Bunun hakkında bilgisi olan?

Arkadaşlar citizen 8. Nesil cob led den yapılmış bi ışığım var. 16 adet led ve sogutucu. Üstünde 2 tane bu driver dan var. Bu driver 'ın biri kaçw? 2 tanesi x2 W olur degil mi mantıken ve doğal olarak? https://ibb.co/0Cph9h0

cannabis16

Ordinaryüs
output maximum 150 watt diyor..yani 150 watlık çıkış gücü sağlanabiliyor.
senin citizen ledlerin herbiri 25 watt.. 150/25 =6 citizeni bağlayabilir 25 watlık.. 2 tane bu driverdan varsa 12 citizenli parça olması lazım.. 16 parça olduğuna emin misin..? eğer 16 parçaysa 16-17 civarı bi wat çıkıyor citizenler için..25 watlığın bir alt modeli kaç watlık bilmiyorum,ama bir üst modeli 50 wat çekiyor onu biliyorum..

output maximum 150 watt diyor..yani 150 watlık çıkış gücü sağlanabiliyor.
senin citizen ledlerin herbiri 25 watt.. 150/25 =6 citizeni bağlayabilir 25 watlık.. 2 tane bu driverdan varsa 12 citizenli parça olması lazım.. 16 parça olduğuna emin misin..? eğer 16 parçaysa 16-17 civarı bi wat çıkıyor citizenler için..25 watlığın bir alt modeli kaç watlık bilmiyorum,ama bir üst modeli 50 wat çekiyor onu biliyorum..
Eyvallah hocam vallahi tam aradığım izahtı teşekkürler. 4x4 led modül. 16 adet. 90x90 ebatlarında. Baya ağır. 15w olabilir mi acaba ledler. Varmı 15w led. Citizen de. 8. Seri oldugunu biliyorum birtek. Hicbir iz emare yok modeline dair ledlerin üstünde. Altına da kaldırıp bakamıyorum. Ufak bişey zaten.

cannabis16

Ordinaryüs
Eyvallah hocam vallahi tam aradığım izahtı teşekkürler. 4x4 led modül. 16 adet. 90x90 ebatlarında. Baya ağır. 15w olabilir mi acaba ledler. Varmı 15w led. Citizen de. 8. Seri oldugunu biliyorum birtek. Hicbir iz emare yok modeline dair ledlerin üstünde. Altına da kaldırıp bakamıyorum. Ufak bişey zaten.
yaz google amcaya.. citizen clu028-clu038-048-058 diye,watlarını bul.bu kafayla detaylara dalıp gidiyorum,olmuyor...benimkiler clu038 ve 25 wat çekiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    TabldotLife TabldotLife: ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** **...