dostlar samimi bir başlık ve yasal ve gerçek tavsiyeye ihtiyacım var

yowzah17

Üye
sabıkamda gözükmesinin hiiçbir anlamı yok kendi mesleğiğmi yapamıyorum para kazanamıyorum arşiv araştırmasından dolayı
dostum selam, meb tarafina sanırsam memur olamıyorsun, peki sence araştırma görevliliği akademiye engel midir? bir de senin ilk yakalanman mı yani kamu davasinin açılmasının ertelenmesi kararı mı? eğer bu şekilde bir engel varsa komple akademiye girmeye çalışmayı erteleyeceğim, şu an bulunduğum durumu herkesten saklıyorum çünkü, sevgilim, ailem ve akademi olursa da ilerdeki meslektaşlarımdan. kamu davasının açılmasının ertelenmesi kararı biterse yani 5 sene biterse o şekilde deneyeceğim. teşekkür ederim.

bluesmank

Yeni üye
dostum selam, meb tarafina sanırsam memur olamıyorsun, peki sence araştırma görevliliği akademiye engel midir? bir de senin ilk yakalanman mı yani kamu davasinin açılmasının ertelenmesi kararı mı? eğer bu şekilde bir engel varsa komple akademiye girmeye çalışmayı erteleyeceğim, şu an bulunduğum durumu herkesten saklıyorum çünkü, sevgilim, ailem ve akademi olursa da ilerdeki meslektaşlarımdan. kamu davasının açılmasının ertelenmesi kararı biterse yani 5 sene biterse o şekilde deneyeceğim. teşekkür ederim.
selam dostum , benim bildiğime göre 5 sene sonunda ertelenme dosyaları siliniyordu ancak bazı arkadaşların bilgileri ışığında konuşuyorum silinmiyormuş. akademisyenlik konusunda hiç bilgim yok çünkü hiç araştırmadım aranan şartlar ve rektörlükle veya akedemisyenliğe yeni başlamış biriyle görüşürsen o seni aydınlatacaktır çünkü yönergeyi biliyorlar eğerki sadece adli sicil kaydına bakılıyorsa görünmeyecektir ancak adli sicil kaydı ve arşiv kaydına bakılıyorsa arşiv kaydında görünecektir.

benim ilk yakalanmam

sakla çünkü bu durumlarda insanların nasıl tepkiler vereceğini bilemiyorsun mesleğin özel sektörde çalışmaya el veriyorsa ( devlet kurumlarına hiçbir şekilde bağlılığı yoksa güvenlik öğretmenlik gibi ) iş hayatında geçir o 5 seneni heba etme ancak dediğim gibi akademide çalışan insanlarla görüş hatta varsa tanıdığın ünilerde memur olan insanlarla görüş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gokzn:
  • G gokzn:
  • G gokzn:
    hahahahahahahaha *** ***** ****
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha**** ***** *** ** ******** ***** hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ********* ********** ***** **** ******** hahahaha hahahaha *** ******
  • G gokzn:
  • G gokzn:
    ******* ******** ******* hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    ****** ******** ** **** ******** hahahaha* ********** ***** ********* **** ******** **** ** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • G gokzn:
  • G gokzn:
  • G gokzn:
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ***** hahahaha** ********** ** ***** ******** ****** ****** **** ***** ****** ****** **** ******
  • I ichbinkrytpon:
  • G gokzn:
  • I ichbinkrytpon:
    **** ****** ******* *** **** hahahaha*** ********** * ****** ***** ***** ******* ******* ****
  • I ichbinkrytpon:
    ******** **** hahahaha ***** *** ******
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha hahahaha
  • G gokzn:
    hahahaha ******* ***** **** ******* **
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • G gokzn:
    hahahaha ******** ********** ****** ***** ****
  • D despacito:
  • I ichbinkrytpon: