Fem bitkiye auto muamelesi yaptım 40 gündür HELP bu dakikadan sonra ne yapmalıyım ?

Yesil888

Ordinaryüs
Acelesi yok, altlari cicegin 1. haftasina kadar temizlesen yeter.Buradaki amac, alt dallar sana dogru dürüst hasat vermiyecek, altlari temizleince bitkinin enerjisi tamamen üstlere gidecek ve üst sömekler daha iyi sisecek.

Mertali54

Doktor
Acelesi yok, altlari cicegin 1. haftasina kadar temizlesen yeter.Buradaki amac, alt dallar sana dogru dürüst hasat vermiyecek, altlari temizleince bitkinin enerjisi tamamen üstlere gidecek ve üst sömekler daha iyi sisecek.
Agabey gerçekten teşekkür ederim ben daha önce hiç doping atmamıştım bundan daha önce 4 tane auto yaptım farklı farklı zamanlarda ama hiç toping atmadım ilk defa sen vesile oldun 10-15 tane uç noktada topping yaptım

Yesil888

Ordinaryüs
Yapma kavak agaci gibi bitkin olur, yanlarda cok az sömek dali verir. 1 kelle ile kalirsin. Olacagi yazdim, kafana göre.LST zaten yapmalisin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **