Degeneticadan siparis veremiyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23835

Guest
Degeneticadan siparis veremiyorum. Mesaj atmaya calisiyorum wp iletisim bulunmuyor diyor. Sepete urun ekleyemiyorum skntı mi var

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Simdi kontrol ettim degenetica nin sitesinde bir problem yok.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Başkan haklısın da simdi biz hiç iletişim kuramadigimiz için gunlerdir. O sebepten sorun yaşiyoruz biz siparis vermek istiyoruz ama veremiyoruz odeme yapmak istiyoz yapamiyoz. Wp kullanmiyor yaziyor sitede giriyorum iletişime. Olmuyor. Kushseed te aynı sekilde mesaj attık ona o iletildi de geri donuş yapmadılar.

higthead

Jolly Green
Başkan haklısın da simdi biz hiç iletişim kuramadigimiz için gunlerdir. O sebepten sorun yaşiyoruz biz siparis vermek istiyoruz ama veremiyoruz odeme yapmak istiyoz yapamiyoz. Wp kullanmiyor yaziyor sitede giriyorum iletişime. Olmuyor. Kushseed te aynı sekilde mesaj attık ona o iletildi de geri donuş yapmadılar.

Dostum evet haklısın iletişim kurmak istiyorsun bir de şöyle düşün bayram a günler kala belki bayram sonuna kadar tatil mod olabilir. Bu güne kadar kimseye hiç eksik tohum gitmedi veya gitmemezlik olmadı.

Beyler bu degeneticadan alış veriş yapipta paket olan var mı ya? Sipariş vermeyi düşünüyorum
ödemeyi bitcoin ile yapıp şubeye farklı bir isme istersen kargoyu paket olmazsın. şubede zaten asla kimlik istemiyorlar, alıcının isim soyismi veya kargo nosu verdiklerinde direk veriyorlar paketi. tek çare senin iletişime geçtiğin numaraya ulaşmaları onun için de degenetica verecek numaranı da anca öyle.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Türk polisi DeGENITICA dan bilgi alamaz. Yurt disi firmasi, adam ticaret yapiyor. Kendi bacagina sikmaz.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Haklisin kredi karti bilgileri subu isterse tabiki ödeme yapanin bilgilerine ulasir. Ama o bilgileri DEGENETICA dan degil bankalardan alir.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Degenetica ve kusheed hala geri donus yapmadi siparis veremiyoruz günlerdir siparis vermek icin ugraşiyoruz

Varyok

Yeni üye
YA ARKADAŞLAR NORMAL BİR İŞ YAPMNIYOSUNUZ TOHUM ALIYORSUNUZ YA BİRAZ SABREDİN.hEMEN YOK CEVAP VERMEDİLER YOK YOLLAMADILAR VS. bAK NE GÜZEL 2 GÜN ÖNCE ULAŞAMADIKLARINA ŞİMDİ ULAŞMISŞŞIN AZ SABREDİN BAKKALDAN EKMEK ALMIYORSUNUZ.
Kolay iş yapmıyor tamamda bizde kolay kazanmıyoruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****