Durumu nasıl?

Fırlama

Üye
Bu joo 2 aylık varmı
Bunun başına çok olay geldi. İçtiğim sigaranın tohumunu salladım evin önüne rasgele, kendisi çıkmış, bitki 2-3 aylıkken farkettim hayvan ezdi , insan bastı, traktör çiğnedi yine yılmamış, kökü iki karış ötede yamula yamula çıkmış inanamazsın. Hiç su veya gübre bile vermedim Biri farkeder nasılsa alamam köklerim, kaderine diye. 5-6 aylık falan. Geçen çorbacıya gidecektim canım çekti, kuruyan bir iki yaprağı vardı onu içtim, çorbacıya gitmekten vazgeçtim, kafası şu an bile katliam. Ebabil kuşu gökyüzünde uçarken ağzından mı düşürdü bilemiyorum.Tesadüfün de bu kadarı. Mucize gibi bir şey. Allah aldırmayı nasip etsin.B8AFC1A2-857F-4C91-A165-78777CF1C30D.jpeg

Son düzenleme:
Bunun başına çok olay geldi. İçtiğim sigaranın tohumunu salladım evin önüne rasgele, kendisi çıkmış, bitki 2-3 aylıkken farkettim hayvan ezdi , insan bastı, traktör çiğnedi yine yılmamış, kökü iki karış ötede yamula yamula çıkmış inanamazsın. Hiç su veya gübre bile vermedim Biri farkeder nasılsa alamam köklerim, kaderine diye. 5-6 aylık falan. Geçen çorbacıya gidecektim canım çekti, kuruyan bir iki yaprağı vardı onu içtim, çorbacıya gitmekten vazgeçtim, kafası şu an bile katliam. Ebabil kuşu gökyüzünde uçarken ağzından mı düşürdü bilemiyorum.Tesadüfün de bu kadarı. Mucize gibi bir şey. Allah aldırmayı nasip etsin.Ekli dosyayı görüntüle 17428
Ah lanet olsun sömek değilde yaprak mı içtin dostum peki ya kafa varmıydı

Fırlama

Üye
Bu forumda enteresan kişiler türedi son zamanlarda aşırı boş muhabbetler dönüyor. Yaprak içip kafa yaşayn bi seni gördüm kardeşim tebrik ederim.
Allah allah, bir kaç arkadaş oturup sallanıyoruz. Acaba bizde mi var bir problem. Hayırdır enteresan yalan borcumuz mu var, baktığımızı burada anlatıyoruz. Bazı yerli sigaraların yaprakları kendisi gibi zehir gibi oluyor tabi nadiren. Biz iki üç arkadaş içiyoruz direkt anında şipşak görüntü hepimizi şaşırttı.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
  • B blasha:
    ******* hahahaha hahahaha* ***** * **** **** * **** ******** ******** ******** ****** ******* ********* hahahaha* ******* ***** *** ********** ****** hahahaha* hahahaha ******* **** *** ****
  • marcoo marcoo:
    ********** ***** ****** ***** hahahaha* *******
  • B blasha:
    ***** ***** ********* ** ***** hahahaha* ********* ** **** ********** ***** ******* *** **** ***** ********** ******** ******** hahahaha ********* ********
  • T tarimbakani33:
  • B blasha:
    ******* ******** ** ********** ***** hahahaha** *********
  • CaptainCook CaptainCook:
    ********* hahahaha* ******** *****
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
  • T tarimbakani33:
  • T tarimbakani33:
    **** **** ******* ********* hahahaha hahahaha*** *** *** *** **** ******* ******** hahahaha ******
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • marcoo marcoo:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** ***** hahahaha *** ****
  • T tarimbakani33:
  • T tarimbakani33:
    ******* ***** hahahaha*
  • K kafa48:
    ***** ***** ********* ** ***** hahahaha* ********* ** **** ********** ***** ******* *** **** ***** ********** ******** ******** hahahaha ********* ******** **** ***** hahahaha** ******* *** ******* ***** **** ** ***** ******** *******
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    *** ****** *** ****** ***** ** ***** ** hahahaha* ********** **** hahahaha *** ***
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    +1
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    ***** ******** ******** hahahaha
  • Z zen1n:
    ******** ******** ********* ******** ****** ******** hahahaha** ****** **** ******* ********* *********
  • Z zen1n:
    ***** ***** *** ***** **** hahahaha
    Z zen1n: ***** ***** *** ***** **** hahahaha