dostlar samimi bir başlık ve yasal ve gerçek tavsiyeye ihtiyacım var

bluesmank

Yeni üye
dostlar ben 2022 aralık ayında 5 gr ot ile ihbar üzerine yolum sivil kom araçları ile yolum kesilerek yakalandım ve bu benim hem iş hayatımı engelledi ( çünkü ben bir müzisyen ve müzik öğretmeniyim) hem de sosyal haytımı etkiledi ne ailem tarafından destekleniyorum ne de dostlarım sahiplendi her dostum benimle aynı durumda içici olsa bile yaşım 29 du yakalndığımda otu boku bıraktım hiç bir şey içmeden ilk bir senelik tedavimi bitirdim ancak bu süreç içinde özel okul dahil güvenlik soruşturması dahil olduğu için iş bulamadım bir müzik evinde gitar koçluğu yaparak harçlık kazanıyorum sadece geleceğe dair plan yapamıyorum sevgilim beni terk etti hayır diyemedim gelecek vaad edemiyorum, bu güne gelirsek elimde bir bok yok tedavim temiz bitti ailem beni s2klemiyor yalnızım ve bundan bir buçuk ay önce savcılık bana adli tıp sevki dosyası göndermiş ancak ikametgahım değiştiği için bana ulaşamadı eski imetgahımdaki karakol beni aradı bana benim olduğum görevli karakola göndereceğini söyledi elime geçmedi büyük depresonda ve geçim sıkıntısı içindeyim ben ne yapayım nereye gideyim de bu belgeyi bulayım da tahlilimi vereyim diye bekliyorum, hangi kuruma sorsam bizde böyle bir belge yok diyor ben de deli olmuş ve bu psikolojik hal içinde arıyorum ve bıktım artık. yaşamasam işler daha kolay olacak duruma geldim artık bu 5 yıllık süreç bitsin de temize çekileyim de mazmut bir hayat yaşayayım diye bekliyorum ama bu süreç içinde sıkıntı çekmiyeyim de sakin kalayım bari diyorum yaşamanın anlamı kalmadı bana yarım edebilecek bir kanka cevap versin lütfen

bluesmank

Yeni üye
not : büyük depremden dolayı ikametgah değiştirdim Hataydaydım ve şu an başkentteyim sabrımın sonunda mental yalnızlığımın son seviyesindeyim kimse yok yanımda telefon açıp derdimi paylaşacak bir insan bile kalmamış durumdayım tek suçum biraz gevşeyip anı yaşamak...

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Kesinlikle Psikolojik yardım al bence. Ve spor yap kendine bi meşgale bul.

dostlar ben 2022 aralık ayında 5 gr ot ile ihbar üzerine yolum sivil kom araçları ile yolum kesilerek yakalandım ve bu benim hem iş hayatımı engelledi ( çünkü ben bir müzisyen ve müzik öğretmeniyim) hem de sosyal haytımı etkiledi ne ailem tarafından destekleniyorum ne de dostlarım sahiplendi her dostum benimle aynı durumda içici olsa bile yaşım 29 du yakalndığımda otu boku bıraktım hiç bir şey içmeden ilk bir senelik tedavimi bitirdim ancak bu süreç içinde özel okul dahil güvenlik soruşturması dahil olduğu için iş bulamadım bir müzik evinde gitar koçluğu yaparak harçlık kazanıyorum sadece geleceğe dair plan yapamıyorum sevgilim beni terk etti hayır diyemedim gelecek vaad edemiyorum, bu güne gelirsek elimde bir bok yok tedavim temiz bitti ailem beni s2klemiyor yalnızım ve bundan bir buçuk ay önce savcılık bana adli tıp sevki dosyası göndermiş ancak ikametgahım değiştiği için bana ulaşamadı eski imetgahımdaki karakol beni aradı bana benim olduğum görevli karakola göndereceğini söyledi elime geçmedi büyük depresonda ve geçim sıkıntısı içindeyim ben ne yapayım nereye gideyim de bu belgeyi bulayım da tahlilimi vereyim diye bekliyorum, hangi kuruma sorsam bizde böyle bir belge yok diyor ben de deli olmuş ve bu psikolojik hal içinde arıyorum ve bıktım artık. yaşamasam işler daha kolay olacak duruma geldim artık bu 5 yıllık süreç bitsin de temize çekileyim de mazmut bir hayat yaşayayım diye bekliyorum ama bu süreç içinde sıkıntı çekmiyeyim de sakin kalayım bari diyorum yaşamanın anlamı kalmadı bana yarım edebilecek bir kanka cevap versin lütfen
Dostum topraktan çıkan bir ot için böyle hayatını cehenneme ceviren tüm insanları hayatından siktiret ve bir daha da görüşme. Sigara denilen hiçbir boka yaramayan zehiri içsen kimse bişey demez ama çünkü sabahtan akşama kadar taptıkları devlet tütünü yasal kılmış. Ama topraktan çıkan bir bitki için hayatımızı zehir ediyorlar. Yalnızlık çok daha iyi. İş konusunda bişey diyemiyorum sadece şunu söyleyeyim: ulan silahlı maymunlar, vatanı mı kurtardınız siz şimdi 5 gr ot yakaladınız diye götünüze kına yakın ****.

Hocam hagb ( hükmün açıklanıp geri bırakılması ) kararı varken bile arkadaşım uzman çavuş olabildi. Bence biraz fazla evham yapıyorsunuz sanki böyle birşey hiç yaşanmamış gibi hayatınıza devam edin özel okullara başvuru yapın bir sorun çıkacağını sanmıyorum

bluesmank

Yeni üye
Hocam hagb ( hükmün açıklanıp geri bırakılması ) kararı varken bile arkadaşım uzman çavuş olabildi. Bence biraz fazla evham yapıyorsunuz sanki böyle birşey hiç yaşanmamış gibi hayatınıza devam edin özel okullara başvuru yapın bir sorun çıkacağını sanmıyorum
geçen sene tedavim devam ederken başvuru yaptım okulla anlaştık ancak meb atamamı yapmadı mebe gidip öğrendiğimde güvenlik soruşturmamın olumsuz geldiğini öğrendim sebebini sordum adam dosyadan gösterdi uyuşturucu bulundurmak ve kullanmaktan kaydın varmış dedi

Aradaki meb bağlantısını bilmiyordum hocam. Hazır sabıkaya işlememişken motokurye olabilirsiniz ben çok istiyorum ancak sabıkadan dolayı hiç bir firma almıyor

Dostum senin hayatını sigara değil devlet gibmiş, etrafın gibmiş, eşin dostun gibmiş. Yazıklar olsun bu kadar kolay mı insan silmek hayattan. Maalesef ülkemizin insanların hayatını hiç umursamaması yüzünden oluyor bunlar, adaletsizler bunlar, ileride yasal olduğu zaman senin bu kaybettiklerini kim sana geri verecek?? Gerçekten çok üzüldüm okuduğum zaman, ama devir para kazanma devri, her geçen gün para kazanmak daha da kolay bir hale geliyor, çok memnunum kardeşim ile beraber işten atıldığıma, biz oyun geliştirme stüdyosunda çalışıyorduk, şimdi kendi işlerimizi internet sayesinde tüm dünya ile paylaşabiliyoruz. Abuk sabuk insanların ağız kokusunu çekmiyoruz ve daha çok kazanıyoruz, döndürülmüyoruz. Herkes sana sırtını dönmüş, ufacık bir denetim yüzüne seni beğenmiyorlar iş vermiyorlar vs vs, kim lan bunlar insan 5gr sigara yakalattı diye nasıl diğer insanlar tarafından daha aşağılanabilir aklım almıyo, herkes mükemmel bi biz kötüyüz, gerçekten bu devirde dünyaya ulaşacak işler yapman lazım, internet sana sabıkanı sormayacak, derslerini online ver, herkese ulaş, bi gitar evinde ulaşabilceğin insan sayısı nedir ki 8 milyar insanın yaşadığı dünyada? Moralini bozma, oyun bitmediği sürece bir şeyler denemek zorundasın, baktın olmuyor at kendini başka yerlere, kötü bir durumda olmanı daha kötü bir durumda olamamak ile değerlendir.

bluesmank

Yeni üye
Dostum senin hayatını sigara değil devlet gibmiş, etrafın gibmiş, eşin dostun gibmiş. Yazıklar olsun bu kadar kolay mı insan silmek hayattan. Maalesef ülkemizin insanların hayatını hiç umursamaması yüzünden oluyor bunlar, adaletsizler bunlar, ileride yasal olduğu zaman senin bu kaybettiklerini kim sana geri verecek?? Gerçekten çok üzüldüm okuduğum zaman, ama devir para kazanma devri, her geçen gün para kazanmak daha da kolay bir hale geliyor, çok memnunum kardeşim ile beraber işten atıldığıma, biz oyun geliştirme stüdyosunda çalışıyorduk, şimdi kendi işlerimizi internet sayesinde tüm dünya ile paylaşabiliyoruz. Abuk sabuk insanların ağız kokusunu çekmiyoruz ve daha çok kazanıyoruz, döndürülmüyoruz. Herkes sana sırtını dönmüş, ufacık bir denetim yüzüne seni beğenmiyorlar iş vermiyorlar vs vs, kim lan bunlar insan 5gr sigara yakalattı diye nasıl diğer insanlar tarafından daha aşağılanabilir aklım almıyo, herkes mükemmel bi biz kötüyüz, gerçekten bu devirde dünyaya ulaşacak işler yapman lazım, internet sana sabıkanı sormayacak, derslerini online ver, herkese ulaş, bi gitar evinde ulaşabilceğin insan sayısı nedir ki 8 milyar insanın yaşadığı dünyada? Moralini bozma, oyun bitmediği sürece bir şeyler denemek zorundasın, baktın olmuyor at kendini başka yerlere, kötü bir durumda olmanı daha kötü bir durumda olamamak ile değerlendir.
eyvallah elimden geleni yapıyorum ve hayatımı tekrar yoluna düzene koymaya çalışcam bakalım hayat bize neler suncak.

Ü

Üye silindi 38358

Guest
abi sana garip gelcek ama o şehri terk etmekle başla ist bula gelmeye çalış iş olanakların açık olsun benim arkadaş senle aynı durumdaydı intihar eşiğindeydi özel okulda işe girdi hayatı düzeldi şuan biraz daha düzene girdi
Size bahsedilmiş ve tekrarı olmayacak hayatı basit olaylarla intihar etmeyi düşünerek kendinize zehir etmeyin kral

dostum oncelıkle gecmıs olsun dıyeyım . iyiki bu durumlarını burada paylasıyorsun biraz kafanı rahatlatmana yardımcı olacak ınsanlar var burda kesınlıkle reel hayatta kımse kımseyı tanımasada oyle . oncelıkle şunu soylemek ıstiyorum . allahın otu ıcın bu kadar yargılanmaya gerek yok kımse tarafından . birinemi saldırdın. birine tecavüz mü ettin gaspmı yaptın hırsızlıkmı yaptın yada bacına yan gözlemi baktın vs vs. bunları yapan bir cok o.c var etrafta onlar bıle yuzu kızarmadan etrafta dolasıyorda psikolıjılerene bısey olmuyor dostumda sen ortada hıc bırsey yokken bu kadar beynınde sorun halıne getırıyorsun . sıkktır et etrafını karını cevrenı . demekkı karın senın yanında degılmıs gercek hayat arkadasın degılmıs zor zamanında yanında olmayan karıyı **** et yalnıs anlama . sen kendıne sıfırdan bı cevre ve hayat yapmaya bak yıkılmadıgını goster onlarada yurt dısına gıtme durumun varsa kesın gıt . onlarda burda surunsun ****. yanı arkadaslarla her zaman yesıl takılırızda bunu bız yapıyoruz kımsenın yargılamaya ıhtıyacı olmamalı . mal gıbı gazınoya gıdıp karılara para mı yedırelım kumarmı oynayalım pezevenklıkmı yapalım . yapmıyoruz bı bu keyfımız var **** zaten kusura bakma boyle bıraz konustum ama . KENDINE YENI BIR HAYAT KUR DOSTUM AMA ISTANBUL AMA IZMIR AMA YURTDISI TAVSIYEM HAYATINI YAŞA . ÇOK KISA ÇUNKU KAFAYIDA BISEYE TAKMA .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ******** ****** ******* *** ** **** ******* **** hahahaha*** ***** ******* *** ***** *** ***** ** ******* ***** * ***** ******** *** * *** ******* ******** hahahaha* **** ********* hahahaha*** *** ***** **** *** ** hahahaha*** ********
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ***** *******
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ******** hahahaha* *** **** *** *** hahahaha ******** ***** ****
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha** *** **** ****** **** *** ******* ****** **** **** ******** ***** **
  • T totiko:
    *** hahahaha* * **** ******* ******* ****** ******** * *** **** ****** ******** ********** ***** * ****** ******** ********* **** **** ** ****** *******
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha*** ***** ** *****
  • E ErdemRS6:
    *** hahahaha* * **** ******* ******* ****** ******** * *** **** ****** ******** ********** ***** * ****** ******** ********* **** **** ** ****** ******* ***** *** hahahaha*** * **** **** ***** ******** *** *****
    +1
  • T totiko:
    ***** *** hahahaha*** * **** **** ***** ******** *** ***** ****** ****** ******* ****** ******* hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ****** *** **
    +1
  • E ErdemRS6:
    ****** ****** ******* ****** ******* hahahaha ** ***** *** ********** ********** * hahahaha* ********
  • E ErdemRS6:
  • istr istr:
    hahahaha** ******* ******** ********* ********* ****** ****** ******* ****** ******* hahahaha
    +2
  • istr istr:
    ******* hahahahahahahaha ****** *** **
    +1
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • T totiko:
    ****** ** ******* ******** ******* ** hahahaha********* ******* ******** ********* *********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • T Tropikal.MR:
    T Tropikal.MR: ***** ********