Degeneticadan siparis veremiyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi

Varyok

Yeni üye
Canım kardeşim bak kendi azınla söylemişssin karşılıklı herşey sen kolay kazanmıyorsun onlarda kolay iş yapmıyor.
Sen yeni katılmışssın karalama kampanyasımı dostum.
Neden karalama kampanyası olsun.formu uzun süredir takip ediyorumk. Kuhs seed de aynı kişinin 2 defa daha önce sipariş verdim problem olmadı patlamayan olduğu küçük kalan olduğu ama geneli iyiydi 3 defa sipariş arkadaşlarım sipariş verdi 10 taneden 4 tanesi kısa dönem 5 tanesi uzun dönem çıktı 3 tane patlamıyor oldu hediye gönderdikleri ile beraber toplamda Yalan yok 15 tane göndermişler Ben de Auto çıkmıyor diye ilk defa degenatican sipariş verdim tohumların yarısı patlamadı 3 tane kısa dönem 3 tane uzun dönem çıktı 6 tanesi de patlamadı Burası da 12 tane göndermiş benim burada yazıp bunları söylemem karalama kampanyası ise Öyle düşünüyorsan diyecek bir şeyim yok ama ben bir sitem olarak yazdım şimdi patlamayan tohumlara ne olacak kardeşim uzun dönemler çıkan ne olacak Sence bu durumda Kimin kime Hakkı geçti ben sadece bunu Dile getirmek istedim ben haksızsam kabul ederim Eğer bu yazdıklarım karalama kampanyası diye düşünüyorsan onu da kabul ederim kusura bakma

higthead

Jolly Green
Her zaman söylüyorum yine söylüyeceğim:

FİLİZLENMEYEN TOHUM YOKTUR. TOHUMU FİLİZLENDİREMEYEN GROWER VARDIR.

Bu güne kadar 30-40 adet tohum patlattım inan bana bak yukarıda Allah var daha 1 tane patlamayan tohumum olmadı. Dostum search kısmından veya benım profılıme gır. Tohum fılızlendırme ıle ılgılı mını sera yorumlarım vs var gır oku. Sıcak su buharıyla filizlendiriyorum. Oku bak seninde patlamayan tohumların olmaz.

Woppy

Ordinaryüs
Aynı durum bendede var carsmba sıparıs bugün aksam kargo no geldi kushseed Den inş yarında ulasır bu kaçıncı siparişim hiçbi sıkıntı yasamadım evet patlamayanda oluyor ama yinede cıkanlarda kaliteli katkılı kubar vs içmektense.

Varyok

Yeni üye
Aynı durum bendede var carsmba sıparıs bugün aksam kargo no geldi kushseed Den inş yarında ulasır bu kaçıncı siparişim hiçbi sıkıntı yasamadım evet patlamayanda oluyor ama yinede cıkanlarda kaliteli katkılı kubar vs içmektense.
Kimse siparişte problem var demiyor parayı yatırınca geliyor

Varyok

Yeni üye
Her zaman söylüyorum yine söylüyeceğim:

FİLİZLENMEYEN TOHUM YOKTUR. TOHUMU FİLİZLENDİREMEYEN GROWER VARDIR.

Bu güne kadar 30-40 adet tohum patlattım inan bana bak yukarıda Allah var daha 1 tane patlamayan tohumum olmadı. Dostum search kısmından veya benım profılıme gır. Tohum fılızlendırme ıle ılgılı mını sera yorumlarım vs var gır oku. Sıcak su buharıyla filizlendiriyorum. Oku bak seninde patlamayan tohumların olmaz.
Bir başlık açta herkez patlatsın o zaman senin yönteminle biz bu zamana kadar yaptığımızı zannediyormuşum demekki acami olduğumu böyle anlayacakmışım ayıp bana ortalama 25 sene dir patlamayan tohumlarım oldu ilk defa en son 6 tane patlamadı 12 taneden genelde 1_2 fire verirdik çoğu zamanda fire olmazdı ama acemiymişim ne diyeyim profilinden baktım çok msj var bulunmaz sana zahmet kopyala yapıştır yaparsan çoğu şikayette olmaz sponsorla alakalı

higthead

Jolly Green
Bir başlık açta herkez patlatsın o zaman senin yönteminle biz bu zamana kadar yaptığımızı zannediyormuşum demekki acami olduğumu böyle anlayacakmışım ayıp bana ortalama 25 sene dir patlamayan tohumlarım oldu ilk defa en son 6 tane patlamadı 12 taneden genelde 1_2 fire verirdik çoğu zamanda fire olmazdı ama acemiymişim ne diyeyim profilinden baktım çok msj var bulunmaz sana zahmet kopyala yapıştır yaparsan çoğu şikayette olmaz sponsorla alakalı

Dostum search kısmı var yaz çıkar. veya @Kanka nın konusu var oku bakalım.

Estafurullah kimseye acemisin demeye hakkımız yok. Sadece şaşırdığım olay kendimden süphe duymaya basladım acaba benım tohumlarım patlamıyorda benmı patlıyor dıye dusunuyorum. Peçeteye koy kenara koy filizlenir olayı değill.

Defalarca yazdım yine yazıyorum. Mutfaklarımızda annelerımızde mutlaka bole buyuk kare olur dıkdotken olur kapaklı saklama kapları muhakkak vardır.Dostum tohumları yarım bardak suyun içine 10-15 damla oksiyenli su damlat ve suyun içine at max 6-7-8 saat sonra al. Makyaj temızleme pamugu ıcıne koy nemlendır pamugu sonra pamukları saklama kabının ıcıne koy kabın ıcınede kahve fıncanı olur veya shot bardagı olur koy ıcıne her 2 saate bır o bardagın ıcıne kaynar su dok ve kabın kapagını kapat. Saklama kabının etrafına 3-5 delık aç 1 tanede yukarı delık aç. 1 güne o sıcak su buharıyla tohumların fılızlenıcek sonra hemen jıffy tablete al aynı ıslemı jıffy tabletede uygula saklama kabında 1.5 gunde yapraklar slm vermezsse ben bu işi bırakırım. Dostum benım tohumları suya atmamla pamuk vs jıffy e alıp yaprakların slm vermesı 3 gun. Defalarca bu şekil de tohumlarım patladı burda onemlı olan sıcak su buharı. kabın ıcıne kablolu derece koy nemım yuzde 99 sıcak su buharıyla sıcaklık 34 lerde sıcagı yıyen tohumlar fılızler deli gibi slm verır.

Biraz karısık anlattım ama kusurabkma

Ü

Üye silindi 27349

Guest
Katkili kubardan kurtulmak içim hangi tohumu soyledin knk

Woppy

Ordinaryüs
Sativa sevdiğim için ameniza haze ve diger haze türleri white widow ve yeni tür getirmişler white haze bakalım attık topraga nası bişey cıkacak knk. hızlı baymayan kafa istiyorsan Tavsiye ederim bu türleri knk

Krmctn07

Yeni üye
Degeneticadan 2 ay oldu hala göndermediler her hafta gelcek hafta cıkcak diyolad yada stok yenileniyor yazıyorum wp den siteden dönmüyolar

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* **** **
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha ***** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** ******** ********** hahahahahahahaha **** hahahaha*** ******* * ** ******* ****** ** ********* ***** **
  • T Tropikal.MR:
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******* ***** *** ******** ******** *** ***** ****** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ***** *** ***** *** hahahaha ***** ******* *** ****** ******** ******* ***** *** ******** ********** ******** ******* *** * ** **** ******* ****** ********** **** *** **** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* ********* ** hahahaha** ***** ***** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
    hahahaha ****** ******** ***** ********* *** ** *****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******* ***** ********* **** ******** *** *** ********* ******* ******* ******** ********* *** ******* ******* ******* ****** ******** hahahaha* **** ***** ****** ***** ***** *** **** ******* ********
  • T Tropikal.MR:
    ****** ***** hahahaha** *** ******* ******** ** *********
  • T Tropikal.MR:
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ***** ** ********* ***