Denetim test hakkında

A.c.a.b

Üye
Dostum sürpriz idrar olayı 3 defaya kadar yapılıyor başlıkta . Bireysel görüşme sonra seminerlerin herhangi birisi seçiliyo o şekilde yapıyolar net ni tarihi yok . 20 gün ekstra bi olayın yoksa temiz idrar için yeterli

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Dostum aynı soruyu sormaktayım, kesin bilgi varsa çok iyi olur.
Süpriz idrar olayı kesin olarak var agalar @A.c.a.b aga benden daha tecrübeli 3. Bireyselde süpriz yicem anladığım kadarıyla seminerde veya bireyselde şehire yoğunluğa göre değişiyor 2 ila 6 kereye kadar gönderme hakkı var memurun kendimde sağlıkçı olduğumdan dolayı söylüyorum dişinizi sıkıp içmeyin abi süreç bitene kadar bi olumsuzluk yaşayıp dosyanızın kapanıp uyuşturucudan bir leke almanızı istemem. Alkol için abi stress yapmayın

666

Yeni üye
Dostum sürpriz idrar olayı 3 defaya kadar yapılıyor başlıkta . Bireysel görüşme sonra seminerlerin herhangi birisi seçiliyo o şekilde yapıyolar net ni tarihi yok . 20 gün ekstra bi olayın yoksa temiz idrar için yeterli
bireysel görüşmelerden sonra çağırmaları mümkün müdür? Yoksa illa seminerlerin birine katılmış olmam mı gerekiyor? @A.c.a.b çok teşekkürler dostum

A.c.a.b

Üye
Burası tr olduğu için mümkün olabilir . Ama ben bireysel görüşmede sürpriz idrar duymadım henüz . Seminere geçince yapıyolar

666

Yeni üye
İlk bireyselinde süpriz yiyen arkadaşım var birlikte işiyorduk
knka hangi şehir ya :D İstanbul hasanpaşa umarım meşguldür. 2. bireyselimde gidersem paket ederler diye düşünüyorum. 20 gün temizim elbette ama nolcağı belli olmaz ve daha hassas değerlere bakılıyo dedin tribe girdim.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
İzmir kuzen . İstanbul daha meşguldür diye tahmin ediyorum . 20 gün temiz olman büyük ihtimal temiz çıkartır ben 13 günde temiz verdim ama öncesinde ne kadar yoğun tükettiğin ve yağ oranınla alakalı biraz .

• Like
Tepkiler: 666

666

Yeni üye
İzmir kuzen . İstanbul daha meşguldür diye tahmin ediyorum . 20 gün temiz olman büyük ihtimal temiz çıkartır ben 13 günde temiz verdim ama öncesinde ne kadar yoğun tükettiğin ve yağ oranınla alakalı biraz .
Eyvallah dostum. koşu yapıyorum terliyorum her gün. 2 litre kadar su tüketmeye çalışıyorum, elma sirkesi falan tüketiyorum :) Zaten yağ oranım az diye tahmin ediyorum. 55-60 kiloyum. Boyum 1.75 falan

Ayrı konu açıp sormuştum, orada federallerle başı derde girmiş arkadaşlar yazdı ama bu kısımda denetime girmiş arkadaşlar, bilginize ihtiyacım var.

3 hafta önce incecik ve net 0.3 gr. kafayı kırsın diye sigara sardım, evvelki hafta da arkadaşların sigarasından net 3 duman aldım, geçen gün telefonla arayıp çağırdılar gittim. Kağıt verdiler ve 1 hafta içinde test için hastaneye gideceğim, aşağı yukarı son o 3 duman almamın üzerinden 11 gün geçecek, zayıf cılız biriyim göbek kilo yok, idrarın pis çıkma ihtimali nedir acaba? Yeminle çok tırsıyorum öyle böyle değil.. Bu kardeşiniz ne mok yesin söyleyin lütfen

666

Yeni üye
Ayrı konu açıp sormuştum, orada federallerle başı derde girmiş arkadaşlar yazdı ama bu kısımda denetime girmiş arkadaşlar, bilginize ihtiyacım var.

3 hafta önce incecik ve net 0.3 gr. kafayı kırsın diye sigara sardım, evvelki hafta da arkadaşların sigarasından net 3 duman aldım, geçen gün telefonla arayıp çağırdılar gittim. Kağıt verdiler ve 1 hafta içinde test için hastaneye gideceğim, aşağı yukarı son o 3 duman almamın üzerinden 11 gün geçecek, zayıf cılız biriyim göbek kilo yok, idrarın pis çıkma ihtimali nedir acaba? Yeminle çok tırsıyorum öyle böyle değil.. Bu kardeşiniz ne mok yesin söyleyin lütfen
Telefonda cagirdilar derken? Seminerdeyken mi telefonda cagirdilar?

Siqertenkele

Kıdemli Üye

Denetim mi aldın ?

666

Yeni üye
Kuzen bu trip ne ya?? benim tel kirildi amatem bitirdim simdi seminerlere basladim eger telefonla cagiriyolarsa sikym onlari. her seyiyle triip valla

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Diğer konu başlığından gördüm şimdi öncelikle geçmiş olsun ve aramıza h.g aga . Ben iki hafta içmeyip iki hafta sonra kullanıp 13 gün sonrasında temiz verdim ilk idrarın pis çıkabilir problem değil sana doktorunda söylicek zaten ilk idrarının pis çıkması problem değil sonraki 3 idrarı temiz verirsen hastane sürecin biter ve denetimleye dosyan gönderilir . Stress yapma yani pis çıksada 14 gün uzar en fazla . Bundan sonrası için dikkat et

Telefonda cagirdilar derken? Seminerdeyken mi telefonda cagirdilar?
Kardeşim öğle civarı sabit numaradan arandım, internet yada birşeyin pazarlamasıdır diyerek açmadım. Numarayı internetten aradım bulamadım, nuumara diye bir program var onu yükleyip sorgulattığımda başkalarında kayıtlıysa gösteriyor, baya bir kayıt çıktı ama nasıl. Biri aşkımm diye kaydetmiş, sucu, torunum, muhasebeci vs. sadece iki kişi denetim, denetimci diye kaydetmiş :) herkes bir şekilde kamuflaj yapmış. Ertesi gün tekrar arandım bu sefer telefonu açar açmaz niye açmıyorsun diye fırça çekti dallama! Sen kimsin hayrola kimi aradın deyince ben denetimli serbestlik memuruyum dosyan var acele gel, ne zaman geleceksin bak tebligat gönderirim adresine.. Aynen bu tavırla arandım ve çağırıldım.
Dosya denetimli büroya gidince ilk etap telefonla arıyorlarmış, sanırım hem postayla uğraşmamak iş yükünü azaltmak hem posta masrafından kaçmak filan gibi şeyler yüzünden diye düşünüyorum.

• Like
Tepkiler: 666
Diğer konu başlığından gördüm şimdi öncelikle geçmiş olsun ve aramıza h.g aga . Ben iki hafta içmeyip iki hafta sonra kullanıp 13 gün sonrasında temiz verdim ilk idrarın pis çıkabilir problem değil sana doktorunda söylicek zaten ilk idrarının pis çıkması problem değil sonraki 3 idrarı temiz verirsen hastane sürecin biter ve denetimleye dosyan gönderilir . Stress yapma yani pis çıksada 14 gün uzar en fazla . Bundan sonrası için dikkat et
Çok teşekkür ederim, hoş bulduk.
Arkadaşlar aralarında çevirirken harbiden tam üç duman aldım dördüncüye boğazım kötü bahanesiyle pas geçtim. Nasıl bir meret bu **** satim o kadar zamana kalıyor hala, yakalanmanın stresi, savcılık kağıdı stresi, idrar stresi, denetim stresi ee tedavi amaçlıymış, bunca stresle benim bozulan psikolojim ne olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
    kkush kkush: ******* ****** ******* ***