Cheese Autoflower ve AK-48 Feminized açık bahçede olur mu

S

silas

Guest
Sanada Selam. Konu açmaktansa forumu daha çok okumalısın.
Yetiştirme alanı (kabin), ışık, havalandırma, dediğine göre organik gübreler, saksı, toprak gibi şeylere ihtiyacın var. Kapalı alanda yani indoor yetiştirebilirsin kışın, sıcak ve ılıman iklim bitkileri bunlar. Yetiştireceğin adet kadar sisteme ihtiyacın var, tamamen bütçenle alakalı bir durum. Forumu daha çok okumalısın konu açmadan önce. sıcaklık 16nın altına düştüğünde gelişim yavaşlar durur, kışın outdoor olmaz yani, yazında güvenlik zafiyeti yaşarsın.

Fethiyeli

Yeni üye
Dediğin sistemi kurma şansım yok ama küçük bir bahçem var toprağa güvenigorum ve bu sitedeki sizlere
Köyde yaşıyorum ve dediğin sistemi kuracak müsait ev ortamı yok

Fethiyeli

Yeni üye
Mayıs ilk haftasında küçük bardağa atarsın koyucan yeri güzelce kazıp %30 u kadar yanmış keçi gübresi koyuyorsun dua ediyorsun :)

Bu zamanda yapmak imkansız ayrıca güvenlik önemli
Yani normal doğal şekilde açık alnda olmaz mı
Kendi bahçemde domatesin biberin arasında

S

silas

Guest
Outdoor indica baskın genetiklere bak, soğuğa sativalara göre daha dayanıklı.

Fethiyeli

Yeni üye
dostum ilk olarak bu saatten sonra olmaz akdeniz taraflarındaysan git kendine kabin babında çıtalar al sera naylonu al sera yap varsa dişi tohumun al iki bez saksı yetecek kadar toprak dik, soğukta bitki hele hele yerdeki toprakta olmaz yaparsan bu şekilde yoksa mevsimini bekle ben akdeniz ikliminde yarı kırmızı toprak yarı yanmış inek gübresini mart 15 te filizlendirip tohumları diktim o soğukta bile direnip 3 ayda bana güzel hasatlar verdiler millet daha yaz gelmesini bekliyordu o zamanlar ben hasadımın tadını çıkarıyordum artık tohumlardanmıdır nedir hepsi köfteci bide unutma ilk 20 günü çok önemli dışarıda yapıyorsan o nisan donunu atlattığında güzel bebelerin olur güvenlik konusunda dikkatli ol senden başkası bilmesin dışarıdan görünecek kadar büyütme lst eğitimi ver yanına yöresine değişik bitkiler dik yanlamasına büyüsün bol hasatlar şimdiden
Teşekkürler kardeşim

Grow Muhabbetleri
Help Users
    D despotdes: ********* ********* ******