E L- V E D A

• Konbuyu başlatan Ripley'sOG
  • Başlangıç tarihi

Baronn

Yeni üye
hayırlı teskereler  dostum allah yolunu acik etsin bizim senle tanışma fırsatımız olmadı allah buyuk yeri gelir oda olur yolun açık bahtın güzel olsun güzel yerlerde güzel insanlarla tanışıp goruş inşallah allaha emanet ol goruşmek üzere

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: E L- V E D A

Ripley, sen bi kralsın dostum growercilar olarak izindeyiz, Mevlam hayirlisiyla gidip gelmeyi nasip etsin sana

nightdrive

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
[Biliyorum bilerek büyük yazdım duyurudur!]​

Askere gidiyorum, 

WTF diyen arkadaşlar ben bir halt yedim ama kötü değil bir bakıma  oda sizlerin yararınaydı aslında.Forumda cogu yas ortalamasi yuksek benle yasit olsa bile basima geldi ki burda o surecten sonra boyle bir karar aldim ama bu sadece sizlere daha iyi yardim edebilmek icindi.Sizlere yaşımın 23 ve evli olduğunu söyledim aslında 23 yaşında olan abim ve evli olanda oydu.Yeni evlenmişti ve bende o vakit (kafaminda güzelliğine) sohbette söylemiştim,lafım yere düşmesin ve itibarima zede gelmesin diye arkadasında durdum.Ama şunu hatırlatayım bilenler bilir bir ara sohbette ben yerine başkası yazmıştı aslında o eşim değil sevgilimdi.Uleyn diyodu yüzüme bakmıyorsun birak şu telefonu kız tavırları işte boş animi kollayıp yazdı orda sıkıntı yok.Aslinda çok takilicak bir şey gibi gelmeyebilir ama söylemek zorunda hissettim kendimi.Ben 20 yaşında,1998 doğumlu bir vatandaşım.Şunu öncelikle bir açıklık ve kanaat getireyim aklinizda ne bir şek ne bir şüphe kalsın.Dün yani yıllar önce OG_Kush nasil bensem her türlüde kanıtlarım şimdide Ripley'sOG benim orda şüphe yok.Eski dostlardan bir şuan @cannabis16 var buralarda aslında ilk forum olduğu vakit tabi bu önceden youtube canlılarına dayanıyordu ama orda laf kalabalığında kim nedir anlaşılmıyordu ne zamanki forum açıldı bizler giriş yaptık  her şey rayına oturmaya basladi.Bazilari kibir ve ihanetten kaybetti hem bana hem Tohumsuz'a aslında gerçi @cannabis16 ihtiyarda karşı çıkmıştı @herbalist köpeğine ve @Herbalisttin köpeği @esrarerola.Soylemeden edemeyeceğim "Ne oldu erol kardeş ?Sen gittin biz kaldık,o zaman ikimizde modduk kibrinden taşıyordun yeni gelen üyeye rockwool biliyor musun ? Benle muhatap olma o zaman vs" aslinda daha bircok kibri var  insanları aşağılamadan küçümsemeye kadar ama öyle rencide edersen böyle yok olursun.Ama StoneRider adam gibi adamdır gelsin başımın üstünde yeri vardır ki eski forumda 4 adamdık +600 veya +500 yoruma sahip insanlar olarak maksadim sıralama ve aşağılama değil asla ama yigidi  öldür hakkını yeme 1000'de vardı ama herkes imkan dahilinde orayı geçelim stone,cannabis16,ben ve erol ama stone iyi yürekli bir insandı umarım bir süre sonra gelir benden selam söyleyin.Neden OG Kush ismini almadın diyenler icinse forumda alınmış mahla tekrar alınmıyor ne yazıkki bende karışıklık olmasın diye OG'dende kopamaktan dolayı shortstuff'in merak ettiğim Ripley'sOG'yi koydum.Unutmadan @dolananadam adlı karaktersizide unutmamak lazım hesabımın banlandiktan sonra herbalist adlı serefsizden satin alan ki bu herbalist adli kişi forumu bitcoin veya diğer altcoinler için mining haline getirmişti daha sonra anlaşıldı ve bu kişi hesabımı Herbaliste para göndererek satın alıyor.O zamanlar ben silindi zannetim ki bunu nerden biliyorum o zaman pm mesajlar açıktı ve en yuksek yorum sayısına ben sahiptim ordan farkettim ki dogrulamak icin eski foruma ulasirsaniz birgün  nasil burda replerde veya yorumlarda ripley yazıyorsa  ordada OG Kush yaziyor. her neyse olan oldu ama böyle insanlara karşı dikkatli olun ne kibre musade edin ne de insanları aşağılayıp hor gorun.Bir kardeşiniz olarak tavsiye ve ögüttür 

Biraz kötü yazdım farkındayım ama telefonum evde şuan dandik bir telefon  var küçücük **** normalde bilirsiniz ben dikkat ederim ama bu sefer idare edin.Şuan elimde hala dikişli yatıcam acemice aslında son gunum kafam güzel hala onunda verdiği rahatlık ile dikkat etmiyorum biraz gözleri sikilenlerden şimdiden özür diliyorum.

SON DURUM (VPN ILE ACILIR)

Son satırlarımı Tohumsuz esrar abime ayırmak istiyorum aslında ona yıllarca kanka dedim ta ilk forumda hatta hatırlar ise ilk konuda bana aitti growla ilgili led ışık altında bitkilerim daha doğrusu abimin (bizim aramızda çekinme yok abi kardeş takılırız ordanda gelen özgüven ve evde özgürlüğümüz sebebi ile beni ben yapan bu yaşımda abimede teşekkürler ama forumu bilmez çekinir mevzu patlar diye eski kafalidir ama muhabbeti sarar kanka değiliz ama abi kardeş işte yaşayan bilir bilgi  tecrübe bende imkan onda )  yani beraber baktığımız bitkilerdi.Vantilatorun o zaman rubenis mi neydi ayaklı sağlam bir hava akımı olan yapraklari adeta dans ettiren bir akımı vardı aslında bilerek açmıştım bitkide rickety sorunu vardı ve auto değil photoydu erken blooma sokup outdoor için hazirlik yapmak peşindeydim.Abimizde yoruma kanka bitkinde ısı sorunu var bende yok kanka vanti açık demistin.Gelmek istediğim nokta T.E yerin bizde ayrı bak ilk yorumun aklımda bir başkası içinde oyledir büyük ihtimal  burda kurulan dostluklar hiç tanismasak bile sürüyor ve hayatımızda iz bırakıyor.Askerden geleyim forumla anlasalim direkt ilk uçakla yanındayız inşaAllah. 

Bizlere bu hayatımızda yer eden anıları ve kendi adımada söylemek gerekirsek mumumum ışığını yakarak benim bugünlere gelmeme vesile olduğun için teşekkür ederim.Anini hiç unutturmayacagima emin ol bilmiyorum ben biraz hayalperest ve meraklı insanim karı dirdiri bakımından degilde bilgi anlamında eğer bu işte bir gelecek olur ise bir yere adını asar en kötü dövmeni yaparım! 

Inanın kafam o kadar guzelki içimi dökecek çok şey var bazılarınıza saçma gelebilir ama bir ihtiyaç hissetim belki askerde olurum bilmiyorum garip bir his var içinde belkide geçen kulüpte ex aldım yıllar sonra  belki onun pisliği ama burdan forumdaki dostlarımıza değinmeden geçmek ayıp olur.Hepinizle tanıştığıma memnun oldum bana verdiğiniz değer içinde hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Ben aslında ben demek doğru değil bana göre hicbir zaman bu bir takım işi bana göre ben dersen kaybedersin unutma dikkat edin ama şunu söylemek istiyorum ben bugüne nasıl geldim araştırdım müptezel  bir abim var imkanım var vs belki sizde yok ama araştırın merakınız var ise adam akıllı araştırın sonra alın bitkiyi kobay fare yapın 10 gr gelsin **** et o bilgi aklına girsin.Ama aynı kaynak üzerinden gitmeyin bakın internette vpne girin Almanya üzerinden ayrı araştırın abd üzerinden ayrı hollanda üzerinden ayrı internette onlarca cannabis kitabı var ne yazıkki ingilizcem yok çeviri üzerinden 1 hafta boyunca ugrasak 2 kitap cevirdim bkz; marijuna botany ve eddy rosentel adlı bir  growerin kitabı aklıma gelmiyor şimdi growers ile başlıyordu ama imkanınız varsa ise uğraşın didinin hergunde uğraşmayın sıkılırsınız  ben yaşadım bir süre ara verin sonra tekrar başlayın daha kalıcı oluyor ben farkettim bende öyle ise yarıyor.

Bu VEDA konuşması biraz uzun ve karman çorman oldu ama kafanın güzelliğine verin.Ozenli ve temiz yazarım çoğu zaman ama bugün sizden olayım kendinize dikkat edin acemice yatıcam büyük ihtimal dikişlerin daha zamanı var ama ustada rahata ererim bahriyeli olarak umarım.Telefon var sıkıntı yok ama bir süre olmam haberiniz olsun sizden tek isteğim modluk felan alabilirsiniz başka yapacak dostlara verebilirsiniz ben çoğu zaman aktif olamam ne de olsa burda yürüyen bir sistem var ne de olsa animi koruyun yeter anim derken şu 3 aylık daha doğrusu forumda geçirilen süre esastır 2.5 haftalık sürede yazdığım bilgi içeren yorumlar ve konularım dursun benim için yeter insanlar yararlansın belki bir yararim olur.

Ben gene ripley aynı ripley sadece yaşım 23 değil 20 yıllar önce de boyledim şimdide böyleyim Hepiniz Allah'a emanet olun dikkat edin.Kendinize iyi bakın < 3 

20'lik ripley kardeşiniz

edit:yazdım mi bilmiyorum acemi yeri hatay/iskenderun  deniz üst donanma komutanligi

Kardes acıkcası yaşını ve bılgılerını bırkez daha kıskandım.Konu actıgımda senın yorumunu bekler oldum hep acıkcası.
Kendine çok iyi bak tekrardan gecmıs olsun umarım sorunsuz bır sekılde askerlıgı atlatıp biran önce aramıza dönersın kendine çok iyi bak

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Kanka benim memleketee düsmüşsun dz.alayi bana 10 dakika beni bul cigarada iceriz senin ziyaretine de gelirim kebap yere dustun telegram Yokmubiseyin

R

Ripley'sOG

Guest
tek cumle !
Hasret kaldım size ve cannabis'e !

Kendinize iyi bakın 
< 3

glowos34

Yeni üye
ulan [font="Open Sans", sans-serif][size=small][font="Open Sans", sans-serif]Ripley'sOG[/font]https://tohumsuz.com/member.php?action=profile&uid=6534 tohumsuzla tanışmak istediğim kadar senlede tanışmak istiyorum ::) bedelli çıkmasaydı benim tecil bitti bnde askerdim şimdi şimdiden hayırlı teskereler sana dikkat et kendine az iç komutanlar gözden ayıkıyorlar haberin olsun ::) askerliği bitir ya ben seni Ankarada misafir etmek isterim yada ben senin misafirin olurum haberin olsun kendine iyi bak gardaşlık :) [/font][/size]

Ü

Üye silindi 2874

Guest
hayırlısı ile git gel kardeş...aynen bu adam herkese yardımcı oldu...banada özellikle...sağsaglim git gel

Coban

Üye
471085_o3e65.jpg

Tez zamanda gel kardeşim   :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • B Bekibekir:
  • B Bekibekir:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • B Bekibekir:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ******** ******* ******* * ****** *** * ****** ********* ******** ****** hahahaha* ****** **** hahahaha* hahahaha ******** ****** ********** ********* ******** ****** hahahaha ******** hahahaha **** ****** *** ** ****** hahahaha*** ******* ****** **** ***** * * hahahaha*
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** hahahaha******* *********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** ******* *** ********** ***** hahahaha**** hahahaha* *** ******* *** ***
  • B bongalov:
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha***
  • S Sentouin:
    ****** ** ******** hahahaha*** hahahaha* **** *** *** ****** **** ******
  • yoqyaa yoqyaa:
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    ****** ****** ** hahahaha***** **********