Denetim test hakkında

Selam arkadaşlar benim de bir sorum olacak, 3 idrarı da verdim ve "Burayla bir işin kalmadı sonuçlarını ds müdürlüğüne göndereceğiz." dediler. Sonuçlar temiz mi pis mi bilmiyorum hala, dediklerinden yola çıkarak temiz olduğunu düşünüyorum zira tüm testlerden 10 gün öncesine kadar içmeyi kesip bol su içtim bunun yanında idrar söktürücü kullandım. Yağ oranım vs. de düşük spor yapıyorum. Temiz olduğunda mı böyle bir üslup izliyorlar? Temiz ise nasıl bir yol izleyecekler? Araya bayram girecek, bu sıralar biraz takılırım diye düşünüyorum özledim çünkü :)

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar benim de bir sorum olacak, 3 idrarı da verdim ve "Burayla bir işin kalmadı sonuçlarını ds müdürlüğüne göndereceğiz." dediler. Sonuçlar temiz mi pis mi bilmiyorum hala, dediklerinden yola çıkarak temiz olduğunu düşünüyorum zira tüm testlerden 10 gün öncesine kadar içmeyi kesip bol su içtim bunun yanında idrar söktürücü kullandım. Yağ oranım vs. de düşük spor yapıyorum. Temiz olduğunda mı böyle bir üslup izliyorlar? Temiz ise nasıl bir yol izleyecekler? Araya bayram girecek, bu sıralar biraz takılırım diye düşünüyorum özledim çünkü :)
bu sabah testlerimin geldiğini öğrendim ve üçü de temiz, 9 aylık ayda 2 kez olmak üzere hayvani uzunlukta bir seminer ve bireysel görüşme programı yazıldı, süpriz nasıl ve ne zaman olacak bilmiyorum yaşadıkça güncellerim

Selamlar. 1 hafta önce yakalandım. İfade bırakıp serbest bıraktılar. 1 haftadır hiç bir şey içmiyorum. Benden ne zaman test alacaklar. Ve bu test süreci hangi aralıklarla devam edecek. Yukarı da bi yazı okudum sizi teste çağırmaları 3 ayi bulur diye. Şimdi ben 2 ay boşu boşuna mı içmemiş olacağım. Konu hakkında bilgilendirebilir misiniz

Selamlar. 1 hafta önce yakalandım. İfade bırakıp serbest bıraktılar. 1 haftadır hiç bir şey içmiyorum. Benden ne zaman test alacaklar. Ve bu test süreci hangi aralıklarla devam edecek. Yukarı da bi yazı okudum sizi teste çağırmaları 3 ayi bulur diye. Şimdi ben 2 ay boşu boşuna mı içmemiş olacağım. Konu hakkında bilgilendirebilir misiniz
ben yakalanıp ifade verdikten 12 ay sonra evime tebligat geldi, genelde tebligatın gelme süresi de bu şekilde herkeste, tebligat geldikten sonra kessen her türlü vakit kalıyor için rahat olsun, şuan rahat rahat takılabilirsin, tebligat geldiğinde bırak, çişe girme olayları tebligattan da sonra başlıyor zaten ilk işemene çağırırlarken sms atacaklar sana 5 gün içinde gel vs. diyecekler. bol su tüketip 10 gün önceden kesersen genellikle temiz veriyorsun bünyene de bağlı tabii, ben garantiye almak için idrar vermemden 3 ve 2 gün önce olmak üzre iki gün idrar söktürücü ilaç kullandım (desal) son gün idrar söktürücü kullanmaman tavsiyem testte çıkabiliyor çünkü.

ben yakalanıp ifade verdikten 12 ay sonra evime tebligat geldi, genelde tebligatın gelme süresi de bu şekilde herkeste, tebligat geldikten sonra kessen her türlü vakit kalıyor için rahat olsun, şuan rahat rahat takılabilirsin, tebligat geldiğinde bırak, çişe girme olayları tebligattan da sonra başlıyor zaten ilk işemene çağırırlarken sms atacaklar sana 5 gün içinde gel vs. diyecekler. bol su tüketip 10 gün önceden kesersen genellikle temiz veriyorsun bünyene de bağlı tabii, ben garantiye almak için idrar vermemden 3 ve 2 gün önce olmak üzre iki gün idrar söktürücü ilaç kullandım (desal) son gün idrar söktürücü kullanmaman tavsiyem testte çıkabiliyor çünkü.
Hocam tebligattan ne kadar süre sonra teste çağırıyorlar.

Hocam tebligattan ne kadar süre sonra teste çağırıyorlar.
tebligattan yaklaşık 3 hafta sonra sms geldi bana 3 gün içinde ds müdürlüğüne gelin diye orda da 5 gün içinde amatem merkezine gidip ilk idrarı ver dediler ben sms gelince kestim içmeyi 8 gün sonra da testi vermiş oldum temiz çıktı ama dediğim gibi bünyeden bünyeye değişiyor ve idrar söktürücü yaptım 2 kez

tebligattan yaklaşık 3 hafta sonra sms geldi bana 3 gün içinde ds müdürlüğüne gelin diye orda da 5 gün içinde amatem merkezine gidip ilk idrarı ver dediler ben sms gelince kestim içmeyi 8 gün sonra da testi vermiş oldum temiz çıktı ama dediğim gibi bünyeden bünyeye değişiyor ve idrar söktürücü yaptım 2 kez
Tebligat ne zaman geldi hocam. İfade verdikten kaç gün sonra geldi

Son olarak bu süreç 1 yıl mı sürüyor. Dün avukatla konuştum. Tebligat 2-3 hafta içinde geleceğini söyledi. Kagit geldikten 5/6 gün sonra teste çağırılacağımi ve 2-3 ayda bir test vereceğimi soyledi. 1 yıl içmeden durmak zor olacak. Başkalarına zarar verenler dayısı varsa elini kolunu sallayarak geziyor. Kimseye zararı olmayan ben 9gr mariden 1 yıl test vericekmisim. Psikiyatri ilaçlarına bulaşarak bu durumu tedavi ettiğini sanan bir devlet var. Bu ülkede yaşamaktan çok sıkıldım.

Son olarak bu süreç 1 yıl mı sürüyor. Dün avukatla konuştum. Tebligat 2-3 hafta içinde geleceğini söyledi. Kagit geldikten 5/6 gün sonra teste çağırılacağımi ve 2-3 ayda bir test vereceğimi soyledi. 1 yıl içmeden durmak zor olacak. Başkalarına zarar verenler dayısı varsa elini kolunu sallayarak geziyor. Kimseye zararı olmayan ben 9gr mariden 1 yıl test vericekmisim. Psikiyatri ilaçlarına bulaşarak bu durumu tedavi ettiğini sanan bir devlet var. Bu ülkede yaşamaktan çok sıkıldım.
ilk yakalanışın ise 3 kez test vereceksin 2 hafta ara ile ama tebligat bana da, çevreme de 1 yıl sonra geldi, 2-3 hafta olayını ilk defa duyuyorum

bi yöntemini bulup taylanda kaç orda serbest ve daha bır cok ulkede serbest . bence bır yontemını bulup kacmalısın dostum

Testi polis gözetimi altında mı veriyoruz ? Testi alan hemşireye rusvet teklif etsek kabul eder :) bi yolu olmalı böyle hayat çok boktan

İlk testi oldum, sonucu da bayramdan sonraki hafta ikinciye gidince söyleyecekler. Gözetimli idrar odası diye sağı solu açık bi tuvalette yaptırıyolar bende iki gözlemci vardı, bayram tatili de girdi iyice sinirlerim bozuldu normalde 6 gün çalıştığımdan iş yine biraz uzaklaştırıyor da gerçekten berbat bir durum. Dosyası kapanan da hagb alıp devam ediyor ben anlamadım bir azınlık biziz herhalde denetime gidip bu işkenceye giren.

Not: yakalandığım günden beri gördüğüm tek polis denetimli şube önündeki güvenlik polisi. Bunun dışında her işi benim nitelik ve iq seviyemin yarısındaki gerizekalı memurlar yada taşeron elemanlar yürütüyor.
Kanka ifade verdikten sonra tebligat sana ne zaman ulaştı. Tebligat ulaştıktan sonra kaç gün içinde teste çağırdılar.

Ben ocakta yakalandım ilk tebligat (suçu ve süreci bildiren) Nisan sonu mayıs başı gibi geldi diğeri de denetimli şubeden gelen çağrı yani infaz tebligatı onun 2 hafta sonrasında geldi, 10 gün denetimliye gitmeye 5 gün de onun üstüne teste gitmeye totalde 15 günün oluyor yani ikinci tebligat sana ulaştığında.
Yani tebligat geldikten 15 gün sonra teste gittin doğru mu anlıyorum hocam

Ü

Üye silindi 36700

Guest
İnternet siparişi kanka magic growkent vs . Geçen sene eve baskın oldu toplu operasyon şekli. Adınız sanınız hiç bi yerde geçmesin her senaryoya her an hazırlıklı olun . İfadeniz vs önceden hazır olsun yırtarsınız . Ben yğksek miktarlarla paket oldum ama içinden geçtim olayın . Avukatım bile ihtimal vermemişti sıkıntısız kurtulacağıma ama işte akıl akıldan üstün :))))
Kanka bir şey soracağım peki bu olaydan önce sicilinde bir şey var mıydı herhangi bir dosya Cart curt veya ne bileyim çok mu Alışveriş yaptın ordan tutar olarak

rahat ol kanka 8 günde temiz verdim bol suyla, hadi ben kolay attım diyelim 30 gün bi hayli yeter
Kanka spor yapıp ödem attirici su içersen zaten 14 günde rahat temiz olabiliyorsun. Arkadaşın dediği gibi 30 gün yeter. Denetimi bitmiş arkadaşlara sormak istediğim şeyler var
-kaç adet teste giriyorsunuz. Süpriz hariç 2 haftada 1 yazmış arkadaşlar. 3 test olsa 45 gün yapıyor. 45 gün sonra takilabiliyor musunuz ?
Ben tebligatı gittim kendim aldım. Adliyeden aradılar biz göndermeyelim aile görmesin sen gel al dedikleri için. Çarşamba aldım tebligatı lakin ne sms ne arama yapıldı bana Ds’den. Bi an önce başlasın bitsin istiyorum. Arada 1 g koko takilcam sanırım çünkü 2-4 günde idrardan atıldığına dair makaleler okudum. Hayatımda 1 karıncaya zarar vermedim. Gider sahilden çöp toplarım doğaya zarar gelmesin diye. 8g mariye yaktılar beni kankalar. Ne zaman içmeye baslicam ben :) lütfen bilen birisi aydınlatabilir mi ?

Ü

Üye silindi 36700

Guest
Kanka spor yapıp ödem attirici su içersen zaten 14 günde rahat temiz olabiliyorsun. Arkadaşın dediği gibi 30 gün yeter. Denetimi bitmiş arkadaşlara sormak istediğim şeyler var
-kaç adet teste giriyorsunuz. Süpriz hariç 2 haftada 1 yazmış arkadaşlar. 3 test olsa 45 gün yapıyor. 45 gün sonra takilabiliyor musunuz ?
Ben tebligatı gittim kendim aldım. Adliyeden aradılar biz göndermeyelim aile görmesin sen gel al dedikleri için. Çarşamba aldım tebligatı lakin ne sms ne arama yapıldı bana Ds’den. Bi an önce başlasın bitsin istiyorum. Arada 1 g koko takilcam sanırım çünkü 2-4 günde idrardan atıldığına dair makaleler okudum. Hayatımda 1 karıncaya zarar vermedim. Gider sahilden çöp toplarım doğaya zarar gelmesin diye. 8g mariye yaktılar beni kankalar. Ne zaman içmeye baslicam ben :) lütfen bilen birisi aydınlatabilir mi ?
Daha öncesinde dosyan var mıydı kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    **** * ****** ******** ** *** ** *** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** hahahaha* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** *** **** ***** *** *** *** ****** ***** ******* ***** ** *** hahahaha* ***** *** **** ********** *** ** **** hahahaha
    +2
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
    ****** ***** ***** **** ***** ******* ***** *** *** **** ***** *** *** *** ****** ***** ******* ***** ** *** hahahaha* ***** *** **** ********** *** ** **** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** hahahaha* ******* ****** ****** ******** **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha** *****
    *** ******** hahahaha**** ****** ** ********* hahahaha* ****** ********* **********
    ***** **** hahahaha *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** * **** ********** *** ***** *** ****** **** ********* hahahaha ****** **** ****** ***** ** hahahaha ** **** ****** *** **********
    *** ******* ** ****** ** ******* ****** *** hahahaha***** ******** hahahaha** ***** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha* ********* *** ******* *** ********** ********* ****** ***** **** hahahaha *****
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ********** ***** **** ********** ***** hahahaha ******* ******** ********** *
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** *** ***** hahahaha ******* *** ***** ****** ** hahahaha****** * **** ********** *** ***** *** ****** **** ********* hahahaha ****** **** ****** ***** ** hahahaha ** **** ****** *** **********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******** hahahaha ** hahahaha
    **** **** **** ** **** * ******* ** **** ******* ********* **** **
    ********** hahahaha* ********* *** ******* *** ********** ********* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** ******* ******** ***** hahahaha ***** ****** ****** * ** hahahaha ***** ***** ** **** ***** ********* ***** *** ***** ******* **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ***** ***** *** ********* ******** ****** hahahaha****
    *** ** *** ******* ******** ***** hahahaha ***** ****** ****** * ** hahahaha ***** ***** ** **** ***** ********* ***** *** ***** ******* **** **
    nicozaniolo nicozaniolo: *** ** *** ******* ******** ***** hahahaha ***** ****** ****** * ** hahahaha ***** *****...