E L- V E D A

• Konbuyu başlatan Ripley'sOG
  • Başlangıç tarihi
R

Ripley'sOG

Guest
[ bilerek büyük yazdım duyurudur!]​

Askere gidiyorum, 

Hepiniz Allah'a emanet olun dikkat edin.Kendinize iyi bakın < 3 

ripley kardeşiniz

edit:yazdım mi bilmiyorum acemi yeri hatay/iskenderun  deniz üst donanma komutanligi

OtomatikCigara

Yeni üye
Cvp: E L- V E D A

Bu saatte harmanlıktan evde kalan biraz rakıyla geceyi şenlendirmek istedim ve ne var ne yok diye bir foruma göz atayım derken rakının verdiği o derbederlik haliyle senin bu mesajımı görmek beni gerçekten bir ayrılık acısı yaşarmışçasına hüzünlerdirdi Ripley’s Og kardeşim.Yaşın kaç olursa olsun bu azmin ile kendini getirdiğin nokta saygıya değer ve eminim ki forum senin eksikliğini her zaman hissedecektir.Umarım hayırlısı ile gidip sağ salim dönersin.Gözümüz yollarda olacak kendine iyi bak “İşin rast gelsin”!

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Kardesim uzuldum aramizdan kisa bir sureligine bile olsa ayrilmana ama senin bu yardimseverligin ve sicakkanliliginla cok rahat ve guzel bir askerlik suresi gecirceksin onada az kiskanmadim degil, Hayatimda gordugum en guzel ortamlardan en kralidir asker ocagi orda en guzel sekilde en sinir oldugunlada en sevdiginlede ayni tastan yiyip ayni dertler uzerinde beyin yorarak o kadar guzel bir insana donusuyorsunki bunu gitmiyen asla bilmez. Guzelce eglen gitmeden, bana yaptiklari gibi Bingolun daglarina atarlarsa askerlik bitene kadar insan yuzu goremion cikana kadar onun icin hazirlikli git. Carsiya cikinca felan vpn ile felan gir caktirmadan buraya mektup atar gibi bisiler birak olm gozumuz yolda seni bekliycez vlla ::) Dikkat et kendine kardesim, Allaha emanet ol.

hakan01

Yeni üye
Yaşın 20 bilginlik yaşın 50 yardım severligin anlatılamaz burdaki herkese yardımın dokunmuştur seni unutmak anılarını silmek ne mümkün askerlik gerçekten unutulmaz anılar bırakır hayırlı teskereler olsun kendini çok özletme @Ripley'sOG usta

Kardeşim hayırlı teskereler. Yörük teyzenin de dediği gibi "ayağına taş değmesin" 
Allah'a emanet ol

em25car

Yeni üye
kardeşim sağ git selametle gel cenabı mevlam gönlüne göre versin ayağını taşa deydirmesin hayırlı teskereler

R

Ripley'sOG

Guest
OtomatikCigara' Alıntı:
Bu saatte harmanlıktan evde kalan biraz rakıyla geceyi şenlendirmek istedim ve ne var ne yok diye bir foruma göz atayım derken rakının verdiği o derbederlik haliyle senin bu mesajımı görmek beni gerçekten bir ayrılık acısı yaşarmışçasına hüzünlerdirdi Ripley’s Og kardeşim.Yaşın kaç olursa olsun bu azmin ile kendini getirdiğin nokta saygıya değer ve eminim ki forum senin eksikliğini her zaman hissedecektir.Umarım hayırlısı ile gidip sağ salim dönersin.Gözümüz yollarda olacak kendine iyi bak “İşin rast gelsin”!

Eyvallah @otocigara,umarım sizler daha iyi yerlere taşırsınız forumu.

Kendine iyi bak

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Kardesim uzuldum aramizdan kisa bir sureligine bile olsa ayrilmana ama senin bu yardimseverligin ve sicakkanliliginla cok rahat ve guzel bir askerlik suresi gecirceksin onada az kiskanmadim degil, Hayatimda gordugum en guzel ortamlardan en kralidir asker ocagi orda en guzel sekilde en sinir oldugunlada en sevdiginlede ayni tastan yiyip ayni dertler uzerinde beyin yorarak o kadar guzel bir insana donusuyorsunki bunu gitmiyen asla bilmez. Guzelce eglen gitmeden, bana yaptiklari gibi Bingolun daglarina atarlarsa askerlik bitene kadar insan yuzu goremion cikana kadar onun icin hazirlikli git. Carsiya cikinca felan vpn ile felan gir caktirmadan buraya mektup atar gibi bisiler birak olm gozumuz yolda seni bekliycez vlla ::) Dikkat et kendine kardesim, Allaha emanet ol.

Sağolasın abi bitanesin,
Bende merak etmiyorum değil aslında abi .Kafa dengi bir Tohumsuz buldum muda yansın askeriye.Bingol veya doğuya düşmem sıfır heralde bahriyeli yazdılar acemi Iskenderun Deniz,usta ise çok büyük ihtimal ege veya marmara rahatiz yani ::) Telefon var zaman buldukça giricem foruma ama sanırım acemide biraz zor olucak ancak ustada kaçarı  yok sende kendine cok iyi bak abi dikkat et kendine her şey için sagolasin 

Allah'a emanet  Komutanım!  :):

hakan01' Alıntı:
Yaşın 20 bilginlik yaşın 50 yardım severligin anlatılamaz burdaki herkese yardımın dokunmuştur seni unutmak anılarını silmek ne mümkün askerlik gerçekten unutulmaz anılar bırakır hayırlı teskereler olsun kendini çok özletme @Ripley'sOG usta

Bunu duydum ya çok sagol kanka eyvallah dikkat et 

Allah'a emanet ol

Hunlu' Alıntı:
Kardeşim hayırlı teskereler. Yörük teyzenin de dediği gibi "ayağına taş değmesin" 
Allah'a emanet ol

Sağolasın eyvallah kendine cici bak hunlu!

reaL' Alıntı:
güle güle git gel kanka çarşılarda yazmayı unutma .

Eyvallah real karadenize atarsa yanındayım merak etme sende kendine iyi bak 

Abhazya' Alıntı:
Hayırlı tezkereler gadaşım

Sağolasın eyvallah
em25car' Alıntı:
kardeşim sağ git selametle gel cenabı mevlam gönlüne göre versin ayağını taşa deydirmesin hayırlı teskereler

Allah razı olsun

Murti.b' Alıntı:
Hayırlı tezkereler üstad

Eyvallah murti dikkat et bitkilerinde kendinede 

Hadi eyvallah

najher

Yeni üye
Ben seni forumda geçirdiğin zaman/emek/yardımın ve bilgin sayesinde bu işe çok çok uzun yıllarını vermiş büyük bir abi olarak düşündüm. Ama abin yaşında olduğumu okuyunca bana insanlarda bu yaptıkların sayesinde ne kadar güzel bir "ön yargı" oluşturmuşsun helal olsun demekten başka bir şey düşmez. Bunu yapmak her babayiğitin harcı değil. Yardımların, bilgin ve azmin sayesinde bir çok insana ilham ve güç kaynağı olmanı ayrı, vatani görevini bekletmeden yapmanı ayrı takdir ediyorum. Allah seni utandırmasın çabuk gidip çabuk gelmen dileğiyle dostum...

Hayırlı teskereler kanka güle güle git gel. Verdiğin bilgiler eşsiz sayende çok kişi faydalandı. Allaha emanet :)

Weedseed93

Kıdemli Üye
Yolun açık olsun kardeşim hayırlı teskereler . Olm öyle bir yazmışsın ki aha dedim ripley dünyadan gidiyor **** telefon serbest kanka artık askeriye de akşamları ara ara yaz seviliyorsun kendine iyi bak

Mudur

Yeni üye
Vay be ripley kardesim askere gidiyorsun 1 aydir foruma giremiyordum bugune kismetmis sende veda ediyorsun Allah Hakkinda Hayirlisini  Kazasiz Belasiz geri dönmeyi nasip eder insaAllah Hadi Allah muvaffak etsin kardeşim benim

Harvest

Yeni üye
Bedelli çıktı kanka aramızda para toplardık. :D
Sayende çok şey öğrendik tez zamanda git sağ sağlim dön kardeşim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** **** **
    **** ***** ******** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** * ** ********** ****** hahahaha**** ** ******** *** ********* ****** hahahahahahahaha
  • O oziozi:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ******* ** ***** ******** hahahaha**** ** hahahaha***** ******* ********* **** **** ********* ******* ********* ***** **** **** hahahaha********* ******* ********** ****** ********* ********* hahahaha ****** ****** ********** ****** hahahaha ****** **********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • I ıssızmüptezel:
    hahahaha ******* *** ******* ******** ***** ***** ********** ***** ********** **
  • VendettaX VendettaX:
    hahahaha******* ******* *** ******* ******** ***** ***** ********** ***** ********** **
    +1
  • I ıssızmüptezel:
  • L lityum:
  • L lityum:
    ********* **** hahahaha hahahaha**** ******* ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ***** *** hahahaha* ******** *** ***** *** ********* *********
    T Tropikal.MR: **** ******* ***** *** hahahaha* ******** *** ***** *** ********* *********