıntı olmayacağını söylediler işçiye alacağımız zaman 12 karanlık 12 aydınlık tabii 24 saat karanlıktan sonra bakalım cenabı Allah'tan hayırlısı olsun ben zaten böyle ya bir tane bitki yapıyorum ya da iki tane bitki yapıyorum Kendi içimdiğim çıksın diyorum işime dostuma da ikram ediyorum kesinlikle para karşılığı vermiyorum hatır karşılığı veriyorum zaten böyle de olması lazım torbacılara para vermekten bıkmıştım usanmıştım bir dönem ya maaş yarısı buraya gidiyordu o yüzden böyle elimden geldiğince en iyi şekilde bakmaya çalışıyorum ama gerçekten çok değerli kankalar var bu formda
Kanka yazdikalarimi yaparsan o bitki sana cok cok iyi hasat verecek. su andaki büyüklügünün orta altindaki bütün dallari kes, kelle ucur, yandan gelen dallar dahil, ac biraz bitkini dikkatlice. Bu egitimleri verdikten sonra eylül 5 te planladigin gibi ver cicege, bana sagol kanka, cok iyi hasat aldim yazacaksin.:)

pilaki

Kıdemli Üye
Allah hayırlısını nasip etsin kardeşim ben 40 yaşındayım işin de gücümde bir adamım öyle akşamları maç izlerken veya dizi izlerken yakarım Bir cigara keyifli keyifli içerim eşim dostum benden faydalanır güzelliklerimi yaparım dediğin gibi seninki foto benimki auto ama tam tersi oldu nasip kısmet Allah gönlünüze göre versin Allah kötü günlerde göstermesin Çünkü buradaki insanların birçoğu kendi içimde yeni çıkarmak için uğraşıyor burada amaç zaten birbirimize yardımcı olmak ama Allah gönlüne göre versin amin inşallah kol gibi sömeklerimiz olur
Aynı zamanın insanlarıyız bende 43 yaşındayım, bu nimeti 25 yıldır içerim ama artık çorbacılardan usandım. 1 gram dalgaya 500 vermek mi yoksa muhattap olmak mı desen baydım artık. Sağol güzel dileklerin için kanka.

Mertali54

Doktor
Kanka yazdikalarimi yaparsan o bitki sana cok cok iyi hasat verecek. su andaki büyüklügünün orta altindaki bütün dallari kes, kelle ucur, yandan gelen dallar dahil, ac biraz bitkini dikkatlice. Bu egitimleri verdikten sonra eylül 5 te planladigin gibi ver cicege, bana sagol kanka, cok iyi hasat aldim yazacaksin.:)
Kanka o kadar yakın ki birbirine el bile çalışmıyor ben sadece o büyük fan yapraklarını bugün kestim rica etsem bir daha yazar mısın ne yapmam gerekiyor nereden yapmam gerekiyor mümkünse resim atabilir misin yani tamam ben 2-2,5 senedir belki de 3 senedir bu sitedeyim ama ben senede kendime bir veya iki tane sigara yapıyorum o da auto yaptım bugüne kadar hiç ellemiyordum yani geniş alanda geniş alanda rahat rahat yetişiyorlardı bir de giriş fanım da vardı çıkış fanım da vardı şu anda sadece çıkış falan var

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bu senin bitki, kirmizi cizginin altindaki bütün yan dallari kes, sari daire icindeki tepeleri kes,mavi cizgi ile gösterdigim gibi dallari saksiya bagliyarak ac.
1692734378653.png

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **