Denetim Sürecinde Çağırılmak

Georgebest

Yeni üye
Ben vereli 40 gün oldu. Sadece ziyaretlerimde görünüyor başka hiç bişey yok. Oldu bi tufalar ama ben de anlamadım. Bugün de akşam oldu yine aramadı polis. Bilmiyorum belki ben ararım bidaha cumaya kadar bekleyip. Ya da siktrederim nolcaksa olsun diyip.

dermansizz31

Yeni üye
Dostlar selam 3 idrar temiz verdikten sonra Perşembe günü ilk bireysel görüşmem olacak. Bu süre zarfında haftada 1-2 Max takıldım .(en son 6 gün önce) fakat günde 4-5 lt su tüketirim
Sorum şu ilk bireysel görüşmede çağırırlar mı? Tip olarak etiket değilim ve üslup olarak sıkıntım yok
2) benim yurt dışına çıkma muhabbetim var ve haftada bir imza atıyorum yani tedavi+denetim dolayısıyla çıkarken problem yaşar mıyım şayet dönersem nasıl bir durumla karşılaşırım?
Bilgisi veya tecrübesi olan varsa bilgi verir mi

Georgebest

Yeni üye
beyler sizi denetim sürecinde mi aradılar denetim bittikten sonra mı
Benim denetim 2020 de bitti. Ertelemenin bitmesine 9 ay kalmıştı aradıklarında. Az önce karakolla konuştum. Polis memuru dosyan hastaneden geldi savcıya gönderdim dedi. Sonucu sordum, bakmadım direkt yolladım dedi. İçin rahat olsun yeniden gelmeni gerektirecek bi durum yok dedi.(ilk verdiğimde buralardan ayrılma sulu çıkarsa tekrar yolluyoruz demişti). Sonuç olarak mal gibi kaldım. Uyaptan kontrol etcem artık ters bi durum varsa illa haberimiz olur.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Benim denetim 2020 de bitti. Ertelemenin bitmesine 9 ay kalmıştı aradıklarında. Az önce karakolla konuştum. Polis memuru dosyan hastaneden geldi savcıya gönderdim dedi. Sonucu sordum, bakmadım direkt yolladım dedi. İçin rahat olsun yeniden gelmeni gerektirecek bi durum yok dedi.(ilk verdiğimde buralardan ayrılma sulu çıkarsa tekrar yolluyoruz demişti). Sonuç olarak mal gibi kaldım. Uyaptan kontrol etcem artık ters bi durum varsa illa haberimiz olur.
Aga sulu çıkınca tekrar çağırıyolar diyen var pis sayılıyo diyen var. Bi de Ben geçen Cuma verdim idrarı. Dün mesaj geldi tahlilleriniz çıkmıştır diye. Ziyaretlerimde Thc kannaboid amfetamin metamfetamin vs vs var. Tahlillerde sadece lsd var. Acaba diyorum sulu mu ondan mı diğer tahliller gözükmüyo. Tahliller hiç gözükmüyo diyen arkadaşlar var ? Sulu olsa neden bana mesaj geldi tahlillerin çıktı diye. O zaman neden sadece lsd gözüküyo ? Kafam çok karıştı. Cevaplarsan sevinirim aga.

Georgebest

Yeni üye
Aga sulu çıkınca tekrar çağırıyolar diyen var pis sayılıyo diyen var. Bi de Ben geçen Cuma verdim idrarı. Dün mesaj geldi tahlilleriniz çıkmıştır diye. Ziyaretlerimde Thc kannaboid amfetamin metamfetamin vs vs var. Tahlillerde sadece lsd var. Acaba diyorum sulu mu ondan mı diğer tahliller gözükmüyo. Tahliller hiç gözükmüyo diyen arkadaşlar var ? Sulu olsa neden bana mesaj geldi tahlillerin çıktı diye. O zaman neden sadece lsd gözüküyo ? Kafam çok karıştı. Cevaplarsan sevinirim aga.
Bilmiyorum ki biraderim. Benim enabız tahlillerde görünen bişey yok. Hastanenin sitesinde sorgulama yaptım barkod numarasıyla, orda da hastanın lab. sonucu olan gelişi bulunmamaktadır yazıyor. Herhangi bir sms falan da almadım bu zamana kadar. Örnek verdiğin kuruma göre de değişiyor olabilir. Çünkü ben vermeden 10 gün önce özel labta da yaptırdım. İmzaladığım formda enabızda görünmesini istemiyorum diye bi seçenek vardı. Yani burdan buna kurumun karar verdiğini çıkarabiliriz. Bu arada ben örneğimi araştırma hastanesi amatem kliniğinde verdim.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Bilmiyorum ki biraderim. Benim enabız tahlillerde görünen bişey yok. Hastanenin sitesinde sorgulama yaptım barkod numarasıyla, orda da hastanın lab. sonucu olan gelişi bulunmamaktadır yazıyor. Herhangi bir sms falan da almadım bu zamana kadar. Örnek verdiğin kuruma göre de değişiyor olabilir. Çünkü ben vermeden 10 gün önce özel labta da yaptırdım. İmzaladığım formda enabızda görünmesini istemiyorum diye bi seçenek vardı. Yani burdan buna kurumun karar verdiğini çıkarabiliriz. Bu arada ben örneğimi araştırma hastanesi amatem kliniğinde verdim.
Kanka normalde kreatinin lsd tam kan sayımı falan yazması lazım. Benim geçen sürpriz de öyleydi. Şimdi sadece lsd yazması kafamı karıştırdı.

enesimo

Yeni üye
Kanka aynısı başıma geldi sulu diye sadece lsd çıkıyor arayacaklar seni yada eve on gün içinde gel diye tebligat yollayacaklar bidaha gönderirler büyük ihtimalle sakın içme

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Kanka aynısı başıma geldi sulu diye sadece lsd çıkıyor arayacaklar seni yada eve on gün içinde gel diye tebligat yollayacaklar bidaha gönderirler büyük ihtimalle sakın içme
Kanka içmiyorum zaten de sulu diye kirli demezler heralde o kafama takıldı. Bi de seni tekrar karakol mu aradı. Yani anladığım kadarıyla süreç şöyle oluyo. Hastane tahlili karakola gönderiyo. Karakolda savcılığa gönderiyo. Savcılık mı diyo bize değerleri okunmamış tekrar gelsin yoksa karakol mu diyo savcılığa göndermeden. Bi bunu merak ediyorum bi de sulu olunca direkt kirli diyolar mı ? ve sen denetim bittikten sonra mı çağrıldın denetim devam ederken mi ? Cevapların benim için çok önemli.

Moderatör tarafında düzenlendi:

enesimo

Yeni üye
denetim arasında seminerden sonra çağırdı gittim verdim sulu çıkmış aradılar açmadım 10 gün içinde gel diye kâğıt yolladılar pis değil ihlal de vermemiş bir daha gideceğim galiba

Georgebest

Yeni üye
Benim enabız tahlillerimde hiç bi kayıt yok. Karakolu aradığımda da yeniden gelmene gerek yok, sonuçları savcılığa gönderdim. Sonucun ne olduğunu bilmiyorum dedi polis memuru. Nasıl öğrenebilirim bir yolunu bulamıyorum.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Benim enabız tahlillerimde hiç bi kayıt yok. Karakolu aradığımda da yeniden gelmene gerek yok, sonuçları savcılığa gönderdim. Sonucun ne olduğunu bilmiyorum dedi polis memuru. Nasıl öğrenebilirim bir yolunu bulamıyorum.
Aga gidip savcılığa sorman lazım başka bi yolu yok.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Sen biliyo musun sulu olunca ne oluyo bilgin var mı ?

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Kanka söyledim sana ihlal veya dosya kapatma olmuyor bir kere daha yolluyor herkese su iç diyorlar işe diye adam sulu işediyse suçu
Kanka bi kişi daha söyledi denetim sonrasında sürpriz yemiş sulu işemiş bi daha çağırmışlar da işte bi kaç kişiden daha teyit almak istedim.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Bana direkt polis memuru söyledi. Ayrılma buralardan sulu çıkarsa bidaha yolluyoruz diye.
Senin denetimde bitti dimi denetim sonrası dönemdesin. Gerçi polis olduğuna göre denetim sonrası oluyo

Moderatör tarafında düzenlendi:
beyler peki bir şey sorcam kirli işeyeni davaya mı çıkartıyor hagb mi alıyor fazla dosyası yoksa veya yatar mı alıyor bu konu hakkında bilgisi olan savcı tanıdığı olan varsa bir sorup bizimle bilgi paylaşabilir mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** * ** **** ******** ******** ****** ******
  • T Turco:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* ****
    +1
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha******* **** ****** *** ********** ****** **
    +1
  • T Turco:
    ********* **** ******* hahahaha* ***** ** ** hahahaha* ****** ****** ******* ********** ********** *******
  • L Levrekbaz45:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* **** hahahaha** ****** *** **** **** hahahaha* hahahaha*** hahahaha***** hahahaha* ****** ********** hahahaha**** **** ****** *** ***** ******
    +1
  • T Turco:
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** *** ******** ***** ** ** ** ***** **** ********
  • T Turco:
    ***** ***** hahahaha*** ** hahahaha** ***** ***
  • L Levrekbaz45:
  • T Turco:
    ***** ** ******** ******** ***** ******** ****** hahahaha*** ******* ** ** ******* *** *******
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahaha ******
  • L Levrekbaz45:
    ******* **
  • L Levrekbaz45:
    ***** ** ******** ******** ***** ******** ****** hahahaha*** ******* ** ** ******* *** ******* ** ******* ** ****** **
  • L Levrekbaz45:
    ** ***** **** hahahaha** ****** *******
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    ***** ********* **** ******** ***** ********** ***** ******* ********** ****** ****** ******* ****
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** ****** ********* *** ******* ******** ******** ********* hahahaha** *******
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
    L Levrekbaz45: hahahahahahahaha***