Denetim Sürecinde Çağırılmak

oldbadboy06

Yeni üye
öncelikle herkese merhaba arkadaşlar . Ankara dam yazıyorum. Denet .süreci içindeyim 7.seminerdeyim hiç suprize gönderilmedim fakat bugün karakoldn arandim svcilik kan kıl örneği istemis. Daha önce giden var mı kan'ı anladım da kıl ne alaka benim bildiğim idrar veya kan alıyorlar sadece . Kanda ne zaman çıkıyor maruk . En son 11 Aralık da takıldım bu arada . Şimdiden cevaplayacak kardeşlerime teşekkür ederim

oldbadboy06

Yeni üye
Yok kral ben 2019 dan kalma zaten bu 5 senelik erteleme sürecim 10 ay sonra dolacak . Daha sonra hiç yakalanma falan olmadı . Acaba genel adı mi kan kıl örneği. Anlamadım bilen arkadaşlar çıkar Elbet

oldbadboy06

Yeni üye
Şöyle soyleyim ben 2019 da trafikte teste tabi tutuldum tükürük makinasına. Pozitif çıktı süreç başladı ama ben 2020-2021-2022 yıllarında başka sebeplerden czevine girdiğim için bu süreç hep döndü yarıda kaldı . Son 1 senedir özgür oldugum için denetim sürecim kaldığı yerden devam etti . 5 yıllık sürecin dolmasina da 11 ay kaldı o yüzden seslediler biliyorum şu yeni yasalar sebebiyle . Ama kan kıl dedi oraya takıldım . Kıl testi pahalı herkese yapmıyorlar diye biliyorum sadece kan ve idrarda yaklasik 45 gündür temizim

oldbadboy06

Yeni üye
Gittim bugün arkadaşlar . Sadece işettiler . Her sene 6 aya bir diye svc istiyormuş . Sadece bana has bir mevzuda değil herkese

Ü

Üye silindi 37881

Guest
Gittim bugün arkadaşlar . Sadece işettiler . Her sene 6 aya bir diye svc istiyormuş . Sadece bana has bir mevzuda değil herkese
Iyi gunler kanka, dosyanin acildigi sehirde mi yasiyosun.
Rastgeleye cagirdiklarinda dosya acilan sehre mi cagiriyorlar ikametgahin neredeyse oraya mi

Körmüpo

Yeni üye
Beyler selamlar son bireysel görüşmeme bugün gittim seminere 1 ay var bugün takılsam problem olur mu sürprize çağırırlar mı bir bilginiz var mı?

Georgebest

Yeni üye
Aga naptın ?Sonuç hakkında bilgi verebilir misin ? Benimde hastane ziyareti var tahlil yok
Geçenlerde karakolu aradım. Beni arayan memur yıllık izne çıkmış gelince ara dediler. Geçen cuma yine aradım benim memur gelmiş izinden. Sordum hiç biyerde göremiyorum dedim. Göremezsin boşuna bakma, ben seni en geç pazartesi ararım dedi ama aramadı dün. Beklemedeyim.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Geçenlerde karakolu aradım. Beni arayan memur yıllık izne çıkmış gelince ara dediler. Geçen cuma yine aradım benim memur gelmiş izinden. Sordum hiç biyerde göremiyorum dedim. Göremezsin boşuna bakma, ben seni en geç pazartesi ararım dedi ama aramadı dün. Beklemedeyim.
Peki aga senin ziyaretlerimde gözüküyor mu ? Şeyden soruyorum mesela sulu çıkmış olsa ziyaretlerimde işlemlerde gözükür mü ? Ve sulu çıkarsa tekrar mı çağırıyolar Bi arkadaş tekrar çağırıyolar demişti. Ben cuma günü verdim sulu çıkmış olsa tekrar ararlar mıydı ve hastane ziyaretlerimde yapılan testler gözükür müydü ? Gözüküyo çünkü.

oldiscool

Yeni üye
Peki aga senin ziyaretlerimde gözüküyor mu ? Şeyden soruyorum mesela sulu çıkmış olsa ziyaretlerimde işlemlerde gözükür mü ? Ve sulu çıkarsa tekrar mı çağırıyolar Bi arkadaş tekrar çağırıyolar demişti. Ben cuma günü verdim sulu çıkmış olsa tekrar ararlar mıydı ve hastane ziyaretlerimde yapılan testler gözükür müydü ? Gözüküyo çünkü.
Ben hiç sulu vermedim. Fakat bizim burda sulu veren arkadaşları hastane nin denetime bakan doktoru numunen sulu, yarın sabah bir daha vermen gerekli diye aradı. Yani sulu verdiysen en geç ertesi güne yeniden çağırıyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    NE0 NE0: ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ******...